• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
no tak já na tebe budu myslet aby jsi neusla a klidně do 7 hodin do rána :slight_smile:
18. říj 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
delas do 7 do rana to musis bejt opruz takhle na noc ne...ja bych si asi nezvykla nespat pres noc...staci me kdyz jsem nekde byla na diskotece a padla 1.2hodky a ja jela spat
18. říj 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne dělám od 10 do 6 ale v 6:40 dorazím domu nežli se vykoupu :slight_smile:
18. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a nez se ulozis do hajan tak je 8hod.
18. říj 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
né to já jsem tak okolo 7:15 v posteli když nedokoukávám ordinaci nebo něco
18. říj 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem se vykoupala a ještě jdu papkat :grinning: Tak jsem tu :wink:
18. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Blaži blaze,ale zimiška...jen dneska bylo docela pěkně,protože nefoukalo... :wink:
18. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul co mas dobreho k vece :wink:
18. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé ty jdeš vlastně na noční...tak ať ti to Blazenko v prácičce hezky utiká a hlavně-ať tě nikdo nezlobí!!
18. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko láduju se křupkama :grinning: to je véča,co??
18. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti děkuji Marhulinko doufám že mě dají práci kde budu někd zašitá
18. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je dobra veca :grinning: ja jsem tady vypila cely kefir a spraskla jsem rajcatka a jsem uplne plna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se na vás jdu taky mrknout.
V 5 vstávám tak půjdu za chvilku spinkat.
18. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,
septiku tak jak si dopadla u dr.cekam na SMS a nebo pisni na MK hned jak budes napojena...
19. říj 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem...

dobré ránko Cokoušku a Cokokoušíčku :slight_smile:
19. říj 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda marhulinko :wink: jak se mas dneska..
19. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobře...dneska jsem spala jako nemluvňátko...prcek kopal až teď ráno a už asi zase chrní nebo si žužlá palce :grinning: :grinning:
Byla jsem ráno na poště a na nákupu a budu jen relaxovat...nemám co na prácičku a ani se mi nic nechce...jen sepisuju,co vše na Vánoce...nějaké dárky už máme...tak ještě vymýšlím co dál :slight_smile:
Co ty?? Jak se daří?? Hlava dobrý?
19. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem dneska spala do 9 hod.,ale v noci jsem byla 5krat curat hrozny...jinak hlava ted neboli a doufam,ze ani bolet uz nebude.Vcera se ptal Vrata doktoru na zapase a tady neznaji Paralen a tak dnes bude volat do lekarny a popta se jestli tady nemaji nejaky ty prasky co muzu i ja.. :wink: jo ty uz mas pulku za sebou,tak prcek uz dava vedet o sobe a to vis nebude tam porad jen spinkat....mam tehu kalendar jsem dostala od mamky a je velice zajimavej a pisou tam uplne vse a ty si tam pises i zaznamy...a koukala jsem,ze 19tt se vyviji mozek a melo by merit mimi13-15 cm a vazit 200g :wink:
19. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mám taky takový těhu kalendář na pc...a každý týden si čtu co je u prcka a u mě nového....
Nejlepší je manža...ten má chytrou knížečku na záchodě a vždy s něčím novým vyleze...jako kde mám teď dělohu,jako co velkou a tak :grinning: :grinning: sranda s ním :wink:
19. říj 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to mam taky koupil si knizku v nemcine a tam je taky vse a on ji ma na zimaku a porad ji cte a hlavne me pak dava hrozny rady co mam a nemam delat... :grinning: takze oni asi chlapy jsou vsechny stejny :wink: ale zase je to dobry,aspon budou vedet do ceho jdou
19. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo já se musím vždy smát...ale je to dobře,jen ať se taťkové vzdělávají :wink:
19. říj 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co kocarek,uz vis jaky by se ti libil???
19. říj 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kočík máme vybraný V-travel :wink:
19. říj 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak ty uz muzes rodit,kdyz mas vse pripraveny :wink: a uz i nakoupeny :sweat_smile:
19. říj 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Néé rodit až v březnu :wink: :slight_smile:
19. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne v breznu,bych s tebou menila :grinning: ja si musim pockat,az do kvetna...kocarek pekny....jsem na nej uz mrkla
19. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele květňátka jsou super-mám býčka doma a někdy bych ho zabila :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo slysela jsem,ze kvetnaci jsou silny jedinci...tak na to jsem uz ted zvedava :wink: jsem si delala srandicky a rikala jsem,ze se nase mimi narodi uz v bruslich a s hokejkou v ruce :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: no tak počkej až tě hokejkou bude mlátit v bříšku :grinning: a hledat puk :dizzy_face:
19. říj 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,tak to bude taky veselo...ale ja mu puk nedam,aby bylo hodny u me...a snad to vydrzi az do konce :grinning:
19. říj 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek