Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
18. říj 2009

A když prcek kopne dole uprostřed,tak už to je cítit i přes bříško...ale ono je spíš těžký to zachytit 😀
Jinak mě teda dost tlačí na močák...takže třeba včera jsem vážně chodila po půl hodině 😉
Joooo určo vyzkoušejte 🙂

coko.joko
18. říj 2009

Teda marhul to si moc dlouho nebyla pryc 😉 no prcek uz je slyset,to je dobre 😵
se me nejak nafouklo brisko,jestli to pujde takhle dal,tak me asi za chvilku budou cekat koupit tehu kalhoty 😀
ten stetoskop nebo jak se to jmenuje mame taky doma 😉 a vcera me manzel poslouchal a rikal,ze tam slysi zblunkani 😀 😀

septim
18. říj 2009

Cokousku holky hlidala monca u nas doma 😉 Pak prijel jeste Edous 🙂

septim
18. říj 2009

zitra na pul desatou tam mam bejt jsem zvedava co nam rekne cokousku

marhulinka
autor
18. říj 2009

Coko holky mi přijedou v út a budou tu týden 😀 Tak se ještě užijeme 😉 🙂
Ty koukej vyfotit domeček mimíska!!!

coko.joko
18. říj 2009

sept ja vim a byvila jsem se i s Vratou a ten byl docela v soku 😉 jak to nejednou jde....a koukej me zitra hned pisnou na mobil,at vim co a jak budu cekat a moje cislo mas do nemecka 😉
marhul zadny domecek fotit nemuzu jsem jak pred porodem 😀 nafoukla a to mam taky z toho,ze nechodim na OOOO......trpim ted zacpou a to je vec.....

marhulinka
autor
18. říj 2009

Coko tak to vítej do klubu "zácpaček" 😀 😀 Já už ji mám pět měsíců 😠

coko.joko
18. říj 2009

marhul kecas ja od 6tt a jsem hotova 😀...rikam,ja proste musim vse co muzou mit tehule...a co proti tomu delas?

coko.joko
18. říj 2009

a jinak jsem koukala na fotky u tebe a cetla jsem si ten tvuj dopis a podle tech vecicek si myslim,ze budete mit klucinu 😉 ale ja mlcim 🤐

marhulinka
autor
18. říj 2009

Coko jak říká můj manža "jsem divná" nepomáhá mi vůbec nic...zkoušela jsem všechno...teď už jsem se s tím smířila,že to tak hold budu mít....a když jdu pak na OOOO tak pomalu bouchám Rychlí špunty 😀 😀 😀

marhulinka
autor
18. říj 2009

Coko joooo já tak nějak od začátku cítím,že to bude kluk...i dr.nám to už jednou řekl,ale ne samo na 100%....tak uvidíme za 11dní 🙂 😉

marhulinka
autor
18. říj 2009

Jinak mi všichni na bříško mluví "ahoj Kubíku" tak budou kdyžtak čučet,jestli to bude Terka 😀 😀

leny2
18. říj 2009

Jo, zácpa to je taky moje, někdy jdu každý den a pak třeba až za tři dny, snažím se hodně jíst okurky s kefírem, ty mám ráda a hodně pít a ovoce, ale je to stále stejný.

septim
18. říj 2009

tak to ja mam holky opacnej problem na WC chodim i 3krat za den vse me silene prohani ☹

marhulinka
autor
18. říj 2009

Sept-neprovokuj!!! 😝

leny2
18. říj 2009

Septim, tak zítra čekáme na ifo. 🙂

leny2
18. říj 2009

Jdu do spršky a k telce. Mějte se.

coko.joko
18. říj 2009

jo to ja taky nic stim nenadelam,mam ale cipky co muzou tehule a tak kdyz nejdu tyden,tak ho dam a pak se aspon v klidu na OOOOO....vis co......jo kluk Kuba to ma bracha hezky jmeno....a Terezka je jeste lepsi...to chce muj manzel....no ja taky porad rikam,ze mam v brisku kluka,ale my se to dozvime,az 20.listopadu

septim
18. říj 2009

loucim se jdu ulozit zver zitra pisnu 😉

marhulinka
autor
18. říj 2009

Leny pa pa pa a sladké sny...

Coko jo Terezka se mi mooooc líbí...no uvidíme...kdyžtak to máme v záloze pro druhé mimi 😀

marhulinka
autor
18. říj 2009

Jdu taky do spršky a brzo do hajan...paaaaaaaaaaaaaa

blazenkaa
18. říj 2009

Ahojky Marhulinko tak jakpak je vPraze tam je blaze co 🙂

coko.joko
18. říj 2009

sept ty rejpale jeden to ja vim,ze ty chodis i 10krat za den 😀 par dni jsem s tebou byla 🙂
tak koukam,ze i leny2 tak to jsem rada,ze v tom nejsem sama...a kefir tak ten piju i ja a zrovna ted...jinak pry pomaha jablecny kompot uvareny doma,tak ho zitra udelam a uvidim 😉

coko.joko
18. říj 2009

blazenko,marhul je uz v Hradci.... 😉
jo dobrou holky....ja jeste spat nejdu.......

blazenkaa
18. říj 2009

jo teď jsem dočítala synoveček má chřipajznu .
Já jsem teď vilezla z pelechu a jdu se na vás na chvilku podívat nežli půjdu makat

coko.joko
18. říj 2009

jo ty jdes vlastne makat vid.....

blazenkaa
18. říj 2009

jo avůbec se mi tam nechce

coko.joko
18. říj 2009

tak to ti verim..... 😉
kde jsou vsechny ostatni.........
janysek urco se pri obidku,tak nejedla,ze tedka odfukuje na gauci a kouka na telku 😉

blazenkaa
18. říj 2009

jo holka to já vůbec nevím kde kdo j nějak jsem to celé nestihla dočíst jak jste povídali

coko.joko
18. říj 2009

ja jsem tady taky nebyla cely odpolko jsem spala jak mimi....pekne pod perinkou a pri ceskym filmecku,pak me vzbudila mamka a bylo po spani 😉 ted chci vydrzet co nejdele,at pak spim v noci....