Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

blazenkaa
18. říj 2009

no tak já na tebe budu myslet aby jsi neusla a klidně do 7 hodin do rána 🙂

coko.joko
18. říj 2009

delas do 7 do rana to musis bejt opruz takhle na noc ne...ja bych si asi nezvykla nespat pres noc...staci me kdyz jsem nekde byla na diskotece a padla 1.2hodky a ja jela spat

blazenkaa
18. říj 2009

ne dělám od 10 do 6 ale v 6:40 dorazím domu nežli se vykoupu 🙂

coko.joko
18. říj 2009

no a nez se ulozis do hajan tak je 8hod.

blazenkaa
18. říj 2009

né to já jsem tak okolo 7:15 v posteli když nedokoukávám ordinaci nebo něco

marhulinka
autor
18. říj 2009

Tak jsem se vykoupala a ještě jdu papkat 😀 Tak jsem tu 😉

marhulinka
autor
18. říj 2009

Blaži blaze,ale zimiška...jen dneska bylo docela pěkně,protože nefoukalo... 😉

coko.joko
18. říj 2009

marhul co mas dobreho k vece 😉

marhulinka
autor
18. říj 2009

Jé ty jdeš vlastně na noční...tak ať ti to Blazenko v prácičce hezky utiká a hlavně-ať tě nikdo nezlobí!!

marhulinka
autor
18. říj 2009

Coko láduju se křupkama 😀 to je véča,co??

blazenkaa
18. říj 2009

tak to ti děkuji Marhulinko doufám že mě dají práci kde budu někd zašitá

coko.joko
18. říj 2009

no to je dobra veca 😀 ja jsem tady vypila cely kefir a spraskla jsem rajcatka a jsem uplne plna 😝

mysicka.hk
18. říj 2009

Tak se na vás jdu taky mrknout.
V 5 vstávám tak půjdu za chvilku spinkat.

coko.joko
19. říj 2009

Dobre rano,
septiku tak jak si dopadla u dr.cekam na SMS a nebo pisni na MK hned jak budes napojena...

marhulinka
autor
19. říj 2009

Ahojky všem...

dobré ránko Cokoušku a Cokokoušíčku 🙂

coko.joko
19. říj 2009

Ahojda marhulinko 😉 jak se mas dneska..

marhulinka
autor
19. říj 2009

Dobře...dneska jsem spala jako nemluvňátko...prcek kopal až teď ráno a už asi zase chrní nebo si žužlá palce 😀 😀
Byla jsem ráno na poště a na nákupu a budu jen relaxovat...nemám co na prácičku a ani se mi nic nechce...jen sepisuju,co vše na Vánoce...nějaké dárky už máme...tak ještě vymýšlím co dál 🙂
Co ty?? Jak se daří?? Hlava dobrý?

coko.joko
19. říj 2009

ja jsem dneska spala do 9 hod.,ale v noci jsem byla 5krat curat hrozny...jinak hlava ted neboli a doufam,ze ani bolet uz nebude.Vcera se ptal Vrata doktoru na zapase a tady neznaji Paralen a tak dnes bude volat do lekarny a popta se jestli tady nemaji nejaky ty prasky co muzu i ja.. 😉 jo ty uz mas pulku za sebou,tak prcek uz dava vedet o sobe a to vis nebude tam porad jen spinkat....mam tehu kalendar jsem dostala od mamky a je velice zajimavej a pisou tam uplne vse a ty si tam pises i zaznamy...a koukala jsem,ze 19tt se vyviji mozek a melo by merit mimi13-15 cm a vazit 200g 😉

marhulinka
autor
19. říj 2009

Já mám taky takový těhu kalendář na pc...a každý týden si čtu co je u prcka a u mě nového....
Nejlepší je manža...ten má chytrou knížečku na záchodě a vždy s něčím novým vyleze...jako kde mám teď dělohu,jako co velkou a tak 😀 😀 sranda s ním 😉

coko.joko
19. říj 2009

no tak to mam taky koupil si knizku v nemcine a tam je taky vse a on ji ma na zimaku a porad ji cte a hlavne me pak dava hrozny rady co mam a nemam delat... 😀 takze oni asi chlapy jsou vsechny stejny 😉 ale zase je to dobry,aspon budou vedet do ceho jdou

marhulinka
autor
19. říj 2009

Jojo já se musím vždy smát...ale je to dobře,jen ať se taťkové vzdělávají 😉

coko.joko
19. říj 2009

a co kocarek,uz vis jaky by se ti libil???

marhulinka
autor
19. říj 2009

Kočík máme vybraný V-travel 😉

coko.joko
19. říj 2009

teda tak ty uz muzes rodit,kdyz mas vse pripraveny 😉 a uz i nakoupeny 😅

marhulinka
autor
19. říj 2009

Néé rodit až v březnu 😉 🙂

coko.joko
19. říj 2009

jasne v breznu,bych s tebou menila 😀 ja si musim pockat,az do kvetna...kocarek pekny....jsem na nej uz mrkla

marhulinka
autor
19. říj 2009

Hele květňátka jsou super-mám býčka doma a někdy bych ho zabila 😀 😀 😀

coko.joko
19. říj 2009

jo slysela jsem,ze kvetnaci jsou silny jedinci...tak na to jsem uz ted zvedava 😉 jsem si delala srandicky a rikala jsem,ze se nase mimi narodi uz v bruslich a s hokejkou v ruce 😀 😀

marhulinka
autor
19. říj 2009

😀 😀 no tak počkej až tě hokejkou bude mlátit v bříšku 😀 a hledat puk 😵

coko.joko
19. říj 2009

no,tak to bude taky veselo...ale ja mu puk nedam,aby bylo hodny u me...a snad to vydrzi az do konce 😀