Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
19. říj 2009

Nojo tak hold schytá porodník hokejkou 😀

Co ta Sept,ještě se neozvala??

A kde jsou ostatní?? Snad ještě nechrní!! To je hrůza jak na nás pečou,co??

coko.joko
19. říj 2009

Ted me pisla septik na mobil a je vse v poradku a zbytek napise sem sama... 😉
ostatni asi spi,teda ja vim o blazence ta urco chrni...janysek s nama uz moc nekamaradi 😀 a zbytek nevim

marhulinka
autor
19. říj 2009

Tak já si na ni počíhám 😀

Jojo Blaženka spí po noční,ta má omluvu a Janysek už sem moc nechodí ☹
Jo a LENY16 má taky omluvu-ta určo kojí 😀

coko.joko
19. říj 2009

jo leny16 psala,ze mala VAneska ma prdiky a tak vubec nespi,takze ta je omluvena 😉
neboj sept nam urco pisne vic ja taky vic nevim jen,ze je to v poho 😉 tak vidis holka jedna bude mit 4 deti a to ji neni jeste ani 30let..a jetli to bude holka 😀 tak ti rikam,ze do roka bude cekat dalsi,proste Michal chce kluka 😉

marhulinka
autor
19. říj 2009

Nojo budou mít mateřskou školku 😀 😀

coko.joko
19. říj 2009

Jsem ji rikala,ze si bude muset koupit autobus 😀 no kdyby nas slysela,tak by nam dala...ale na me je hodna 😀

marhulinka
autor
19. říj 2009

Hele ale jednu výhodu to mít bude-určo si postaví vlastní školku a já se tam budu moct přifařit 😀 😀 😵 😵

coko.joko
19. říj 2009

marhul brala si taky utrogestan a jestli jo tak do kolikateho tydne 😉 me rekl dr.Dolezal,at ho snizuji a tak jsem brala 2-0-2 pak jen 1-0-1 a ted uz jednu rano a mam porad 3 krabicky 😉 a nevim jestli je dobrat a nebo ne

marhulinka
autor
19. říj 2009

Utroše jsem zobala do 12tého týdne...postupně jsem snižovala až jsem ten poslední týden brala jeden prášek 😉

coko.joko
19. říj 2009

no to me nenapadlo,ale bacha oni deti od sept nebudou brat ty druhy...aby ti jeste pak nezkazili maleho 😀 na to bacha...

coko.joko
19. říj 2009

aha,tak ja budu jeste zavadet do toho 12 tydne a pak konec...no ja uz beru jen jeden..ale to snad nevadi 😉 dikas za radu..

marhulinka
autor
19. říj 2009

😀 😀 zkazit naše dítko?? To asi nepůjde... 😀 😀 🤐 🤐

coko.joko
19. říj 2009

se tesim do Hradce jestli tam teda pojedem v pulce listopadu 😉 si budu muset koupit latkove pleny,protoze pak se uz do HK nedostanu a tak abych tu mela a taky pujdu se septikem na nakup 😀 jen tak malicky...snad uz budu moct neco koupit 😀

marhulinka
autor
19. říj 2009

No Coko a co nákup se mnou?? Když budu moci,tak půjdu ráda 😀

coko.joko
19. říj 2009

Tak te vezmem do klubu,ale aby si mohla 😀 Ja kdyz prijedu,tak to bude sobota,nedele,takze si budes muset udelat volno a zajdem do nejakyho obchodaku a neco koupime 😀 teda hlavne ja,protoze spoustu veci tu nemaji 😀 jako treba Paralen.hadrove pleny atd.. 😀 😀

marhulinka
autor
19. říj 2009

Hele Paralen už potřebovat nebudeš!!! Jen ty věcičky 😀 😀

coko.joko
19. říj 2009

no nikdy nevis???Ale treba tak levny overalky jako jsem kupovala se sept to tady taky nesezenu 😀 takze neco probehne a doufam,ze to dopadne 😀

coko.joko
19. říj 2009

Marhul,ty dneska opravdu nemusis nic delat vid?

marhulinka
autor
19. říj 2009

No jasně,já když budu moci a budu o.k.,tak určo taky vyrazím....teď v zimě jsme o víkendech převážně v HK...na chaloupku už nejezdíme,už se zazimovala 😉 🙂

marhulinka
autor
19. říj 2009

Jo je to vidět,co?? Néé teď už jdu,ať tu nevysedím důlek....jdu udělat manžílkovi žemlovku,já si pak udělám obídek,uklidím nádobíčko a budu relaxovat u dvd...pak jen lehce poklidím a budu sem chodit nakukovat 😀 😀 No ty taky nevypadáš,že bys něco dělala?? 😀 😀

coko.joko
19. říj 2009

jo tak to neznam zazimovat chaloupku 😉 ale kdyz to vyjde,tak muzes jit s nama..
Cekam na Vratu a musime jit na nakup a dame si nekde nejakou mnamku k obidku..je pondeli a to vari Vrata 😀

marhulinka
autor
19. říj 2009

Tak dobrou chuť...já jdu kuchtit 😀

coko.joko
19. říj 2009

Jo dekuji jeste nevim co dam do pupicku 😀 a co varis ty???

janysek70
19. říj 2009

Čaute baby, už jsem doma, byla jsem v terénu a nyní už zase práce u stolu a na PC.
Já Vám dám, že nechodím, přečtu každý příspěveček, ale když tu koukám, tak nikdo není a když si píšete o těhu příznacích, tak do toho vstupovat nebudu....

septim
19. říj 2009

tak se hlasim jsme v 7tt srdicko mame a vse je ok rikal doktor, za tri tydny jedu na krev 😉 cokousku uz se na nakupy moooc tesim a ty uz pak v unoru neprijedes ☹

janysek70
19. říj 2009

Sep, no nádhera, tak jste šťastni a smířeni?
Nechtěla by jsi mi dělat náhradní matku a to mimi mi donosit? 😉

septim
19. říj 2009

az porodim toto sve urco posledni miminko muzeme se domluvit 😀 smirena jsem doufame ze to bude klucina 😉 doktor se pekne tlemil 😉

janysek70
19. říj 2009

Teda ty už pojedeš další kolo a já se pořád prdelím na ocase....
Uprav si pas, ju? 😀

septim
19. říj 2009

upravim ale az budu mit prikazku ja pockam na ten 12tt 😉 neboj na tebe urco miminko taky ceka 😉

janysek70
19. říj 2009

Nedělej Zagorku, srdíčko máš a papír nepotřebuješ 😉