• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: postavime domecek co vam budu rikat nejaky petigeneracni takovych 18+1 :grinning:
19. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady domlouváme hodně důležitý bussines :wink:
autor
Janysku jen nekřič,nebo budeš mít vnoučátko ani se nenadáš :grinning: Máš adepta :grinning:
to mas recht marhul
19. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sept 18+1 je pro vas hodne malo :grinning: co kdyz prijdu na navstevu ja a budu mit od tebe holku a pak jeste janysek to musis vic mistnosti :grinning:
ja tady koukam na ty detskeobchody hned bych nakupovala
:slight_smile:
Ahoj holky,

Septim, gratuluji k potvrzení těhu a přeji, aby to byl klučina. :slight_smile:

Vy teda holky jedete, než jsem vás stihla dočíst, tak jste napovídaly dvě stránky. Já jsem dělala taxíka babičce k doktorce a pro mladýho do školy a teď nás čekají úkoly. Zítra valím k zubařce a na návštěvu ke kamarádce, která má 3 týdenního klučinu, tak už se moc těším.
19. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste nic nekupuj sept....ja taky nic nekupuji a mam jeste cas a ty taky :wink: ale ten kocarek me vrta hlavou musim zjistit jestli ho maji i tady :wink:
no janysku,aby neprisel mladej a nerekl ti,ze ceka rodinku :grinning:
19. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sep, se ti sotva vstřebalo sperma a už vymýšlíš, v čem bude šmudlík chodit :grinning:
19. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda leny2,to vis kdyz se sejde sept a janys s marhul a cokousem,tak jim ty huby jedou........ :grinning: mas videt na sraziku to nevis koho driv poslouchat...ja jsme teda s ticha a moc placha :wink:
19. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny2 Coko kecá je ukecaná taky :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mladýho jsem v klidu, ten na to nemá čas, teď je pořád v práci a není nijak hrrrrr a aby si nechal komandovat od ženský
autor
Janysku nemá čas jo?? :grinning: :grinning: někdy stačí chvilenka a kapinka a je to :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no janysku muj bracha taky nebyl hrrrrrr a po 5 mesicich rekl,ze bude tata :grinning:
marhul jsem ticha holka....me znate ne
19. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko, ty jsi byla zticha, protože jsi měla v álejích nablito :grinning:
19. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko-no právě :grinning:

Tak já se napucla a vidím to,že se půjdu natáhnout :wink: :pensive:
19. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zacnu nakupovat az kolem 20tt do te doby se muze stat cokoli :unamused: ale jen tak koukam co bych chtela ale kocarek je jasny
19. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku to mas pravdu cokous znacil cestu aby vedela kudy domu
19. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sep, to si zase pošťák k vám uběhá nohy :grinning: a Michal bude v pozoru, co zase přinesl :grinning:
19. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no janysku jak to mluvis :grinning: o me co si reknou holky,ze jsem nejaky alkoholik :grinning: a stejne za to muze sept..ta me tak moc opila a ja pak usla chudak v taxiku :grinning: a druhy den trpela pri nudlove polivce :grinning: no a to taky bylo na posled
19. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jim pred barakem zridim nejake parkovaci misto
19. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naposled nudlová polívka???? :grinning:
autor
Já myslím,že na poště budou muset přijmout posily,aby ty balíky stíhaly!!
janysku to je tam porad u sept postak to uz ma nauceny po slepu jen vidi adresu :grinning:
sept za to muzes ty,ze me bylo tak moc spatne :grinning: chudaci holky na me koukali jako kdybych byla z marsu,jak jsem porad chodila na OOOO a chudak cisnik,ten mel prdelky ze me :grinning: a pak nemohl ani spocitat kolik jsem toho mela :grinning: takze jsem na tom jeste vydelala
19. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jo vzdyt ja te ani nevidela to ti taxikari te opijeli tak to nesvaluj na me :grinning: :grinning:
Já už musím, přestat trošku vykecávat, páč mám být těhu při 11111 příspěvku a to bude za chvíli, tak abych to neprokoučovala :grinning: , se budu muset porozhlídnout po nějakém nabíječi :wink:
ne janysku naposled blinkani po alkoholu.......
sept to neni pravda to pan majitel me zabil tou whiskou nebo co to pije fuj prase jedno :grinning: jeste ted me je zle...a ty zase panacky jablicka taky hnus.........zlata kofola a nebo 10 pivko
19. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tam nahodou mela vazny rozhovor na baru to ty jsi tam mela tri chlapy co to do tebe hazely :wink:
autor
Sept má 1111 příspěvkůůůůůůůůůůůůůůůůů
ti pujcim manzele ten se ted citit kdyz je to plodny samec :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek