Arleťačky

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉
marhulinkaautor
19. říj 2009
Už ne 😃
marhulinkaautor
19. říj 2009
Tak Janysek už šla hledat nabíječe,co??
septim
19. říj 2009
a co ty rumickovr s kolou co jsi bumbala pod schodama s taxikari 😃 😃 😃 😃
coko.joko
19. říj 2009
holky ja musim jit se me povida dobre,ale Vrata vola kdy pujdem,tak jdu namalovat ksicht,at se neleknou lidi a jdem na ten nakup...vecer mrknu a sept moc diky.........mas u me tu cokoladu 😃 a prosim te poprej Mise vse nej k svatku a dej ji pusu za me 😉
marhulinkaautor
19. říj 2009
Taky pádím opatrujte se pa pa pa
septim
19. říj 2009
neboj dam pusinku a popreji a uz se tesim na cokosku 😉
janysek70
19. říj 2009
Jéééé, čoko už se začala bát, že se provalí něco dalšího, tak bere roha 😃
septim
19. říj 2009
neee je to holka hodna
janysek70
19. říj 2009
Hm 😃 😃 😃 😃 😃
septim
19. říj 2009
letim uspat zverTAK ZATIM
janysek70
19. říj 2009
Páčko, já jdu hodit jiskru
coko.joko
19. říj 2009
si delas prdelky sept ja jsem to nepila co kdyby to bylo otraveny 😃 a ty si mela rozhovor jo...na baru pri panaku a dva muzi kazdyho z jedny strany 😃 😃
janysku neberu roha byla jsem se udelat pekna a musime jit.....tak vecer a nezlob se tady....moc
coko.joko
19. říj 2009
ha tu nikdo to ziram........ =-) =-) jsem se uz vratila z nakupu a jsem hotova,venku slunce jak v lete a tak jsem jeste dala malou prochazku pres park 😃 ted jsem snedla svacinku a pujdu k telce a pustime si Chalupare 😃 jako doma....
mysicka.hk
19. říj 2009
Zdravím všechny pilné pisatelky.
marhulinkaautor
19. říj 2009
Já si na necelou hodinku schrupla a před chvílí jsme taky dorazili z venku...tady je taky krásně...sluníčko a docela teplíčko 😉 Jen jsme museli zase spěchat domů,jinak bych se počůrala 😃
marhulinkaautor
19. říj 2009
Copak jste nakoupili?? Papu co?
mysicka.hk
19. říj 2009
Tak v pátek jdu naposled do práce a v neděli hurá do Chebu.
coko.joko
19. říj 2009
marhul jen papu a moc dobry same zdrave veci...tvaroh,jogurt,kefir,ovoce a zeleninu 😉
marhulinkaautor
19. říj 2009
Mysi ať ti jde školeníčko a hurá do nové prácičky 😉

Já se vykoupala a večeřím rohlíček s máslem a sýrem a k tomu mám meltu...dneska asi půjdu brzo do hajan 😃
coko.joko
19. říj 2009
marhul...tak to mas dobrou vecu..ja myslela,ze syr se v tehu nemuze.jsem o tom i nekde cetla 😉 ja jsme mela chlebicek s maslickem a k na tom vajicko 😃 a k tomu mlicko 😉
mysko,at to rychle utika v Chebu a moc tam nezlob 😃
marhulinkaautor
19. říj 2009
Neměly by se plísňové sýry...jako hermelín,niva a tak...
coko.joko
19. říj 2009
aha a ja prestala uplne vsechny takze to zase zmenim 😃 takovej smazak mnamky to je dobrutka 😃
marhulinkaautor
19. říj 2009
Jojo smažáček jsme měli včera k obídku mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
coko.joko
19. říj 2009
hm.....tady,ale nekoupim tak dobry syr jako prodavaji v CR 😃 takze si pockam a dam si ho v hospode se septikem 😃 jdu do vany....
marhulinkaautor
19. říj 2009
Papa přeju krásný večer a sladké sny 🙂 😉
leny2
20. říj 2009
Dobré ráno všem,
venku pěkně mrzne, musela jsem oškrabovat okna, tak kdo nemusí, tak buďte doma v teplíčku. 🙂
septim
20. říj 2009
ahojda vsem doma budu urco holky celou noc dnes rvaly jsem uplne hotova. Tesim se az pujdou po obede spinkat a ja taky 😉
marhulinkaautor
20. říj 2009
Krásné ránko všem.... 🙂 😉
leny2
20. říj 2009
Septim,
máš těhu nevolnosti? To musí být náročné, když ti je blbě a starat se o dvě malé princezny, já jsem ráda, že je synáček už větší, že jsem mohla odpočívat.
leny2
20. říj 2009
Jdu něco uvařit a umýt si hlavu a po obědě vyrážím k zubařce a na návštěvu juknout na mimi. 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli