• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
nevolnosti jen obcas kdyz se najim hned prejdou :wink:
20. říj 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
tak jsem se konecne vyhrabala z postele a musim fungovat...Vubec se me teda nechce,ale musim..sept to jsou urco zoubky...
leny2-uzij si navsevu a taky zubare :wink: bych taky mela uz zajit jsem tam nebyla ani nepamatuji :grinning:
20. říj 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :wink: ,
musím přiznat, že dnes jsem vylezla z postele stejně jako čoko, v noci mi zase bolelo břicho a dnes nikam jet nemusím, tak jsem pobyla v pelechu déle a čučela na telku.
20. říj 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku,
to tě zlobí stále ty střeva? To ti dávají zabrat teda.
20. říj 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Septim, tak to máš dobrý, když to není nic horšího. To já jsem jídlo nemohla ani cítit, nic mě nechutnalo, všechno mě smrdělo.
20. říj 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, jj, stále :unamused:
Nevíš, jak Agi? Psala mi naposled, když jsem byla po transferu, že byla u Hakla a chystá se znovu a jde na IUI. Taky už by to mohla konečně prolomit!
20. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda janysku,tak dlouho spat :wink: ale je to dobre aspon ses vyspala jako ja..dneska mas volno?
20. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Né, volno nemám, jen nemusím do terénu ani do kanclu v JC a dělám doma. Mám tady jeden hodně důležitý obchod a zabere mi dost času.
Já nespala, jen jsem se pelešila :wink:
20. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja se taky pelesim porad :grinning: tak to mas super,muzes bejt doma pekne v teple...a jen pozorovat ten hnus s okna,nebo uz tam je krasne jak porad hlasi v radiu :wink:
20. říj 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes se to protrhává, tak to hned vypadá lépe. Teplo nemám, ale zimu taky ne :grinning:
20. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ja taky nemam zimu.Venku sviti slunko,ale otevrela jem okno a je tam pekne zimicka :wink: takze to je na bundu,ale jinak si nestezuji :slight_smile: a co uz se tesis do HK,ze uvidis sept a holky :wink: v kolik tam jedes?
20. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad se mi zadaří, jet tam samotné bez kolegy. Pokud ano, tak určo k Sep zajedu. Asi až kolem poledního, no akorát k obědu, to se hodí a vyplatí, to bude určo navařen super obídek :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja myslim,ze muzes vzit i kolegu,sept to vadit nebude ma velky byt :wink: a obidek to si myslim,ze taky bude :slight_smile: Skoda,ze tam nejsem hned bych se pridala,takhle vas muzu jen po internetu poslouchat... :grinning:
20. říj 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu juknout co tu nového
20. říj 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: Janysku tak to k Sept pojedeš s kastrůlkama :grinning: :grinning: ??
20. říj 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul,kastrulky to ne,sept ma velkou rodinku to,uz nic nebude :grinning:
20. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já myslela spíš,že Janysek doveze v kastrůlkách obídek :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo,janysek.....tak to nevim :wink:
20. říj 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co dnes varite k obidku...ja potrebuju nejaky rady....nevim o varit :wink:
20. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to pochopila, tak jak to psala Marhul.... :wink:
20. říj 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no janysku me asi lezou ty hormony na mozek a motaji me to tam vse :grinning: tak to chapu jinak.......
20. říj 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam na obed topinkovou pomazanku a velkou slanou housku :wink: hol´ky ja vam zavidim ten spanek ja dnes spala tak tri hodky :frowning2:
20. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám kafe a jablko. Se těším, že ve čtvrtek bude něco lepšího.
3 hoďky by mi vážně nestačily :unamused:
20. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sept po obídku koukej s holkama zalízt a chrnět!!
20. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pujdu uz se mooc tesim, janysku neboj neco vymyslim jdu chrupat jsem KO
:wink:
20. říj 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda vy máte obědy!!!
Kafe a jablko!! No to je teda!! Víte,že budoucí těhulky a matky mají mít pořádnou stravu!!!

Coko já mám dnes zbytek br.kaše a řízek k tomu a zelenin.salátek,na zítra budu dělat zapečené brambory...
20. říj 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm...tak sept a janyska obed,by opravdu nestacil memu manzelovi :grinning:
sept,tak po obede,az das holkam,tak koukej zalehnou do loznice dej zaluzku a spinkej :wink:
20. říj 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si jdu udělat obídek a pak nejspíš taky zalehnu pa pa pa :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapecene brambory dobry to bych taky mohla udelat :wink:
sept a nemuze ti pohlidat teta :wink: to je fakt takova zima venku...holky preci lip spinkaji venku na hristi a hlavne dlouho a ty by si mela cas a klid se vyspat doma
20. říj 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
muzu vam rici ze na vareni nema opravdu cas ted to je jen o rychlovkach, Janysku muzem si dat neco ze Santy dovezou az do domu :wink:
20. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek