• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
sept a santa a nebo objednej tu pizzu ze Sparu jako my dve :grinning: velka,levna a hlavne moc dobra
20. říj 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já přes týden obědy nevařím, chlapi chodí na obědy a já se přes den odbývám a dám si max. teplou véču.
20. říj 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ni nema chut ja radsi to sve oblibene v Sante :wink: ja ted mam chut na same nezdrave veci
20. říj 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sep, ale ty nyní baštit musíš!!!!!!
20. říj 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidis sept a ty ses me porad divila,ze nejim a jen blinkuji a ze me nic nechutna,kdyz si u Dvora dlabala predemnou smazaka a ja tam u polivky 2 hodiny :wink: a pak doma objimala WC....neboj,ale to prejde jeste 3 tydny a jsi v poho jako ja :grinning:
20. říj 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku ty se mas,kdyz nemusis varit...to ja kazdy den i s polevkou a k veceri to taky vymyslim ja :grinning: jsem si to naucila a ted to mam...no pro dnesek mam uvareno a na zitra uz taky vymysleno...tak mam radost...
20. říj 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale me neni spatne jen mam chut na same prasecinky vis cokousku :wink: ja neblinkam nic :wink: jam ma chut na pomazanky smetanove omacky palacinky polevky z pytliku uzeny atd :wink: je to strasny
20. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi sikula cokousku me vareni neba :frowning2: ted jsem dojedla tu topinkovou pomazanku mohla bych ji na kila :wink: janysku vim ze bycch ted mela jist zdráve hodne odpocivat ale to proste nejde kolikrat zapomenu i ze jsme tehu. Celej den jsem sama doma taham holky proste delam vsechno, si rikam ze to dopadne tak jak to dopadnout ma :wink:
20. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prasecinky jo?????no palacinky jsou moc dobre....a pomazanky taky a salatky no jeste lepsi :wink: no doufam,ze ti bude lip az tam budu,at muzeme zajit vsichni do hospody na obed :grinning: se tesim na toho smazaka si ho aspon ted vychutnam....se bojim ct.v pul treti mam bejt u dr.a doufam,ze bude vse v poho a on me pusti do CR.... :unamused:
20. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja muzu do hospody kdykoli jidlo mi dela jen dobre neboj u dr bude vse jen v nejlepsim poradku :wink: ja jedu az 11.11 :wink:
20. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sikula....to me teda vareni,taky nebavi a nemysli si,ze varim uplne ukazkove....mam par typu od jedny pani,ktera vari v jidelne a treba koprovka,rajska,svickova atd za pul hodky hotovy a nikdo by to nepoznal,ze to je falesny :grinning: :grinning: a dneska jsem to opravdu urychlila jsou brambory,a k tomu zabaleny opeceny chres se salatkem :wink: moc dobry a hlavne rychle
20. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Az 11.11 to mas jeste casek....no ja sse hlavne bojim toho,ze me objedna na termim,kdy budu moct jet do CR...no uvidime.....zitr ajde Vrata masirovat toho Amika jak rovna lidi a zepta se ho jestli bych mohla jit k nemu i ja kdyz jsem tehu...boli me kycle a kriz...
20. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady asi vsechny spi :grinning: ..................
20. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nee, já tady stále ťukám do kláves a už jsem poslala hafo pracovních mailů a stále nakukuji na MK
20. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee,janysku ty nespis....ja taky ne cekam na Vratu,nekde se flaka......a ja obed uz hotovej..... :grinning: no ty vlastne pracujes z domu...to je stejne vyhoda vid,kdyz muzes pracavat z domu a nesedet nekde v kanclu
20. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem tady nesčetněkrát psala, že to moc výhod nemá....., jsem zavřená sama doma, místo abych byla v kolektivu a taky si občas pokecala, mám tady spoustu papírů a rozčiluje mi to, musím tu topit a mít celý den zapnutý PC, což by jinak bylo z nákladů kanceláře a doma bych ušetřila, doma se tolik nelze donutit pracovat, pořád dělám něco jiného a vůbec je to na budku tahat si pracovní věci domů.....
20. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,ja myslela,ze to je lepsi a ono ne....je fakt,ze v praci si aspon popovidas,ale to je si tak vsechno a doma si povidas na MK a muze te kdykoli prekvapit Michal :wink: ja si ted varim kompot,tak se uz na nej tesim :grinning:
20. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jablíčkový kompot bych si také dala, mňam
20. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak vis,ze jablickovy :grinning: No ja ho mam taky rada a Vrata me donesl moc jablek a ta k nevim co snima,tak kompot a musim jest neco vymylet :wink: ale nic me nenapada...
20. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ťrůdlíček, ten Janýsek lád a V. určo také :grinning:
20. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je dobrej napad,to opravdu ma Vrata lad...akorad musim najit recept :wink: na to testo...ja te nemit
20. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám že se dneska vaří a peče?
Štrůdlíček já dělala včera mňam, mňam :wink:
20. říj 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko se d něho asi už zamotala :wink:
20. říj 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo jí to pečení zmohlo a spinká. :grinning:
20. říj 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hplčičky kde jste kdo chtěla by jsem si postejskat a postěžovat :frowning2:
20. říj 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu sedím, ale koukám na Ulici :slight_smile:
20. říj 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku já jsem tek nešťastná mě tomimi tak chybý včera mi kamarád oznámil že se jim narodil kluk a před půl hoďkou mi kamarádka řekla že je těhu .Proč já nemůžu to mě nejvíc sere .Řvu tu jako želva místo toho aby jsem spala nežli půjdu do práce :frowning2:
20. říj 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak víš jak....... Jsem na tom taky ne růžově, ale vím, že brekem a nervováním si nepomůžu, spíš naopak!
20. říj 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
když ono to je tak strašně těžký ty už aspoň jednoho syna máš ,ale já nemám vůbec nic
20. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem...já po obědě spala,byla hodinu vzhůru a zase odpadla a teď jsem vylezla :sweat_smile: To je asi tím počasím :grinning:

Blaženko je mi to líto...ono to na člověka pak takhle padá...já taky vždy brečela jak želva,že svět je nespravedlivý a tak...jeden čas jsem se ani na kočárek venku nemohla podívat...achjo ale věř,že ten správný čas prostě přijde!!! Jen někdy nás prostě napíná!!!
20. říj 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek