Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
20. říj 2009

sept a santa a nebo objednej tu pizzu ze Sparu jako my dve 😀 velka,levna a hlavne moc dobra

janysek70
20. říj 2009

Já přes týden obědy nevařím, chlapi chodí na obědy a já se přes den odbývám a dám si max. teplou véču.

septim
20. říj 2009

na ni nema chut ja radsi to sve oblibene v Sante 😉 ja ted mam chut na same nezdrave veci

janysek70
20. říj 2009

Sep, ale ty nyní baštit musíš!!!!!!

coko.joko
20. říj 2009

vidis sept a ty ses me porad divila,ze nejim a jen blinkuji a ze me nic nechutna,kdyz si u Dvora dlabala predemnou smazaka a ja tam u polivky 2 hodiny 😉 a pak doma objimala WC....neboj,ale to prejde jeste 3 tydny a jsi v poho jako ja 😀

coko.joko
20. říj 2009

janysku ty se mas,kdyz nemusis varit...to ja kazdy den i s polevkou a k veceri to taky vymyslim ja 😀 jsem si to naucila a ted to mam...no pro dnesek mam uvareno a na zitra uz taky vymysleno...tak mam radost...

septim
20. říj 2009

ale me neni spatne jen mam chut na same prasecinky vis cokousku 😉 ja neblinkam nic 😉 jam ma chut na pomazanky smetanove omacky palacinky polevky z pytliku uzeny atd 😉 je to strasny

septim
20. říj 2009

jsi sikula cokousku me vareni neba ☹ ted jsem dojedla tu topinkovou pomazanku mohla bych ji na kila 😉 janysku vim ze bycch ted mela jist zdráve hodne odpocivat ale to proste nejde kolikrat zapomenu i ze jsme tehu. Celej den jsem sama doma taham holky proste delam vsechno, si rikam ze to dopadne tak jak to dopadnout ma 😉

coko.joko
20. říj 2009

tak prasecinky jo?????no palacinky jsou moc dobre....a pomazanky taky a salatky no jeste lepsi 😉 no doufam,ze ti bude lip az tam budu,at muzeme zajit vsichni do hospody na obed 😀 se tesim na toho smazaka si ho aspon ted vychutnam....se bojim ct.v pul treti mam bejt u dr.a doufam,ze bude vse v poho a on me pusti do CR.... 😒

septim
20. říj 2009

ja muzu do hospody kdykoli jidlo mi dela jen dobre neboj u dr bude vse jen v nejlepsim poradku 😉 ja jedu az 11.11 😉

coko.joko
20. říj 2009

ja sikula....to me teda vareni,taky nebavi a nemysli si,ze varim uplne ukazkove....mam par typu od jedny pani,ktera vari v jidelne a treba koprovka,rajska,svickova atd za pul hodky hotovy a nikdo by to nepoznal,ze to je falesny 😀 😀 a dneska jsem to opravdu urychlila jsou brambory,a k tomu zabaleny opeceny chres se salatkem 😉 moc dobry a hlavne rychle

coko.joko
20. říj 2009

Az 11.11 to mas jeste casek....no ja sse hlavne bojim toho,ze me objedna na termim,kdy budu moct jet do CR...no uvidime.....zitr ajde Vrata masirovat toho Amika jak rovna lidi a zepta se ho jestli bych mohla jit k nemu i ja kdyz jsem tehu...boli me kycle a kriz...

coko.joko
20. říj 2009

Tak tady asi vsechny spi 😀 ..................

janysek70
20. říj 2009

Nee, já tady stále ťukám do kláves a už jsem poslala hafo pracovních mailů a stále nakukuji na MK

coko.joko
20. říj 2009

jeeee,janysku ty nespis....ja taky ne cekam na Vratu,nekde se flaka......a ja obed uz hotovej..... 😀 no ty vlastne pracujes z domu...to je stejne vyhoda vid,kdyz muzes pracavat z domu a nesedet nekde v kanclu

janysek70
20. říj 2009

Už jsem tady nesčetněkrát psala, že to moc výhod nemá....., jsem zavřená sama doma, místo abych byla v kolektivu a taky si občas pokecala, mám tady spoustu papírů a rozčiluje mi to, musím tu topit a mít celý den zapnutý PC, což by jinak bylo z nákladů kanceláře a doma bych ušetřila, doma se tolik nelze donutit pracovat, pořád dělám něco jiného a vůbec je to na budku tahat si pracovní věci domů.....

coko.joko
20. říj 2009

Aha,ja myslela,ze to je lepsi a ono ne....je fakt,ze v praci si aspon popovidas,ale to je si tak vsechno a doma si povidas na MK a muze te kdykoli prekvapit Michal 😉 ja si ted varim kompot,tak se uz na nej tesim 😀

janysek70
20. říj 2009

Jablíčkový kompot bych si také dala, mňam

coko.joko
20. říj 2009

Jak vis,ze jablickovy 😀 No ja ho mam taky rada a Vrata me donesl moc jablek a ta k nevim co snima,tak kompot a musim jest neco vymylet 😉 ale nic me nenapada...

janysek70
20. říj 2009

ťrůdlíček, ten Janýsek lád a V. určo také 😀

coko.joko
20. říj 2009

no tak to je dobrej napad,to opravdu ma Vrata lad...akorad musim najit recept 😉 na to testo...ja te nemit

mysicka.hk
20. říj 2009

Tak koukám že se dneska vaří a peče?
Štrůdlíček já dělala včera mňam, mňam 😉

janysek70
20. říj 2009

Čoko se d něho asi už zamotala 😉

mysicka.hk
20. říj 2009

Nebo jí to pečení zmohlo a spinká. 😀

blazenkaa
20. říj 2009

hplčičky kde jste kdo chtěla by jsem si postejskat a postěžovat ☹

janysek70
20. říj 2009

Já tu sedím, ale koukám na Ulici 🙂

blazenkaa
20. říj 2009

Janýsku já jsem tek nešťastná mě tomimi tak chybý včera mi kamarád oznámil že se jim narodil kluk a před půl hoďkou mi kamarádka řekla že je těhu .Proč já nemůžu to mě nejvíc sere .Řvu tu jako želva místo toho aby jsem spala nežli půjdu do práce ☹

janysek70
20. říj 2009

Jo tak víš jak....... Jsem na tom taky ne růžově, ale vím, že brekem a nervováním si nepomůžu, spíš naopak!

blazenkaa
20. říj 2009

když ono to je tak strašně těžký ty už aspoň jednoho syna máš ,ale já nemám vůbec nic

marhulinka
autor
20. říj 2009

Ahojky všem...já po obědě spala,byla hodinu vzhůru a zase odpadla a teď jsem vylezla 😅 To je asi tím počasím 😀

Blaženko je mi to líto...ono to na člověka pak takhle padá...já taky vždy brečela jak želva,že svět je nespravedlivý a tak...jeden čas jsem se ani na kočárek venku nemohla podívat...achjo ale věř,že ten správný čas prostě přijde!!! Jen někdy nás prostě napíná!!!