Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
23. říj 2009

Čoko krásnej eskymáček a ty čtyřlístky taky 😀

janysek70
23. říj 2009

Myši, tak ať ti to tam utíká a baví tě to....

coko.joko
23. říj 2009

Ahojda mysi...presne tak at to utika a ty jsi zpatky doma a na MK 😉 a dekuji.....
kde jste kdo................se nudim a nemam co delat........ 😵

janysek70
23. říj 2009

Se taky nudím, doma nikdo, jen rádio mi tu hraje a prasklá v krbu, jinak pusto....

coko.joko
23. říj 2009

janysku to same mam ja...Vrata je na zapase a vrati se az zitra rano a me tu hraje telka a nuda jako prase......uz nevim co bych vymyslela..... 😉

janysek70
23. říj 2009

Tak začni plést na mimčo 😀
Co nějaké lehké těhu cvičeníčko???

coko.joko
23. říj 2009

janysku,tak to me uz rikalo spoustu lidicek,at pletu,ale ja jsem tele na tyhle veci a jeste bych si neco udelala... 😀 to si to radsi koupim....a cvicit tak to mam uz za sebou...mam par cviku a delam je prevazne rano...ale ted to nesmim pry prehanet...rikal V...... 😉

janysek70
23. říj 2009

Jen pleť, ať se nenudíš a trošku ti to těhu utíká a až v tom budeš zaběhlá, tak to pak opleteš i mně!!!
Tady pročítám tu naši diskuzi vzadu a občas se tlemím.....

coko.joko
23. říj 2009

no tak to ne ja to prenecham tobe to pleteni ja to fakt neumim a docela bych se pak i stydela dat ten vytvor tomu malickumu 😀 je,ale zvlastni,ze moje rodina vcetne babicky tak to zvladaji...asi kdyz se to ucila moje segra,tak ja nebyla doma 😀 jo taky nekdy ctu co jsme tu splodily a musim se smat tem hlaskam.....vzdyt uz to bude rok co se tu schazime a nebo vic....

leny2
23. říj 2009

Ahoj holky,
tak jsem se dneska zase nezastavila, dopoledne po nákupech a odpoledne s mamkou na pohotovost k zubařce a teď návštěva u tchýně.
Dneska jsem odpoledne přemýšlela, jestli mám zavolat na výsledku tripl testu nebo až v pondělí, ale nakonec jsem se rozhodla a zavolala a sestřička mi udělala velikánskou radost, všechno je v pořádku, tak mi spadl kámen ze srdce a už snad žádné velké nervíky nebudou, ale asi budou stále, ale to k tomu patří.

janysek70
23. říj 2009

Tak čoko, ty už 11tt a Sep 8tt......, Tebe jsem neviděla, ale Sep je jiná v obličeji a taková bledá. Včera ji to občas nakopávalo, ale ustála to 🙂

janysek70
23. říj 2009

Ahoj Leny 🙂, tak vidíš, bude to dobré....

coko.joko
23. říj 2009

leny2 super testy mas za sebou....to je dobre,ze jste v poradku....to me teprve ceka,ale tady uz nedelaji trippel testy,ale maji jinou metodu

janysek70
23. říj 2009

Jé Huhul už má zase novou fotku, včera měla taky jinou s pejsanem....., neví co by roupama dělala 😅 😀

janysek70
23. říj 2009

Jo četla jsem, že v Německu zasunou do zadku nějaký měřící přístroj, něco jako teploměr a všechno toho vyčtou 😀 😀 😀 😀

coko.joko
23. říj 2009

janysku ja ti klidne zitra posliu mailem fotku jak vypadam.... 😉 i ten muj pupek...je to takovej malej spicek a jsem taky bleda,ale uz od narozeni 😉 ale jestli chces tak se zitra necham od V.vyfotit a poslu
huhul ta nema nikdy co delat a proto dela fotky 😅

janysek70
23. říj 2009

Jj, čoko, jen foť, já Tě vyhodnotím 😉

leny2
23. říj 2009

Kde jsi viděla Marhulinku?

janysek70
23. říj 2009

No v diskuzi 🙂

leny2
23. říj 2009

Jo, už ji vidím o stránku vzad, to víš na mě musíš pomalu, jsem teď nějaká zabržděná. 😵

coko.joko
23. říj 2009

no janysku stim pristrojem to jeste do Düsslu nedoslo,ale az to tu bude,tak urco pisnu..... 😀 a doufam,ze dostanu jednicku jako ve skole 😉
marhul je vsude jinde a na nas pekne prdi to je cela ona

leny2
23. říj 2009

Coko, krásný eskymáček, tak ať krásně roste. 🙂

janysek70
23. říj 2009

Čoko, však ty si na mě po kontrole vzpomeneš 😀 😀 😀 😀 😀 , aspoň víš, co tě čeká 😀

coko.joko
23. říj 2009

leny ten roste jako drak je to cely tatinek a uz umi zvedat rucku a kopat nozkama 😀 vcera to pekne predvedl

coko.joko
23. říj 2009

no to teda nestras...ja slysela tady,ze je to prijemny a krasny pocit... 😀 😀

janysek70
23. říj 2009

Jóóó´, někdo to má rád 😅

coko.joko
23. říj 2009

no nekdo jo,ale ja teda ne 😝 se budu muset informovat 😀

janysek70
23. říj 2009

Marhul, to je velký vůdce "čekatelek" 😅 😅 😅 😅 😅 , to je jak soužka učitelka a jak opakuje dětem pořád dokola 🙂 🙂 🙂 Marhul, ty wado, na nás házíš bobek, nás už nic nového nenaučíš, že??????

coko.joko
23. říj 2009

hahahahaha 😀 jo taky to vim,ze je u cekatelek...a to jsme ji byly dobry,kdyz zacinala 😀 😀 a ted haze bobka..jen ja a ty opet drzaci...

leny2
23. říj 2009

Holky jdu něco pojíst a natáhnout se k telce, jsem z toho dnešního dne nějak hin.