Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
23. říj 2009

hin.....leny to ja jsem kazdy den s V.kdyz otevre dvere 😀 😀

janysek70
23. říj 2009

Jsem musela upravit na Spolubojovnicích tabulku, narodila se nová dvojčátka 😵

coko.joko
23. říj 2009

je dvojky a holky ke vsemu,tak to je super 🙂

janysek70
23. říj 2009

Koukáš ještě na netu na Ulici?? Za chvíli u nás začíná

janysek70
23. říj 2009

Volal Michal, že je u ašich a že byli s Lukášem kupovat auto. Jsem myslela, že je v práci a čekám, že nanosí dřevo, už mi dochází, tak jsem ho popohnala.

coko.joko
23. říj 2009

tak vidis jak se flaka 😀 ale za to koupil auto to je dobre ne...jo Ulici tu sleduji a jeste VKV,ale musim si na ni pockat do zitra k snidani....to je muj obrad...jinak janysku,jestli budes potrebovat Utrogestan,tak dej vedet mam jeste 3 a pul krabicky,takze ti ho klido dam..... 😎

janysek70
23. říj 2009

Jo určo ho nevyhazuj, ten se mi ještě bude hodit, ho přivez pak do HK. Mně nyní zbyla jedna celá.

janysek70
23. říj 2009

Sep asi zabrala tu novou sedačku a nehne se z ní 😀

coko.joko
23. říj 2009

no me vcera dr.rekl,ze do nedele a pak uz ho brat nemusim...takze mam tady dve a pul a v HK mam jeste jednu...takze ti ho pak dam a nebo poslu.....uvidime jak se uvidime 😉

coko.joko
23. říj 2009

sept ma sedacku........konecne se ji dockala holka jedna....ty si ji videla?ja na obrazku a vypada dobre 😉

janysek70
23. říj 2009

Hóóódná a musíš ho poprskat, aby mi přinesl při té trojce štěstí 🙂
On se bere do 12tt, tak to už budeš mít 1. trimáč za sebou 😵

janysek70
23. říj 2009

Měli ji přivézt včera večer v šest, tak to jsem už jela domů, abych nemusela pomáhat 😀 😀 😀 😀 😀

coko.joko
23. říj 2009

jasne ja je poprskam jak to pujde a urco prinese stesti 😉 no me vcera prohlizel a rikal,ze ho uz brat nemusim a divil se proc jsem ho vubec brala...asi tady maji jiny leky nevim....a tak jsem si rekla co snim.....vyhodit skoda a kdyz pomuze jinemu tak proc ne..... 😉
aha tak vcera a ani me nerekla....jo to delas dobre utect v cas....a videla si Michala?

marhulinka
autor
23. říj 2009

Krásný páteční večer všem 😉 🙂

coko.joko
23. říj 2009

No ne marhulinka se na nas prisla podivat....... 😎
jdu do vany,at muzes koukat na Ulici a pak zase mrknu treba tu jeste budes..... 😉

marhulinka
autor
23. říj 2009

Já vám dám,že na vás prdím-já nebyla od rána doma 😀 ani uvařeno nebylo 😀 😀 😀 a teď nějak nestíhám dočítat....u toho nějak funím a prcek mě ještě kope ať nesedím na pr..li,že mám chodit,abych ho uspala!!!

Coko krásně mává prcíček-to bude leváček,když mává levou-jako ten náš 😀

Janys já ti dám soužku učitelku 😀 😀 😀

marhulinka
autor
23. říj 2009

Já vůbec nestíííííhááááááám...mám na icq ještě mamču....chichichi já jsem teď taková pomalejší,mno ☹

janysek70
23. říj 2009

Jé Marhulína zašla podívat se na srágory 😀 😀 😀 😀

marhulinka
autor
23. říj 2009

Já ti dám srágory!!!
Jen nestíhám vůbec dočítat!!!!! A ještě píšu si s mamčou a posílám jí fotečky....moc věcí najednou teď pro těhulku...jsem jak chlap,dokážu jen jednu věc najednou 😀 😀

coko.joko
23. říj 2009

marhul,tak to teda levacek nebude.......ja ho naucim vse delat pravou....
a to jsou jen vymluvy musis stihat vse......

marhulinka
autor
23. říj 2009

Coko to určo,on tě bude tak poslouchat,jestli pravou nebo levou-a víš,že kluci to musejí střídat!! Kvůli svalům 🙂

No vážně teď nestíhám jako dřív!!!! 😠

marhulinka
autor
23. říj 2009

Však víš co bude k večeři?? Musím objednat o půle pizzu 😀

marhulinka
autor
23. říj 2009

No a Marhul je tu a vy nikde...to to vedete teda!!

coko.joko
23. říj 2009

ja jsme tady porad,jen cekam co pisnes....to si pis,ze ho to naucim pravou... 😀 bude mit galeje uz od mala 😀

marhulinka
autor
23. říj 2009

Jen počkej,on ti to pak za několik let vrátí i s úrokama 😀 😀 😀

coko.joko
23. říj 2009

jo pizzu to je taky moc dobry.....ja taky nevarim jsem sama samotinka a tak mam jen brokolici a bramburky a pak mam spouty zeleniny v lednici a hlavne mam vodu 😀 kterou musim pit.....

coko.joko
23. říj 2009

to nevrati nebude mit sanci 😀 to musis od mala to cepovat 😀 ale ty vis,ze kecam vid prave naopak to bude pekne rozmazleny miminko 😀

coko.joko
23. říj 2009

jdu do vany rikam to uz po druhy a uz fakt jdu,at si tady pak muzu pisat treba tu nekdo bude 😀

marhulinka
autor
23. říj 2009

Jojo rozmazlenečkové to budou 😉

Já jdu taky do sprchy a pak objednám véču 😀

janysek70
23. říj 2009

My jsme si včera se Sep objednaly ty noky ze Santošky, Čoko, víš, já ty tvoje s tou rajčatovou omáčkou a Sep se špenátem, ten já nelad, blééé 😅. Jo a když to dovezl a odjel, tak Péťa zjistila, že je to něco jiného, nějaký rizoto a šopák, tak mu volala a přijel znova, popletl to 😅

Tak se baby neutopte, nechoďte do hloubky!!!!!!!!!!!!!