• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
hin.....leny to ja jsem kazdy den s V.kdyz otevre dvere :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem musela upravit na Spolubojovnicích tabulku, narodila se nová dvojčátka :dizzy_face:
23. říj 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
je dvojky a holky ke vsemu,tak to je super :slight_smile:
23. říj 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukáš ještě na netu na Ulici?? Za chvíli u nás začíná
23. říj 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Volal Michal, že je u ašich a že byli s Lukášem kupovat auto. Jsem myslela, že je v práci a čekám, že nanosí dřevo, už mi dochází, tak jsem ho popohnala.
23. říj 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidis jak se flaka :grinning: ale za to koupil auto to je dobre ne...jo Ulici tu sleduji a jeste VKV,ale musim si na ni pockat do zitra k snidani....to je muj obrad...jinak janysku,jestli budes potrebovat Utrogestan,tak dej vedet mam jeste 3 a pul krabicky,takze ti ho klido dam..... :sunglasses:
23. říj 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo určo ho nevyhazuj, ten se mi ještě bude hodit, ho přivez pak do HK. Mně nyní zbyla jedna celá.
23. říj 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sep asi zabrala tu novou sedačku a nehne se z ní :grinning:
23. říj 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me vcera dr.rekl,ze do nedele a pak uz ho brat nemusim...takze mam tady dve a pul a v HK mam jeste jednu...takze ti ho pak dam a nebo poslu.....uvidime jak se uvidime :wink:
23. říj 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept ma sedacku........konecne se ji dockala holka jedna....ty si ji videla?ja na obrazku a vypada dobre :wink:
23. říj 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hóóódná a musíš ho poprskat, aby mi přinesl při té trojce štěstí :slight_smile:
On se bere do 12tt, tak to už budeš mít 1. trimáč za sebou :dizzy_face:
23. říj 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měli ji přivézt včera večer v šest, tak to jsem už jela domů, abych nemusela pomáhat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne ja je poprskam jak to pujde a urco prinese stesti :wink: no me vcera prohlizel a rikal,ze ho uz brat nemusim a divil se proc jsem ho vubec brala...asi tady maji jiny leky nevim....a tak jsem si rekla co snim.....vyhodit skoda a kdyz pomuze jinemu tak proc ne..... :wink:
aha tak vcera a ani me nerekla....jo to delas dobre utect v cas....a videla si Michala?
23. říj 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásný páteční večer všem :wink: :slight_smile:
23. říj 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ne marhulinka se na nas prisla podivat....... :sunglasses:
jdu do vany,at muzes koukat na Ulici a pak zase mrknu treba tu jeste budes..... :wink:
23. říj 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já vám dám,že na vás prdím-já nebyla od rána doma :grinning: ani uvařeno nebylo :grinning: :grinning: :grinning: a teď nějak nestíhám dočítat....u toho nějak funím a prcek mě ještě kope ať nesedím na pr..li,že mám chodit,abych ho uspala!!!

Coko krásně mává prcíček-to bude leváček,když mává levou-jako ten náš :grinning:

Janys já ti dám soužku učitelku :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já vůbec nestíííííhááááááám...mám na icq ještě mamču....chichichi já jsem teď taková pomalejší,mno :frowning2:
23. říj 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Marhulína zašla podívat se na srágory :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já ti dám srágory!!!
Jen nestíhám vůbec dočítat!!!!! A ještě píšu si s mamčou a posílám jí fotečky....moc věcí najednou teď pro těhulku...jsem jak chlap,dokážu jen jednu věc najednou :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul,tak to teda levacek nebude.......ja ho naucim vse delat pravou....
a to jsou jen vymluvy musis stihat vse......
23. říj 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko to určo,on tě bude tak poslouchat,jestli pravou nebo levou-a víš,že kluci to musejí střídat!! Kvůli svalům :slight_smile:

No vážně teď nestíhám jako dřív!!!! :angry:
23. říj 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Však víš co bude k večeři?? Musím objednat o půle pizzu :grinning:
23. říj 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a Marhul je tu a vy nikde...to to vedete teda!!
23. říj 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsme tady porad,jen cekam co pisnes....to si pis,ze ho to naucim pravou... :grinning: bude mit galeje uz od mala :grinning:
23. říj 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jen počkej,on ti to pak za několik let vrátí i s úrokama :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pizzu to je taky moc dobry.....ja taky nevarim jsem sama samotinka a tak mam jen brokolici a bramburky a pak mam spouty zeleniny v lednici a hlavne mam vodu :grinning: kterou musim pit.....
23. říj 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevrati nebude mit sanci :grinning: to musis od mala to cepovat :grinning: ale ty vis,ze kecam vid prave naopak to bude pekne rozmazleny miminko :grinning:
23. říj 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu do vany rikam to uz po druhy a uz fakt jdu,at si tady pak muzu pisat treba tu nekdo bude :grinning:
23. říj 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo rozmazlenečkové to budou :wink:

Já jdu taky do sprchy a pak objednám véču :grinning:
23. říj 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme si včera se Sep objednaly ty noky ze Santošky, Čoko, víš, já ty tvoje s tou rajčatovou omáčkou a Sep se špenátem, ten já nelad, blééé :sweat_smile:. Jo a když to dovezl a odjel, tak Péťa zjistila, že je to něco jiného, nějaký rizoto a šopák, tak mu volala a přijel znova, popletl to :sweat_smile:

Tak se baby neutopte, nechoďte do hloubky!!!!!!!!!!!!!
23. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek