• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
autor
:grinning: :grinning: to bych vás chtěla vidět vážný :grinning: :grinning:
No nemohu předbíhat...únor je až za dlouho a to víš,já budu mít chvíli do porodu....ale vy by jste si kdyžtak poradily,ne :sweat_smile:
28. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cekala jsem az to zase vytahnes :grinning: ale ja nebyla ozrala,ale jen hrozne spolecensky unavana :grinning: jsem totis vubec nespala....
ale janysku uznej,ze jsem zase frajerka a i kdyz jsem byla unavana spolecensky,tak jsem prisla a mohla jsem se na to vyprdnout :wink: a presto vsechno i kdyz bylo v parku nab.....jsem dosla :grinning: :grinning:
28. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je daleko presne tak....kdovi co bude v unoru,treba me uz ani dr.nepusti :grinning:
28. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jó Čoko jsi frajerka a zasluhuješ pochvalu před nastoupenou jednotkou :wink:
28. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsem chtela slyset janysku dekuji ti :grinning: mas to u me
28. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo to je fakt,že to byla Coko klidná a nemluvná...to bych z ní určo neporodila :grinning: :wink:
28. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dost o me..........nemusim tady vypadat jak notor......to bylo jednou za deset let...a to diky sept..... :grinning: protoze me zatahla do toho divneho lokalu a tam se na me moc lepilo lidi :grinning:
28. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
"jak" :grinning: :grinning:
28. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten muj zase slape orbitrek........ :wink: asi chce fakt bejt krasny tata :grinning:
28. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem Vám nenapsala...... Včera jsem se vyděsila, večer zvonil zvonek u dveří, jdu otevřít a tam stála jeptiška. Se mi sousedka přišla ukázat v masce na "Halovín"(nevím, jak se to píše :wink: ), no ale byla boží a já málem upadla do šoku :grinning:
28. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku,to musel bejt sok....septiska u vas u baraku :grinning: :grinning: tady to taky chystaji ve meste a vsude jsou lebky a krvave lidi no fuj......jsem se tam i bala....a to nechci videt v sobotu....nekdy to je fakt az strasidelny :wink:
28. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona nebyla u baráku, ale ve tmě na chodbě za dveřmi :grinning:
28. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to musel bejt jeste vetsi sok........bych se mozna i po....... :grinning: a co ty mas taky masku :confused:
28. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo málem jsem si stříkla do trenek :grinning: . Já masku nemám, je to v sobotu vedle na zámečku, šéf mi taky lanařil, ale já nemám fakt náladu, pitvořit se teď v masce a natož nějakou vyrábět. Michal nechce tancovat a abych se tam šla posadit a lemtat........ No uvidím, do soboty daleko, sousedka mi nabízela masku pravěké ženy :grinning:
28. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak krásnou dobrou noc...a sladké sny...
28. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku jdi se bavit mezi lidi a jako praveka zena budes urco IN.......... :grinning:
28. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku tak jeptiška a zvonila na váš zvonek :grinning: :grinning: To si spletla :grinning: :grinning: Nebo že by tě šla napravovat :sweat_smile:
To se nedivím,že ses jí lekla :grinning: :grinning:

Tak pravěká žena mě teda dostala....to bych chtěla případně vidět :wink: :slight_smile:

Jinak krásné ránko všem....koukejte naklusat....já už tu budu teď minimálně do 12ti strašit,protože musím přijít na jiné myšlenky,je mi nějako zle od žaludku,jak jsem z dneška zase nervózní :angry: Tak mi přijďte pomoci,ať na nic nemyslím...prosííííííííím :slight_smile:
29. říj 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zduř :slight_smile: , Marhul neplaš, to bude vše v cajku, všechny testy byly v naprostém pořádku, tak se bojíš, že tam máš najednou chobotničku??? :slight_smile: Ne nezlehčuji to, jen nestresuj a hodně štěstí.
29. říj 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku dííííííky já věřím,že je vše v pořádku,ale to víš,teď to budou všechno kontrolovat do podrobna,tak trochu nervíky jsou :sweat_smile:
29. říj 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasné.... a taky je tam pindík, není tam pindík..... :slight_smile:

Já frčím do kanclíku
29. říj 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo to jsem taky zvědavá :wink:

Pa pa
29. říj 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky a moc, i když si myslím, že je to jasné :slight_smile:
29. říj 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marhulinko neboj vse bude v poradku :wink: ,ale znam to,ja jdu pristi utery na druhy velky UZ a uz ted me to srotuje v hlave.
29. říj 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky díííííííky moc...jsou to prostě pořád nervíčky...jinak jsem v klidu,vždycky to na mě padne až ten den...ještě ke všemu,když většinou jezdíme až odpolko :angry:
29. říj 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čokouš se ještě povaluje v peří a sní o klacíku :slight_smile:
29. říj 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,
teda janysku to neni pravda ja jsem vzhuru od 8.30hod....ale volala me mamka,ze byla ve meste a koupila me plinky latkove :grinning: tak jsem s ni resila,ze nema jeste nic kupovat.....a pak jsem si udelala snidani a musela jsem skouknout ULICI.....a ted jsem vas docetlaa jdu varit....
Marhul to bude vse OK......me ceka kontrola pristi ct.a kdyz bude vse v poho,tak muzu odjet na ten vikend do Hradce.......Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
29. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky vařím,teda už to mám skoro hotové :wink:
29. říj 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul ty taky varis?No ja taky,ale uz to budu mit za chvilku taky hotove....... :wink:
29. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo já už udělala rejžičku a dopékám kuřátko...až přijedeme odpolko celý hladový,aby tu byla mňaminka :grinning:
29. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak kuratko.....to se mas........no a v kolik tam jedes......
29. říj 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek