• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
ja dneska lehky jidlo,jen bramburky a brokolici.....
nekde jsem cetla a taky me rikal muj dr.ze mam omezit maso.....tak se snazim jist hodne zeleniny a maso mam jednou tydne.....a poradne udelany...... :wink:
29. říj 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jedeme až odpolko,takže ještě mám hafo času...tak jsem se vrhla na vařeníčko...ale už to mám hotové...a taky jsem se byla provětrat s pejsanem,když přestalo konečně pršet...Teď tu bloumám na netu a koníkovi :grinning: tak snad mi to tu uteče :wink:
29. říj 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je taky hnus dnes sice neprsi,ale je to tam nejak divne zatazene........ :wink: ja chci taky seznam poslat :grinning: dekuji....at vim co a jak..........stejne je super,ten PC si vem,ze driv ses nemohla o tom takhle s nikym bavit a ted od zacatku do konce si povidas o tom vsem s lidma co to zrovne prozivaji s tebou :wink:
29. říj 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jooooo net je super...hlavně to spojení s ostatními lidmi :wink:
Chceš seznámek,prosím písni mi do IP meilov.adresku....já mám nového meilika a tak tě nemám určo uloženou... :wink:
29. říj 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne jdu na to......... :wink:
29. říj 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky me to bavi cist tady a porad se mas co ucit............... :sunglasses: a je tu i sranda...........se nekdy tak lamu,ze V.si musi myslet,ze jsem uplnej blazen,kdyz vidi jak cumim do PC a tlemim se :grinning:
29. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Máš to tam :wink:
Jojo já se kolikrát taky směju a manža a pejsan nechápou :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dikas jdu mrknout na to.....jo je to sranda nekdy.....hlavne,kdyz je tu janysek ty jeji trefny pripominky to je super......... :grinning:
29. říj 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no peknej roman.......... :grinning: to mame co delat,abych to stihla vse koupit.......marhul jakou kupujes velikost na mimi......my se bavili s V.a nejak jsme se nedohodli...... :wink:
29. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko já kupuju 56 a 62velikost a kdyby byl prcek menší,tak to se dozví člověk až na posledních utz...takže to se dá pak přikoupit :wink:
29. říj 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak super ja si to myslela.....ale radsi se zeptam.......... :grinning:
29. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já taky zjišťovala :grinning: :grinning: Tak snad nebudeme mít obříka,ale spíš akorát prcka :grinning:
29. říj 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no obrika.....mamka taky mela s nama docela problem.....a kdyz jsem se ptala V.kolik vazil,tak to bude u nas veselo :grinning: :grinning: to se me pak nevejde do kocarku..... :grinning:
29. říj 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já měla nějakých 3,60kg pak jsem jim tam pěkně zhubla,ale zase dohnala a manža :grinning: ten měl dvě kilča a něco :grinning:
29. říj 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja mam hotovo a muzu papkat :grinning:
no to V.mel pres 4 kg a ja mela 3,90kg,takze zadny drobecci :grinning:
29. říj 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo to budete mít akunrát...teď se hodně dětí rodí okolo těch 4kg :wink:
No ale na to tlačení bych brala teda raději prcka tak těch 3,10-3,50kg :grinning:
29. říj 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrou chuť
29. říj 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to mas pravdu.....ale treba budu mit tak rychlej porod,ze me to ani nebude vadit :grinning: hele moje segra ma tri deti a vsechny tri rodila tim,ze prijela do porodky a za 2 hodky mela po vsem :grinning: takze se vubec netrapila a pry by mohla rodit porad :grinning:
29. říj 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dekuji,ale jeste pockam chvilku,at pak nejim zase s V.az prijde ze zimaku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moje mamča rodila taky rychle,tak doufám,že budu po ní :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ale do porodu daleko.....ted si jeste musime uzit ten bruch :grinning:
29. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda jak se vam vede ja nejak moc nestiham :slight_smile:
29. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je sakra daleko, ale ja si rikam ze to je jen dobre
29. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda septiku.........uz jsem se o tebe bala a vcera se me ptal V.co je stebou,ze ani nepisnes :wink:
29. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jsem ted porad nejaka unavena a nic nestiham a mam depku, musis prijed :wink:
29. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
depku a ty to nejde snad....co se deje???No ja bych rada prijela,ale neni to jen na me..... :frowning2:
29. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vim, nevim asi z pocasi z toho jak jsem porad doma vse okolo nevim mam ji asi ze vseho :frowning2:
29. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
septiku nebud smutna :wink: jsem tady taky sama nikoho tu nemam cesky mluviciho a hold ven hodim sama a nekdy se sejdu s kamaradkou (slovenkou)...tak bez taky ven na prochazku nebo zavolej Monice....to je proste to pocasi na hovno hnusny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
za chvili jedem do KFC mame tam sraz s pani Dr.Musilovou tak se tam poradnr naperu :grinning:
29. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekecej fakt...tak to je super,ze jdete s ni na obed....tak pak pisni co a jak....a hlavne se moc neprejidej :grinning: no,ale jestli tam bude David...tak to te uz vidim
29. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek