• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
David tam je, uz se mooooc tesim :slight_smile: A jak je tobe
29. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To me bylo jasny,tak ho pozdravuj,ale asi si uz nebude pamatovat :wink: me je docela dobre...akorad sem tam ta hlava boli jako prase a v noci nemuzu spat.....usnu a spim 2 hodky a pak treba 4 hodky cumim....nevim proc....
29. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ty uz je ti dobre????
29. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mam taky neboj porad se prevaluji uz to svadim i na matraci :wink: ale asi to je normalni, tak chodim soat po vecernicku at se alspon trochu vyspim :wink: ty jsi uz 12tt to je mazec jak to leti
29. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne me je porad zle od rana do vecera ale snazim se na to nemyslet a kdyz uz to je hruza to se musim natahnout, doufam ze to brzo prejde :wink:
29. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
me to preslo presne v 9tt,kdyz jsem prijela jsem a hlavne po tom cipku od tebe :wink: jo je to mazec jak to leti...pristi tyden ve ct...13 tt a kontrola u dr.... :dizzy_face: se tesim......
29. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co zlaticka Adelka,Anetka a Misa :wink:
29. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dnešní kontrola: jsem 20+3tt starý /teda mladý /,vážím 350g a jsem krásný a zdravoučký Kubíček :grinning:
29. říj 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si to dřív přečetla na Čekatelkách, páč ti to strašně trvá :grinning: , ale jinak moc gratuluji a už je jasno a můžou se začít kupovat auta a motorky :wink:
29. říj 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku no a to nestíhám...než to všem napíšu.... :grinning: :grinning: Však když jsem se šla strojit,tak už s dr.rozebírali auťáky!!!
29. říj 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak marhul to je super,ze jste zdravi a Kubicek se ma k svetu :wink:
janysku ty si to zitra uzij a moc nezlob :grinning: znas se....
ja jsem ted prisla a jdu do vany a pak k telce jsem hrozne unavena a hlavne me boli hlava jako prase......
29. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky me porad boli hlava a pry muzu paralen normalne lupnout :wink:
29. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku a kdy jedes smer HK :wink:
29. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept to se mas paralen :wink: ja nemuzu nic protoze tady nic tak slabeho neni..... :wink: ale muzu rict,ze me fakt ta hlava boli jako prase..........
29. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept jak dopadlo KFC :wink: pisni na nasi schranku :grinning:
29. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bylo to super a uz ve 13tt kdyz bude prcek dobre natocen pry muzu vedet co to bude, tak jsem zvedava protoze to je za par. Musim koncit Michala rusi me cvakani do pocitace. :wink:
29. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
včera jsem se za celý den sem nedostala, mamka s tchýní mi myly okna, pak jsem zbalila mladýho a jel na prázdniny a když jsme se vrátili večer, tak mi nešel koník, jak na potvoru.

Marhulinko, tak co jsi všechno zjistila? U jakého dr. jsi byla? Co všechno ti dělali?
30. říj 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ránko,u nás svítí sluníčko :wink: :slight_smile:

Leny jen utz,vše se přeměřuje a kontrolují vnitřnosti,srdíčko a tak....pak se kontroluje děložní hrdlo,čípek... :wink: No a když chceš,tak i to co je mezi nožkama,když prcek ukáže...no náš se teda ukázal...to bude asi po taťkovi :grinning: Žádný stydlín :grinning:
30. říj 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A u kterého dr. jsi byla?
30. říj 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ptala jsi se kdy je nejlepší jít na 3D/4D? A co ten test na cukrovku? Na ten půjdeš příště?
30. říj 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nám to dělal dr.Dol :slight_smile:
Na 3D klidně ve 24tt,to je prý mimčo krásně vidět :wink:
Za měsíc mám poradnu+krev na protilátky,na 3D se mám objednat až tak klidně týden před... :wink: :slight_smile:
Na těhu cukrovku mi to vypíšou příště,chodí se 24-28tt :wink: :slight_smile:
30. říj 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dělají tu cukrovku tam?
30. říj 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si odskočila na záchod, to víš ta moje zácpa, po třech dnech chodím a to pak je něco a když se to povede, tak slavím.
30. říj 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Minule mě právě povídala sestřička, že půjdu k dr. Doležalovi, tak jsem se chtěla právě zeptat, zda jsi tam taky byla.
A máš fotečku Kubíka?
autor
Leny na cukrovku se myslím jezdí do nemocnice....
Počkej po pěti měsících zácpa ustoupí :grinning: Fotečku nemáme,počkáme si na to 3D...ono jsme byli tak rozkecaní a šťastný,že jsme na to všichni zapomněli...dr.si povídal s manžou,že už může kupovat auťáky...no a já už do toho neměla co kecat :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jste si zase ulevili, viď? Já si taky nepřipouštím žádné negativa, ale na kontrolu se trochu bojím, ještě si musím 14 dní počkat.
30. říj 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo od začátku věříme,že teď je to to pravé a prcek prostě bude...jen v den vyšetření znervózním,ale jakmile si lehnu u dr.zase to ze mne spadne....včera jsme od začátku s dr.tak povídali,že ani nebyl čas být nějak nervní :wink: :slight_smile:
30. říj 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla i minule u dr. Doležala a všechno mi tak hezky popisoval když dělal ultrazvuk, byla jsem moc spokojená, tak už se těším na příště.
30. říj 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak mi blbne koník,hází mě to na první stránku při odeslání odpovědi.
30. říj 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek