Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
1. dub 2009

teda sept...jak muzes rict,ze je oslizlej 😀 ty si delala deti?????

coko.joko
1. dub 2009

no Pavel Vitek je dobrej 😉 hlavne s tou jeho pisnickou "mam rad vuni tvy kuze"

janysek70
1. dub 2009

My hltaly tu hitovku "Má sedmnáct..."

coko.joko
1. dub 2009

jo taky dobra hitovka..... 😎

leny16
1. dub 2009

tenkrát se o tom moc nevědělo či nemluvilo 😕

septim
1. dub 2009

krasne pisne mam je moc rada a ten vas objev je opravdu tfuj tfuj tfuj. 😉 ja krmila

coko.joko
1. dub 2009

jo krm sept.........no kazdy ma nejaky vkus a me se proste libi jako kamarad bych ho brala,by me aspon delal krasny ucesy 😀

coko.joko
1. dub 2009

Tak se tu mej te a ja se jdu strojit a jdu na to 😀 se tesim az zas budu lezet na tom lehatku a nadamnou pan dr.a V.a budou se hrozne radit...jeste,ze jim neruzumim mluvi totis AJ...... 😀 jen delam pokyny co rikaji 🙂

leny2
1. dub 2009

Ahoj holky,
koukám, jak se to tu znovu rozjelo po ránu, dneska jsem měla nabytý den v práci, ale mám z toho dobrý pocit. 🙂

marhulinka
autor
1. dub 2009

Ahojky zdravím všechny,jsem se sem taky nedostala.....a tady to žilo 😉 🙂

marhulinka
autor
1. dub 2009

LENY2-a tak to je super,že z toho máš dobrý pocit!!!!! Jen tak dál

leny2
1. dub 2009

Ahoj Marhulinko,
jsem zase postoupila o krok dál v práci, je tam více zodpovědnosti a přesnosti, ale bude to snad dobrý. 🙂

marhulinka
autor
1. dub 2009

LENY-určo to bude dobrý,když tě to bude bavit a půjde ti to 😉 🙂 Co MIKI??? Náš tu teď právě spinká 😉

leny2
1. dub 2009

Taky právě zalehnul. Je hodný. 🙂 Včera jsem mu stříhala chloupky kolem očí, lezlo mu to do očí.

marhulinka
autor
1. dub 2009

Jéé tak to je krasavec,viď???
No já našeho už příští měsíc asi nechám taky úplně celého ostříhat.....snad už bude hezky...kdyžtak dostane svetr 😉

marhulinka
autor
1. dub 2009

Janysku jsi tu?????????????????????????????????????????????????????

leny2
1. dub 2009

Marhulinko a kdy jste ho nechali úplně poprvé ostříhat?

marhulinka
autor
1. dub 2009

Tak to musím zapátrat v hlavě,kdy to bylo poprvé....jelikož jsme si ho přivezli na zimu,tak byl zarostlý....poprvé to bylo asi až na jaře-to byl stříhaný úplně,ale jinak hlavinku a pacinky už brzo!!!

marhulinka
autor
1. dub 2009

To mu ty čtyři měsíce byly určitě

marhulinka
autor
1. dub 2009

Janysku kde jsi?????????? Něco se potřebuji zeptat!!!!!!!§§§§

leny2
1. dub 2009

Já si myslím, že nějak před létem bysme ho dali ostříhat.

marhulinka
autor
1. dub 2009

A jak ho budete dávat stříhat?

leny2
1. dub 2009

To ještě nevím, to jsem ještě nenaštudovala.

marhulinka
autor
1. dub 2009

Ahaaaaaaa tak to se pak budu těšit na šmudlínka 😉
Já ho chtěla dávat stříhat už teď...ale ještě jedeme za 14dní na hory....tak aby mu nebyla zimička....ikdyž má frajer teplou bundičku 😉 ...ale prostě pro ten pocit....ho ještě nechám 🙂 No a pak teda hnedka půjde 😀

marhulinka
autor
1. dub 2009

My jak ho dáváme stříhat,tak se tomu říká: "na knírače"....hihihihi

leny2
1. dub 2009

To se úplně změní po stříhání jejich vzhled. To jsem na ně zvědavá.

leny2
1. dub 2009

Vyrážíte na hory?

leny2
1. dub 2009

To tam bude asi nádherně, teď hlásí krásné počasí. Už se těším, udělám jarní úklid, okna, záclony atd.

marhulinka
autor
1. dub 2009

Jojo a to poprvé jsme ho nechali ostříhat tak,že měl trochu srstičku.....ale na léto měl zádíčka úplně a to byl úplně jiný pejsan,když přiběhl od kadeřnice 😉 😉 😉 Byl jako sameťáček!!!!!!!!!!!

Jedeme na víkend ke známým....já mám narozky,tak bude oslavička....už se moooooooooooc těším....oni bydlí u Vrchlabí a tak chceme v sobotu jet do Špindlu na prochajdu.... 😉 🙂 V létě jsme tam byli týden na dovolené, a pejsanovi se tam tůůůůůůůůůze líbilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Byl úžasný,všechno s námi ušel a to měl bolavou nožičku!!!

marhulinka
autor
1. dub 2009

Leny čím jsi prosím tě stimulovala v A.????????