• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Ahojda blazenko,jak se mas holka,uz jsi tu dlouho nebyla :wink:
31. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blaži Utrogestan, ty jsi možná měla ten gel.....
Čokoušku, zbyla mi ještě jedna krabička, tak si teď můžu přikoupit a ten od tebe si nechám na IVF
31. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku jestli potřebuješ utrouš tak ho taky mám doma.
31. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myšičko, děkuji, ale ty si ho schovej na další transfer
31. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku klidně ti ho dám, ať ho Čoko nemusí posílat. :wink:
31. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak chces janysku....jestli ti bude stacit az v unoru....me je to jedno mam ho doma a uz ho nebudu potrebovat... :slight_smile: dr.teda rikal,at si ho schovam na dalsi mimi...chtel bejt vtipnej.... :grinning: :grinning:
je mysko ty jsi tak hodna,ze myslis na to,at to neposilam,ale ja pro janyska vsechno co ji na ocich vidim :wink:
31. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čokoušku nějak nestíhám hledam hafana pro mamku a nemohu nic najít nebo on by byl nebo byla hafina ,ale já chci až na vánoce a oni jsou k odběru dříve
31. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Všem přeji krásnou neděličku :slight_smile: :wink:

Když byste pak někdo na další transferek potřebovaly Crinone gel,tak mám doma celou krabici,kterou jsem už nevyužila... :slight_smile:
1. lis 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,tak holky ja jsem se dneska tak krasne vyspala :slight_smile: od 23hod.do 6 hod no uzasny......
blazenko a co schanis za pejsana :wink:
marhul-tak ten Crinone mam taky,i prednison.....a mozna i nejaky injekce..... :grinning:
1. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dopoledne jsem pekla a pak návštěva u tchýně a už mám doma synáčka, to se mi stýskalo za ty 3 dny bez něj.

Janýsku, já mám pro tebe ten utroš taky schovaný stále. Jen mi napiš adresu do IP.
1. lis 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky :wink:
"Vy nás ale zásobujete, pane Karfík"....., abych nebyla moc nadopovaná :sweat_smile: , ale jste kočky zlaté :dizzy_face:
1. lis 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, ráda to věnuji někomu, komu to přinese štěstí a úspěch. :slight_smile:
1. lis 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky tak já vylezla z brlohu a teď čajíčkuju :wink:
Marhul, jaká to změna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Marhulinko, já včera taky skoro celé odpoledne polehávala, měla jsem nízký tlak, motala se mi hlava, pak už to bylo dobrý.
1. lis 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se věnovat synáčkovi, opatrujte se tu. :slight_smile:
1. lis 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku viď? To je změna...včera jsem spala ale tři hodiny vkuse odpolko,dneska jen hodinku :grinning:
1. lis 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak taky bych ti ráda nabídla Utroše,ale už bohužel nemám,jedině Crinone gel....trochu možná Prednisonu...to pak kdyžtak kdo ho baští,myslím,že i Anopyrin tam mám :slight_smile: :wink:
1. lis 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechno si pamatuji :wink: a když se bude něco dít, včas Vás požádám.
Marhul, jsem si v IKEE koupila dva polštářky na sedačku a jsou super. Byly v akci za 99,- a takové pěkně naducané, jsem dva vzala a mohla bych jich mít i více, ale měli jen bílé, modré, červené a zelené. Mně se hodí jen zelené a oranžové...
1. lis 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůůůů Janysku vážně?? Vím,že jsi o polštářkách psala...ale koukám,že cena je super a hlavně,když jsou naducané!! Na sedačku bych je taky brala...jůůůůůůůů a červené by se mi hodily do ložnice,oranžové sem do pokojíčku a zelené do obýváčku :grinning:
1. lis 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak připisuji na seznámek :grinning:
1. lis 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No když právě oranžové neměli, to bych si jich vezla domů více.
1. lis 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Béééé oranžové bych chtěla sem...no to neva...hlavně ty červené bych dva dala na postýlku :wink: A zelené do obýv.
1. lis 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, mám je v obýváku, mám sedačku 3+2+1 a tak se tam něco vejde a dosud jsem tam měla takové menší a na těchto se dobře peleší :wink:
1. lis 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus holky,
tak koukam tady probiha IKEA.....a nejaky polstarek by se me taky hodil :wink:
holky taky mate jinou plet?Ja jsem samej pupinek a jsem z toho uplne hotova...nikdy jsme to nemela a ted :frowning2:
septiku tak kde ta mam.........
1. lis 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jó já těhu nejsem, ale po těch hormonech jsem stále jak puboš :angry:
1. lis 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku to me nic nevadilo....a ze jsem do sebe toho fakt taky hodne dala....ale ted posledni 3 tydny to je horzny..... :wink: me pripada,ze musim mit vse co ostatni nemaji :grinning: a V.me porad rika jak meto slusi :grinning: prdlous jeden.....
1. lis 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam janysku,ze ty budes mit toho Utrose hafo....... :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele ty modelko nehudruj :grinning:

No ono je na každý transfer potřeba tak třech krabiček a na IUI asi dvě....
1. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ja vim.....prave proto se budes mit a budes jich mit tolik,ze se v tom pak muzes koupat :grinning:
nehudruju,ale vsechno me pekne se...... :grinning:
jsem se ted najedla a jsem zrala do postele,ale nemuzu,abych pak spala v noci :wink:
predstav si,ze se nam tady zblaznilo pocasi.....venku fouka vitr....do toho prsi a jeste je bourka :grinning:
1. lis 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek