• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
autor
Coko-krásu berou prý většinou holčičky :grinning: Neboj to zase zmizí :slight_smile:
1. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhul holky to jsem nekde slysela,ale ja budu mit kluka..... :wink:
1. lis 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Coko já si u tebe tipuji holčičku :grinning: :grinning: I ty tvé nevolnosti... :slight_smile: :wink:
1. lis 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul budu to kluk ja to vim :grinning: treba nam uz neco rekne dr....ted ve ct.
1. lis 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vidím čokouška taky na holčičku :wink:
1. lis 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dame sazku.....co vy na to......ja rikam kluk....a vy dve holky :wink:
1. lis 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo u tebe je to holčička :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem vam dala fotku toho meho bachoru tak mrknete,ale neni to moc kvalitni....nemam tu fotak...je to mobilem :grinning: tak v tydnu napravim :wink:
1. lis 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: prosím tě,kde že máš to panděro :sweat_smile: Na zádech,ne??
1. lis 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No malilinko odfouklý pivsoňový mozůlek :slight_smile:
1. lis 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já nemohu srovnat,fotila jsem se až ten 15tt....
1. lis 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne pred sebou :grinning: a na zadech budu mit za chvilku :grinning: ale nejhorsi je,ze uz ho opravdu neschovam :wink:
1. lis 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku presne tak pivni pupek....jo to byl cas..... :wink: tak jste se podivali a ja to zase smazu,at si tu nedelam ostudu :grinning:
1. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko a to bude mnohem hůůůůůůůř :grinning: :grinning: Pak už to neschováš pod nic a před nikým :grinning: :grinning: :grinning:
Ale koukej pak s foťáčkem vyfotit a nechat!!!
1. lis 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem dneska mluvila s braskou a mel u sebe Kubina a ten me porad rikal:Teto a proc me nedas to miminko k telefonu,at si snim muzu popovidat...tak jsem mu to vysvetlila a on me rekl,ze mu mam dat teda brisko a ze mu neco rekne,ale nechapal,ze ono mu neodpovi...... :grinning: srandovni...
1. lis 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Joooo s dětma je psina :grinning:
Však počkej za chvíli tvůj prcek-teda prcková-uslyší,tak na ni hezky budeš mluvit a zpívat jí :grinning:
1. lis 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja a zpivat.....hihihihi to by dopadlo.....to budu radsi poustet z radia :grinning:
jsem dala sprsku a ted jeste hodku a pujdu k telce..lehnu a uz se nehnu... :grinning:
1. lis 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo taky tu ještě pobudu....koukám na netu na nějakou inspiraci na vánoční dárky...letos mě nic moc nenapadá...a za chvíli jsou tu vánoce :grinning:
1. lis 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak s tim ti neporadim marhul....ja resim kazdy rok darky co koupit a nekoupit :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo letos docela tápeme...něco málo už máme,další tipy jsem nějaké našla...no a snad ještě něco vymyslíme... :wink: :slight_smile:
1. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jak jste zahájili nový týden? Mladej nechtěl vůbec vstávat, prázdniny jsou znát.
2. lis 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj, já jsem taky nechtěla vstát :slight_smile: , v 9 jdu na školení :angry:
2. lis 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsi měla prázdniny? :dizzy_face:
2. lis 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prázdniny ne, ale měla jsem veget :wink:
2. lis 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás funí takovej vítr, že jsem musela už jít zatopit a dneska asi ani nevylezu.
2. lis 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady to taky lomcuje a sušák se točí jako o život
2. lis 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tento rok se na zimu vůbec netěším, nemohlo by být rovnou jaro?
2. lis 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, jak jsi vlastně na tom, kdy půjdeš na IUI?
2. lis 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda vsehcny vs moc zdravim, cokousi krasny brisko :wink: janysku tak kdy se zas za nami prijedes do HK podivat uz se moc tesim sezenu hlidani a projdem obchody :grinning: vanoce mam uz vyresene holkam jsem koupila usinacka od chicco a detsky mobilni telefon, jeste dostanou odrazedla a to jim staci, stejne z toho jeste nemaji rozum, Misa dostane mobil, telku nejake obleceni a ted si vybrala jeste nejaky diar na heslo musim se po tom podivat, s Michalem jsme si darky uz dali tak to budu resit jen nejaky trickem a kosmetikou a rodina jako kazdy rok dostane nejaka darkova baleni :wink: taky budu muset jeste zajed do Ikei potrebuji dokoupit jeste nejake policky a obrazy a zrcadla do bytu tak to si dam k vanocum treba ja :grinning:
2. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
septiku teda ty uz mas vanoce vyreseny a co dostane cokousek :grinning: :grinning: jo brisko je pekny,ale to je pivni mozolek..zatim :wink:
tento tyden ma V.volneji maji tu totis prestavku a tak si ho budu uzivat :wink: uz mame najaky plany tak se tesim...
janysku ty se porad vzdelavas......skoleni a skoleni.......
ted posloucham,ze v CR to je docela mazec s pocasim....hlavne mrzne a silnice nejsou sjizdne :unamused:
2. lis 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek