• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
aha ja myslela,ze jdes
13. bře 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beztak se teď s M.muchlujou s plyšákem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no plysak jim asi prekazi :grinning:
13. bře 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nebo si ho mezi sebe nacpali schválně :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdy se plánuje ta ZOO???
13. bře 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je taky mozny mezi sebe :grinning: :grinning:
to nevim,az budu v HK tak se to nejak domluvi a pojedem vlackem hromadne :grinning: bude sranda Arletky a vlakem
13. bře 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak joooooooooooooooo................ :grinning:
13. bře 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul nemas nejaky program na upravovani muziky a fotek,aby to slo pak dat do sebe a pustit to :wink:
13. bře 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no chtela bych jeste jet do ZOO pred stimulkou nez zacnu,pak me bude zle a tak to se cestuje spatne :wink:
13. bře 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mám program přímo v PC.......vyberu fotečky,můžu dát text,dodám hudbu a pouští se to jako filmeček :wink:
13. bře 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
WINDOWS MOVIE MAKER
13. bře 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super a muzu ho taky mit nebo ne..... :grinning: :grinning: nekde stahnout nebo ja nevim kde ho hledat :wink: nasla jsem na YouTube prave upravene videa i s muzikou a je to super
13. bře 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsem prave zkousela a to me tam nejde nainstalovat do meho PC a tak jsem myslela,jestli neni jeste jinej..nevim proc to nejde
13. bře 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme ho už v pc měli,takže to neporadím....ale určitě existuje spoustu prográmků,a nějaký půjde i stáhnout!!!
13. bře 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo mate asi specialni pc :grinning: ja mam asi uz starou verzi,tak si budu muset najit jinej a nebo vymenit pc :grinning: skoda chtela jsem tvorit :wink:
13. bře 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já v tom prográmku právě tvořím z fotek,textů,obrázků a hudby filmečky....zatím jsem dělala rodinné a pro kamarádky....je to ale docela nářez.....chce to spoustu času /několik hodin a hodin a hodin/.....ale výsledek stojí za to!!!!
13. bře 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My ten program už v pc měli,když jsme ho kupovali.....
13. bře 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja vim,ze je to tezky moje kamoska to ma taky a prave si to stahla jak si rikala,ale me to proste nejde a ja chci taky delat,ale je to pak krasny ten vysledek uz jsem par videla :grinning: no musim jeste patrat treba neco najdu
13. bře 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to asi nedavaji do nemeckych pc :grinning: :grinning: tady nemaji nic :sweat_smile:
13. bře 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Určitě to půjde.....!!
Nebo najdeš něco jiného :wink:
Jojo výsledek je úžasný...já dělala teď naposledy,když jsem byla doma po operaci....filmeček našim......stahala jsem staré fotky od dob,kdy spolu začali chodit,svatbu,děti a až doposud!!!!!
13. bře 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to muselo bejt krasny :wink: no a tu hudbu si stahujes jak do pc nebo na to musi bejt taky program
13. bře 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hudbu mám uloženou v pc...to už se tam jen pak stáhne....
13. bře 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,ale pres co ji mam stahnout pres to Youtube nebo pres nejakou MP3 ty jsi muj radce :wink:
13. bře 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si většinou stahuju hudbu z http://mp3ky.net/ rovnou do PC a v programu už je jen stažení a vyhledám si to v pc.....
13. bře 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Anebo pak když mám nějakou hudbu od brášky,tak přes flashku nebo MP3
13. bře 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ty jsi zlaticko moje dekuji moc za radu ja to zitra zkusim stahnout a uvidim jak me to pujde :wink:
Ted V.volal,ze se nam pos....auto neco s motorem a tak jdu za nim ven.pa a dobrou
13. bře 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pa a dobrou!!
13. bře 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,
marhul,tak jsem se dnes hrabala v pc a nasla jsem tam ten program,taky je nahrany u me v pc :grinning: :grinning: a ja se tu snazim hledat a on je tam :grinning: tak jsemsi dnes udelala prvni video a musim rict super :wink:
janysku mrkni na muj profil a uvidis co jsem vytvorila :wink: :wink:
ja mrknu vecer jdu na nakup
14. bře 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste kdo......si tady budu psat sama se sebou :grinning: :grinning:
15. bře 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky já jdu jen pozdravit,doufám,že jste si všechny užily víkendík....opatrujte se,jak budu mít čas,tak nakouknu....měla jsem náročný víkend :frowning2: Musím vstřebat spoustu nových věcí,nějak se se vším poprat....
15. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek