• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Ahoj holky,
tak koukám, že už jedete v nové diskusi. Tak ať nám přinese všem hodně štěstí a splnění našich přání. :wink:
16. bře 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko ženštiny :slight_smile: a všem krásný sluníčkový den, já vyrážím dnes do kanclu, ale šéfik volal, že potřebuje odjet, tak máme spicha až na desátou....
16. bře 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočiny :wink:
to jsem nás měkla rychle dočtené :slight_smile: , ale o víkendu to vždy tak podobně bývá :wink: My jsme měli poklidný víkend. Byli jsme v kině, restauraci a kuchtili samé dobrůtky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Všem přeji pěkný den :wink:
16. bře 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
janýsku- jak se cítíš??? :wink: :slight_smile:
16. bře 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, jsem nedočkavá a zvědavá, kdy budeš testit? :wink:
16. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to ani jednou nevydržela a testovala jsem 8. den po KETu. A to jsem vždycky říkala, že nebudu tak brzo, ale nevydržela jsem to.
16. bře 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně je hrozně, přijela jsem z práce se šílenou bolestí hlavy a od dvou jsem spala a bolí mrcha dál. Je mi slabo, dojela jsem do práce a hrozně jsem se potila a pak se k tomu přidala ta hlava. Včera jsem uvařila oběd, najedla jsem se a musela jsem jít odpočívat. Jestli toto nebude těhotenství, tak mi ty jedy dávají opravdu fest zabrat :unamused:
16. bře 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem...no ani dneska jste nebyly ukecané,jak tak koukám :wink:

JANYSKU-tak šupky do pelíšku a zaspi to!!!!
16. bře 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem dělala nyní 2 hoďky. Teď jsem si dala studené mléko a dva koláčky a sedím u stolu jako mrcha :unamused:
16. bře 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ještě do hajan :wink:
Nojo ono je něco ve vzduchu,mě taky pobolívá palice :frowning2:
16. bře 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem se přemístila do postele, mám tu hezky zatažíno, tak mi to tak nevadí, jako to ostré světlo
16. bře 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak hezky odpočívejte!!!
16. bře 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, že by se bobánci zavrtávali a trápili mamku? :wink:
16. bře 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, kéž kdyby to nebyl planý poplach a následky těch všech léků :unamused:
16. bře 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to těžký, úplně tě chápu, já už teď po těch zkušenostech taky nevím, co může být příznak těhu a co ne. No a ještě když se berou léky, tak to už vůbec ne.
16. bře 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je teď v poslední době asi týden tak nějak podivně, ale bojím se myslet si, že by třeba se nám to podařilo?
16. bře 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, dnes jsem si koupila testíky a jsem zvědavá, jak dlouho budu odolávat tomu svrbění rukou :wink:
To jsem se tě už ptala, jak to vydržíš dlouho odolávat?
Zítra to bude teprve sedmý den :frowning2: , i když byli ti lumpíci vyššího stádia...... :slight_smile:
16. bře 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska porodila jedna moje spolubojovnice, která měla ET od den dýl než já. Toto uteklo, kdyby se nám to povedlo hned napoprvé, tak už bych rodila, to je neuvěřitelné. Tak má krásnýho zdravýho klučinu.
16. bře 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je ještě brzy na testování, to ještě posečkej.
16. bře 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile:
Já si vzpomínám, jak jsem si na začátku četla celou diskuzi Arleta, tak jak jsi to celé prožívala a čím jsi procházela a jak tě stále Kul povzbuzoval :slight_smile: a jaká je to už zase doba.....
16. bře 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Znám jednu holčinu z Arlety, která testovala normálně každý den po ET, aby viděla kdy ji zmizí účinky Pregnylu a kdy se objeví ta druhá potvora a ta se objevila už 6. den po ET. Ale u každého to je jiný.
16. bře 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, to je sranda si to přečíst zpětně, jak člověk ničemu nerozuměl a na každou věc jsem se ptala.
16. bře 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, roste to každé jinak a já se bojím, že budu čučet na ten kus bílýho nesmyslu s jednou čárkou a budu moc zklamaná..
16. bře 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zkus vydržať ještě pár dní.
16. bře 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: :angry: :angry: :angry: Vydržať :slight_smile: :slight_smile: , no musím, co mi taky ostatně zbývá :slight_smile:
16. bře 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska už jsi byla v rachotě?
16. bře 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi odpočíváš, tak hajinkej, já jdu taky relaxovat.
16. bře 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo dnes jsem již jela vytvářet hodnoty :wink:
Baštím si tu jahody, mám jich celý talíř, naši mi jich včera od Litoměřic přivezli dřevěný špánek a jsou dobroučké, tak krmím kluky :slight_smile:
16. bře 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek