• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
ahoj děvčata :wink:
leny- třeba jsi, nikdy nevíš, kdy to máš dostat?
jany- já také vím jaké je to s příznaky, když jsme se pokoušeli, tak jsem furt nějaké příznaky měla a pak když jsem fakt byla v tom tak skoro žádné......jen mi trochu bolelo v podbříšku,měla jsem chut na ovoce a v noci jsem se budila teplem a zpocená a zvýš teplota cca 37,3-5. Opravdové přišly v 7tt.
A koukám, že s chutí papáš jahůdky a potíš se během dne....vypadá to moooc slibně
16. bře 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Janýsku, japak ti je, co hlava? Přešlo to?

Leny16, já to mám dostat až za týden, to je asi brzy na nějaké příznaky. Nechci na to raději moc myslet, abych pak nebyla zklamaná, ale červíček tam hlodá, to jo. :wink:
17. bře 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík Leny, já totál v p....., hlava mi bolí jako střep a mám depku a bojím se neúspěchu a tak nějak se m nic nechce :unamused:
17. bře 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, hezky se vám to vedle rozrodilo, viď? Právě jsem tě tam zahlídla :wink:
17. bře 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, hlavu vzhůru, i když bolavou, nepřestávej věřit a doufat, držím mocinky palečky.

Jo, jo, holky rodí jedna za druhou a v jeden den i dvě. Proto tam k nim taky zavítám, prožívali jsme ty začátky spolu, tak abych pogratulovala.

Dlouho se neozvala Zanetik, nemá už dvojčátka na světě?
17. bře 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Škoda, že nebydlím někde poblíž, hned bych tě jela rozveselit.
17. bře 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanetík psala včera holkám vedle, že jí odpadla asi hlenová zátka a dnes jsem ji hledala a ráno napsala, že jede na kontrolu do nemocnice, ale že už si s sebou bere i tašku, že si ji tam už asi nechají.......
17. bře 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak budou další miminka, super. :slight_smile:
17. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, kdyby se nám to oběma zadařilo, tak bysme pak rodili spolu :slight_smile:
17. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, co hlavička, už je to lepší?
17. bře 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem napatlaná eukalyptovou mastí, měla jsem už 2 paraleny a bolí mrcha stále...., chvilku jsem zdřímla, teď jsem si udělala kotel čaje s citronem a dva chleby s medem, bo nemám nějak chuť si něco dělat
17. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem poslední dobou nějaká otrávená a nic mě nebaví, to jsme na tom podobně. :unamused:
17. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jarní únava :wink:
17. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ženy,
jen v rychlosti nakukuju.Vůbec nestíhám,když už jsem si říkala,že to zvládám tak mě prďolky onemocněli.
Mají rýmu,ale ukrutnou a kašel.Záchvaty kašle až z toho zvracej a dusej se.Je to strašný a nevím jak jim pomoct.
Kapem do nosu a odsáváme a to je taky porod.Takový maličký a už tak nemocný.Ale proč hlavně píšu.
Janýsku - ta hlava mě bolela a to šíleně tak do pátého měsíce.Myslela jsem,že mi oči vylezou z důlku.
Hlavně buď v klidu a věř.Určitě to dopadne dobře.Držímě všechny naše palečky. :wink: :wink:
17. bře 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Milenko díky a chudáku máte to doma asi dosti hektický a ty asi nevíš, kde ti hlava stojí.....
Dnes byla na Seznamu Míša Mauerová s dvojčátky a taky prý spí tak max. hodinu v kuse.
Tak bojujte a ať jsou miminka rychle zdráva a venku je hezky, ať můžete procházkovat :slight_smile:
17. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mil,
to jsi hodná, že jsi k nám nakoukla. Tak ať se holky brzy uzdraví.
17. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, Mil má páreček, ale to nic, sveď to na jarní únavu :slight_smile:
17. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to procházkování se taky moc těším.Už jsem párkát byli,ale už se těším až bude pěkně a budem drandit s naším tankem.(Tak říkáme našenu kočárku).
Janýsku teď jsem četla o tom testování,já poprvé testovala asi 12.den od OPU. už tam byly //.Sice slabounká,ale pak jsem testovala každý den a sledovala jak sílí.Uvidíš budou tam.Hlavně klid. :dizzy_face:
Tak jinak se všichni mějte moc hezky a já už zase musím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, jsem to ale popleta, už mi to nějak nemyslí. Hurá domů.
17. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Zanetik je ještě doma, koukala jsem na Babinec 2006, se tam objevila.
17. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď vedle psala Žanetka, ještě ji pustili dom, ale zítra nastupuje a už se otvírá, tak ji držme pěsti, ať to má rychle za sebou :slight_smile:
17. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO, dobrá souhra. :sweat_smile:
17. bře 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda tak se jdu pro zatím rozloučit i s vámi, ale vidím že už o mě víte :slight_smile:
Až se holky naroděj, písnu Septim nebo holky na Babinci to taky budou vědět...vám všem držím pěsti papá
17. bře 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zanetik, my tobě taky, ať vše proběhne bez problémů a máš mimča v náruči. Držíme palečky moc, moc. :slight_smile:
17. bře 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanetko :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
žanetko- at jsou co nejrychleji venku :wink:
jany- jany s tou hlavou to vypadá nadějně, také mi pobolívá, ještě pár dní vydrž a netestuj. Chápu jaké to jsou nervy, ale uvidíš dopadne to dobře :wink: :slight_smile:
Kde je vůbec coko?
Dnes jsem byla na UTZ a vše je ok, mimi už se hýbalo :slight_smile:
17. bře 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leny :slight_smile: , tak to jsi se hezky rozplývala :slight_smile: nad UTZ.
Čokoušek s námi asi nemluví :slight_smile:
17. bře 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však tu pár dní nebyla, je to divné, aby jí zas nebylo blbě jak naposledy :wink:
17. bře 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslím, že se zlobí, že jsme tu o víkendu nikdo nebyl, tak nám to vrací :slight_smile: , ne neboj, určo se objeví :slight_smile:
17. bře 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek