Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
13. bře 2009

aha ja myslela,ze jdes

marhulinka
autor
13. bře 2009

Beztak se teď s M.muchlujou s plyšákem 😀 😝

coko.joko
13. bře 2009

no plysak jim asi prekazi 😀

marhulinka
autor
13. bře 2009

Nebo si ho mezi sebe nacpali schválně 😀 😀 😀

marhulinka
autor
13. bře 2009

Kdy se plánuje ta ZOO???

coko.joko
13. bře 2009

no to je taky mozny mezi sebe 😀 😀
to nevim,az budu v HK tak se to nejak domluvi a pojedem vlackem hromadne 😀 bude sranda Arletky a vlakem

marhulinka
autor
13. bře 2009

Tak joooooooooooooooo................ 😀

coko.joko
13. bře 2009

marhul nemas nejaky program na upravovani muziky a fotek,aby to slo pak dat do sebe a pustit to 😉

coko.joko
13. bře 2009

no chtela bych jeste jet do ZOO pred stimulkou nez zacnu,pak me bude zle a tak to se cestuje spatne 😉

marhulinka
autor
13. bře 2009

Mám program přímo v PC.......vyberu fotečky,můžu dát text,dodám hudbu a pouští se to jako filmeček 😉

marhulinka
autor
13. bře 2009

WINDOWS MOVIE MAKER

coko.joko
13. bře 2009

to je super a muzu ho taky mit nebo ne..... 😀 😀 nekde stahnout nebo ja nevim kde ho hledat 😉 nasla jsem na YouTube prave upravene videa i s muzikou a je to super

coko.joko
13. bře 2009

no to jsem prave zkousela a to me tam nejde nainstalovat do meho PC a tak jsem myslela,jestli neni jeste jinej..nevim proc to nejde

marhulinka
autor
13. bře 2009

My jsme ho už v pc měli,takže to neporadím....ale určitě existuje spoustu prográmků,a nějaký půjde i stáhnout!!!

coko.joko
13. bře 2009

tak to jo mate asi specialni pc 😀 ja mam asi uz starou verzi,tak si budu muset najit jinej a nebo vymenit pc 😀 skoda chtela jsem tvorit 😉

marhulinka
autor
13. bře 2009

Já v tom prográmku právě tvořím z fotek,textů,obrázků a hudby filmečky....zatím jsem dělala rodinné a pro kamarádky....je to ale docela nářez.....chce to spoustu času /několik hodin a hodin a hodin/.....ale výsledek stojí za to!!!!

marhulinka
autor
13. bře 2009

My ten program už v pc měli,když jsme ho kupovali.....

coko.joko
13. bře 2009

no ja vim,ze je to tezky moje kamoska to ma taky a prave si to stahla jak si rikala,ale me to proste nejde a ja chci taky delat,ale je to pak krasny ten vysledek uz jsem par videla 😀 no musim jeste patrat treba neco najdu

coko.joko
13. bře 2009

no to asi nedavaji do nemeckych pc 😀 😀 tady nemaji nic 😅

marhulinka
autor
13. bře 2009

Určitě to půjde.....!!
Nebo najdeš něco jiného 😉
Jojo výsledek je úžasný...já dělala teď naposledy,když jsem byla doma po operaci....filmeček našim......stahala jsem staré fotky od dob,kdy spolu začali chodit,svatbu,děti a až doposud!!!!!

coko.joko
13. bře 2009

je to muselo bejt krasny 😉 no a tu hudbu si stahujes jak do pc nebo na to musi bejt taky program

marhulinka
autor
13. bře 2009

Hudbu mám uloženou v pc...to už se tam jen pak stáhne....

coko.joko
13. bře 2009

jo,ale pres co ji mam stahnout pres to Youtube nebo pres nejakou MP3 ty jsi muj radce 😉

marhulinka
autor
13. bře 2009

Já si většinou stahuju hudbu z http://mp3ky.net/ rovnou do PC a v programu už je jen stažení a vyhledám si to v pc.....

marhulinka
autor
13. bře 2009

Anebo pak když mám nějakou hudbu od brášky,tak přes flashku nebo MP3

coko.joko
13. bře 2009

je ty jsi zlaticko moje dekuji moc za radu ja to zitra zkusim stahnout a uvidim jak me to pujde 😉
Ted V.volal,ze se nam pos....auto neco s motorem a tak jdu za nim ven.pa a dobrou

marhulinka
autor
13. bře 2009

Pa a dobrou!!

coko.joko
14. bře 2009

Ahojda holky,
marhul,tak jsem se dnes hrabala v pc a nasla jsem tam ten program,taky je nahrany u me v pc 😀 😀 a ja se tu snazim hledat a on je tam 😀 tak jsemsi dnes udelala prvni video a musim rict super 😉
janysku mrkni na muj profil a uvidis co jsem vytvorila 😉 😉
ja mrknu vecer jdu na nakup

coko.joko
15. bře 2009

kde jste kdo......si tady budu psat sama se sebou 😀 😀

marhulinka
autor
15. bře 2009

Ahojky já jdu jen pozdravit,doufám,že jste si všechny užily víkendík....opatrujte se,jak budu mít čas,tak nakouknu....měla jsem náročný víkend ☹ Musím vstřebat spoustu nových věcí,nějak se se vším poprat....