Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

septim
6. lis 2009

prvni by odvezla me ale urco nemam 😉

coko.joko
6. lis 2009

ty bys dosla po svych 😀 ale chlapy to snazi hure 😀

leny2
6. lis 2009

Septim, mě při prvním těhu taky nebylo špatně a teď jo, je to pokaždé jinak.

Jdu papat, zatím pá.

septim
6. lis 2009

ty vogo 5 deti to musi bejt mazec

coko.joko
6. lis 2009

leny dobrou a pa v pondeli....... 😀 jsem tu jak na koni

septim
6. lis 2009

dobrou chut

flagicka
6. lis 2009

holky když se mi chytí ze 3sněhuláčků dva je lepší dát jedno pryč nebo si radši nechat obě?je pak riziko na potrat s oběma?než jen s jedním to je menší riziko?asi se ptám brzy ale ptám se....

coko.joko
6. lis 2009

flagi to se pak domluvis s dokym a uvidis,treba budou v pohode tri a tak si je nechas 😉

septim
6. lis 2009

ja nevim flagicka ja cekala dvojcata a bylo to v pohode az konec tehu byl zahul, chodi sem jeste mil ta ma taky dvojky a uplne v pohode. Znam i pani co cekala dvojky jedno dala pryc a o druhe prisla v 17tt. To je ruzne zalezi na vas, a hlavne jak se budes citit a co rekne Dr. Nam redukci vubec ani nenavrhl

flagicka
6. lis 2009

ok tak se uvidí jak to vše bude.....jo tři sněhuláčci to by bylo moc....

coko.joko
6. lis 2009

taky jsem chtela tri snehulacci,ale dali nam jen dva 😀

marhulinka
autor
6. lis 2009

Krásné ránko...teda poledne 😅

coko.joko
6. lis 2009

aaaaaaa marhul je tu....pry rano...marhul poledne uz je a ty teprve lezes s peri 😀 uz je ti lepe

marhulinka
autor
6. lis 2009

Coko já jsem usnula až po třetí ráno 😠 v šest jsem byla na wc a udělat si zase čajík a pak usnula kolem sedmé a spala do teďka 😉 Přes den jsem o.k.,to je ta rýma v poho....ale jakmile zaujmu polohu ležmo,tak se celá zaliju a je to hotovka...takže musím zaujímat zase polohu sedmo...dneska jsem tak i spala...ale teda pohodlný to není 😀

flagicka
6. lis 2009

ahoj marhul,tak jak je?já dneska vstávala v 9h.

coko.joko
6. lis 2009

a co kapky do nosu... 😉 prodavaji s morske sole a jsou dobre a prirodny 😀

marhulinka
autor
6. lis 2009

Coko-hlásím,že kapky jsou na ho.ínko 😉 Rýma už docela jde i v noci...jen mi to sedlo a jsem zahleněná...ale dneska odpolko už budu mít sirupek,který můžu...hurááááá tak mi dr.slíbil 😀 😅 že do tří dnů jsem jako rybička 😉

flagicka
6. lis 2009

holky já mám pořád zahleněný krk a nemůžu se toho zbavit!!!!nevíte co je dobrý?

flagicka
6. lis 2009

mě pomáhá na rýmu delfínek stou mořskou solí.......jinak pak inhalace,ale to nevím zda těhotné můžou

coko.joko
6. lis 2009

tak konecne marhul to je dobra zpravicka...pekne sirupek a budes jak rybka 😉 no ja se bojim,abych ted neco nechytla ja...to musi bejt hrozny...
flagi-tak to nevim co by ti pomohlo,ale ted bych nic nebrala

marhulinka
autor
6. lis 2009

Mě doky řekl,že rýma není nemoc a musí se to hold vydržet...že to bude třeba na víc dní...a jediné co se může je Vincentka nebo kapky s moř.solí /no to teda tentokrát nefunguje/ 😀
Jinak těhulky mají víc oslabenou imunitu,takže chytnou v tomhle období,kdy to řádí cokoli...vrrrrrrrr všechny moje známé těhule jsou teď nemocné...ještě,že jsme to tak všechny chytly už za druhou půlkou...tam už je to v poho 😉

coko.joko
6. lis 2009

no prave,druha pulka a to ja jeste nejsem tak se tomu tady branim zuby nehty,tak doufam,ze jsou vsechny zdrave v CR a bude tam pohoda 😀

marhulinka
autor
6. lis 2009

😀 😀 No v Čr to právě řádí jak černá ruka 😠 😠

coko.joko
6. lis 2009

😉 to ja vim,ale doufam,ze nebudu mit ja okolo lidi,ktery to maji at to nechytim ja

marhulinka
autor
6. lis 2009

Hlavně vynech obchoďáky a tak....tam je to hnedka 😀 😉
Já jdu zase navařit kotel šípkového čajíčku...a asi budu muset hodit něco do žaludku...aby prcek neměl hladík....jsem od pondělí zhubla kilčo ☹

coko.joko
6. lis 2009

Tak s etu opatruj te holky moje a v pondeli.......
septiku u tebe zitra na vecer i s cokoladkama 😀

coko.joko
6. lis 2009

marhul kilco 😉 to jde ja jsem zhubla vic a mam vse v pupku a kalhoty me jsou porad velky 😀
paaaaaaaaaa

flagicka
6. lis 2009

to je zase počasí dneska,zase tak akorát se natáhnou a spát....co děláte celý dny?a co cesta v autě nevadí v prvních dnes těhotenství....tak nevím jak to tu dlouho vydržím je mi zase nějak špatně....

leny2
6. lis 2009

Ahoj Marhulinko,
jaktože ti už naskočil 22 tt? Vždycky nám to naskakovalo stejně v sobotu ráno a ty už tam máš o týden víc dneska.

janysek70
6. lis 2009

Ahojky prdelky Arletky 🙂 , tak čokouška jsem dnes už nestihla, tak si na ni počkám do pondělí, hlavně ať se jim dobře jede 🙂