• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Ahoj Janýsku,
už jsi doma z práce? Přeji hezký víkend.
6. lis 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj konečně jsem. Bolí mi hlavina, tak jsem slupla prášek a čekám.
6. lis 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se dnes stavovala u gyndára a nechala si nabrat krev na HP, abych měla čerstvý před 3.IVF
6. lis 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem dneska jak přejetá, ani mě nic nebaví, hlava mě taky trochu pobolívá, den blbec.
6. lis 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásný podvečer...cokoušek odjela směr HK...tak ať si to se Sept zítra užijou :wink:

Leny2 mě se to posunulo..protože dle utz jsme zase napřed :wink: Takže já už jedu 22tt :wink:
6. lis 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ty jsi náš pašák :wink: :wink: :wink: :wink:
6. lis 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku co hlava?? Prášek zabral?
6. lis 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, konečně. Michal mi vytáhl z gauče na kafe a už jsem ho vyprovodila na schůzi
6. lis 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo pátek a všichni schůzujou :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jen já zase sedím doma na prdeli :angry: . Měla jsem tedy nutkání jít vedle na zámeček na nějaký míchaný nápoj, dnes tam jsou baby, ale mám tu u krbu teplíčko a jsem nějaká přešlá, tak to asi nedám...
6. lis 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to já taky :grinning: Já schůzuju u netu :grinning:
Nojo mě je tady u radiátorku taky teplíčko a zrovinka mám véču a čajík...tak je mi fajnově :slight_smile:
6. lis 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si nezapomeň přiložit :grinning:
Dneska jsem v Jičíně na parkovišti pokukovala po pánovi co venčil "tvého" pejska, tak jsem si ho (psa) pořád prohlížela..., stále přemýšlím, do jakého bych šla
6. lis 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Joooo kdyžtak to rozfajruju naplno :grinning: :grinning:
A pána sis neprohlížela?? Jestli to byl sympaťák,tak sis mohla jít k němu pro info :grinning: :sweat_smile:
6. lis 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak záleží co od pejsana požaduješ a taky co jsi ochotná mu dát...pak můžeš vybírat :wink:
6. lis 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co jsem ochotná mu dát? Proto čekám, jak to dopadne s mimčem, abych se mu potom mohla naplno věnovat, proto si ho nechci pořídit nyní. Potom by to byl můj mazlík a kamarád a jezdil by se mnou, proto chci malinkého gaučáčka :slight_smile:
6. lis 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ještě počkej,nejprve bude mímo :wink:
6. lis 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasný, jinak už by mi tu zrovna olizoval ruku :wink:
6. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ten můj doteď ležel u mě v klíně...jak jsem teď doma...tak je na mě pěkně závislý :grinning: Pořád se mi cpe do klína a hajá :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To pak s tebou bude chtít i koupat a u všeho asistovat..., aby jsi pak nemusela oba kojit :grinning:
6. lis 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to jo koupat se určo bude chtít,jak vidí,že se někdo blíží ke koupelně,tak se hrne taky...ale spíš má rád pak to fénování :grinning: Kojit? To má teda smolíka :grinning: To si jako malý užil dost od svý mamči :grinning: :grinning:

Copak plánuješ na víkendík??
6. lis 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to našich pes před koupáním prchá jako blázen a když jsme s bývalým měli dalmatýna, tak to bylo uměmí ho vykoupat.

Michal jede do lesa na dřevo a já nic neplánuji, klasika :slight_smile:
6. lis 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo náš prďolka je zvyklý od malinka,tak to má docela rád no a na fénování je přímo úchyl...bys ho musela vidět,jakmile zapnu fén-sama na sebe a suším si vlasy,co dělá,že on chce taky :grinning: :grinning: Ještě je dotčený,když fén u něho vypnu,že nepokračuju :grinning: Prostě má rád teplíčko :wink:

Já taky budu dopolko sama,chlapi jedou na chalupu něco dělat....já budu stejně doma čajíčkovat a sirupkovat :grinning:
6. lis 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo nikam nevylézej, ať se ti ještě nepřitíží!

Mě jen odrazuje, že těm malinkým psíkům musí být venku pořád zima, abych ho pak nemusela pořád nosit
6. lis 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ono tak hustý zase není!! Když se nerozmazlí,tak jim zas taková zimička taky není....prostě dáš svetřík a můžete vyrazit :grinning: Zmrzlá jsem pak já a pejsan by ještě trajdal :grinning:
6. lis 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu chodit jak šmudla a masér psík se bude strojit podle poslední módy a ještě ho budu poponášet :grinning:
6. lis 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jasně :grinning: Hele náš má na zimu takovou prďáckou bundu,že ani já takovou krásnou nemám :grinning: :grinning:
A svetříky mi na něj plete mamča...teď dostal nový-černobílý...nojo a je venku za frajera :grinning:
6. lis 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem byla jednou mrtvá, v tom pořadu Krause byla holka se svým psem a předváděla tam jeho garderóbu. No úžas i plavečky :grinning:
6. lis 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak plavky teda nemáme...my chodíme na nuda :grinning: :grinning:
No některý lidi to přeháněj teda...třeba kšiltovku bych mu nedala...chudáček malinký :grinning: Ten by asi klepal hlavinkou co to je :grinning: ale na svetr a bundičku je zvyklý :wink: :slight_smile:
6. lis 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás na sídlišti má paní pejsana-pudlíka a ten má taky super garderóbu :slight_smile: Chodí i v maskáčové kombinéze :grinning: :sweat_smile:
6. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakukuji co nového, náš pejsan už má taky bundičku, vevnitř flaušovou, a když přijdem z venku, tak ji má krásně zahřátou. :slight_smile:
6. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek