• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Janýsku, je hodně hezkých psích plemen, ale jestli chceš takového co s tebou bude doma, tak jorkšíra doporučuji hlavně kvůli tomu, že z něho nepadají chlupy a je to mazlik.

Marhulinko, taky je na mě teď úplně závislák, jak jsem s ním doma furt.
6. lis 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, tak aby ti sirupek zabral a byla jsi co nejdřív fit.
6. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny tak je taky frajer,viď?? Já zatím dávám teplý svetřík,bundičku až bude chumelit a to je pravda,že tam má teplíčko,já si pak k němu strkám ruce :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupili jsme mu ji před 14 dny jak chumelilo, i pán ve zverimexu říkal, že musí mít hlavně v teple zadní část těla kvůli prochladnutí.
6. lis 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je mi nějaká zimička, tak jdu zalézt pod deku k televizi, tak se opatrujte. :slight_smile:
6. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásný večer :wink:
6. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,to ještě všechny spíte?tak vám všem přeji pěkný víkend.... :slight_smile:
7. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska je tu pusto prázdno, já taky přeji hezký víkend. :slight_smile:

Flagi, jak je?
7. lis 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčičky koukám že tu píšete jako kdyby jste to tu chtěli ztrhat .
jakpak se máte ?
7. lis 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem :grinning:
7. lis 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Marhulinko :slight_smile: :slight_smile:
7. lis 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Blaži...dneska se to tu fláká,viď??
7. lis 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jakpak je a co Jakoubek všechno dobré
7. lis 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se to teda fláká ,ale já jsem vás zkoušela dočíst protože jsem tu dlouho nebyla ,ale to se nedá vy jste tak povídaly že z toho já mám asi 15 stran tak jsem to vzala jen zběžně
7. lis 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo všechno o.k. teď dva dny pěkně rošťačil...buďto tancoval kankán-podle těch kopanců,nebo nacvičuje na merunu...to byly rány :grinning: a hlavně skoro pořád...teď zase konečně je klidnější...kope někam dozadu,tak to není tak intenzivní..ale cítím ho :grinning:
A pak že kluci jsou línější :grinning: :grinning:

Jak užíváš sobotu?? Já měla děsnou rýmu...takže chodím jen na prochajdu s pejsanem...teď do obchoďáků mě dlouho nikdo nedostane...všude to řádí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem dneska docela dlouho spala šly jsme totiž spát asi ve 2 hodiny ráno tak jsme polehávaly asi do 10 hodin a tak nějak nic nedělám manžovi jsem upekla placku a udělala guláš a lepila jsem
7. lis 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A kdepak jsou všici??

Coko je dneska u Sept....tak se určo něčím ládujou :grinning: :grinning:

Nojo není nad to si přispat viď?? Já byla odpolko na chvíli taky...teda usnuli jsme všichni :grinning:
7. lis 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko já nemám ani ponětí kdepak všici jsou
7. lis 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj sluníčka,
jdu na vás mrknout po dlouhé době, ale věřte mi kdykoliv je čas, tak si vás přečtu, ne vše, ale alespon něco :wink:
Už nám ted holky je 6 neděl a začíná to být lepší a lepší, nějak se začínáme synchronizovat. Malá má jen jeden problém, nedokáže se skoro sama vykakat, tak jí musí hodně pomáhat, i když nechci :frowning2: , aby si nezvykla. Ted v út jdeme k dr, kde se musíme poradit co a jak dál :slight_smile: Hodím vám zase nějaké fotečky Vaness :wink:
sep- nevolnosti přejdou co by dup a bude zas dobře. Už aby to bylo, co? Ale stejně to musí být náročné, když je ti tak zle a fungovat tak, jak musíš :unamused:
coko- koukala jsem na prcka a už je tedy pěkně vykrmený(á) od mamky. Je vidět, že se má dobře a že skvěle prospívá :slight_smile:
leny a marhul- koukám, jak vám to holky utíká, už víte pohlaví?? A nebo se necháváte překvapit??
jany-ahoj kočko, jestli chceš malého pejska, tak ti také asi doporučuji jorka, ale asi radši holčičku, ty bývají lépe zvladatelné a přítulnější než pejsci (ale není to pravidlem). Jen si ho pořid už ted k vánocům a uvidíš, že pak otěhotníš 1, 2
zdravím blaženku, myšičku a novou holčinu flagicku- holky vydržte tu, tady těhotní jak na běžícím páse :slight_smile:
8. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
8. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leny16, jé ty jsi hodná, že jsi se ozvala, to je dobře, že už je to s Vanesskou lepší a bude čím dál líp. :slight_smile: S kakáním neporadím, na to malej netrpěl, paní doktorka ti určitě poradí co dělat.
8. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, Vanesska je nádherná, ty kukadla krásný, už hezky povyrostla je to rozdíl od minulých fotek. :dizzy_face:
8. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flagi, jak je? Jak se cítíš?
8. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj leny-včera přišel ten můj že koupil test tak jsem si ho dneska ráno udělala ale nic....tak je asi brzy.....
8. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny-včera jsem četla ns stránkách,e po ketu je to až ten 14den že to trvá dýl na výsledku.....tak snad to tak bude...
8. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flagi, u každého roste HCG jinak, já měla po Ketu dvě čárky 8. den, ale Marhulinka třeba až 12. den, jestli to píšu správně.
8. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolik máte ještě mrazáčků?
8. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčičky
Leny 16 Vaneska je nádherá moc krásná a roste jako z vody moc vám držím palečkya to už bylo všechno moc dobré .
Flagi nestrácej naději třeba se tam ty // ještě ukážou
Lenýsku a jakpak je tobě .
8. lis 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny mrazáčky už nemáme....měly jsme jen 4 jedno mi daly při IVF a ted na KET všechny 3 protože to 3 by stejně prej nešlo zmrazit.....tak jsme mu daly šanci,a když nebudou dvě čárky ani 14den tak to asi nic už nebude co?
8. lis 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Flagi, ten 12 den by se už měly objevit. dnes jsi kolikátý den?
8. lis 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek