Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
6. lis 2009

Ahoj Janýsku,
už jsi doma z práce? Přeji hezký víkend.

janysek70
6. lis 2009

Jj konečně jsem. Bolí mi hlavina, tak jsem slupla prášek a čekám.

janysek70
6. lis 2009

Jsem se dnes stavovala u gyndára a nechala si nabrat krev na HP, abych měla čerstvý před 3.IVF

leny2
6. lis 2009

Taky jsem dneska jak přejetá, ani mě nic nebaví, hlava mě taky trochu pobolívá, den blbec.

marhulinka
autor
6. lis 2009

Krásný podvečer...cokoušek odjela směr HK...tak ať si to se Sept zítra užijou 😉

Leny2 mě se to posunulo..protože dle utz jsme zase napřed 😉 Takže já už jedu 22tt 😉

janysek70
6. lis 2009

No ty jsi náš pašák 😉 😉 😉 😉

marhulinka
autor
6. lis 2009

Janysku co hlava?? Prášek zabral?

janysek70
6. lis 2009

Jo, konečně. Michal mi vytáhl z gauče na kafe a už jsem ho vyprovodila na schůzi

marhulinka
autor
6. lis 2009

Nojo pátek a všichni schůzujou 😀 😀

janysek70
6. lis 2009

Jo jen já zase sedím doma na prdeli 😠 . Měla jsem tedy nutkání jít vedle na zámeček na nějaký míchaný nápoj, dnes tam jsou baby, ale mám tu u krbu teplíčko a jsem nějaká přešlá, tak to asi nedám...

marhulinka
autor
6. lis 2009

No to já taky 😀 Já schůzuju u netu 😀
Nojo mě je tady u radiátorku taky teplíčko a zrovinka mám véču a čajík...tak je mi fajnově 🙂

janysek70
6. lis 2009

Tak si nezapomeň přiložit 😀
Dneska jsem v Jičíně na parkovišti pokukovala po pánovi co venčil "tvého" pejska, tak jsem si ho (psa) pořád prohlížela..., stále přemýšlím, do jakého bych šla

marhulinka
autor
6. lis 2009

Joooo kdyžtak to rozfajruju naplno 😀 😀
A pána sis neprohlížela?? Jestli to byl sympaťák,tak sis mohla jít k němu pro info 😀 😅

marhulinka
autor
6. lis 2009

Tak záleží co od pejsana požaduješ a taky co jsi ochotná mu dát...pak můžeš vybírat 😉

janysek70
6. lis 2009

Co jsem ochotná mu dát? Proto čekám, jak to dopadne s mimčem, abych se mu potom mohla naplno věnovat, proto si ho nechci pořídit nyní. Potom by to byl můj mazlík a kamarád a jezdil by se mnou, proto chci malinkého gaučáčka 🙂

marhulinka
autor
6. lis 2009

Tak ještě počkej,nejprve bude mímo 😉

janysek70
6. lis 2009

Jasný, jinak už by mi tu zrovna olizoval ruku 😉

marhulinka
autor
6. lis 2009

Tak ten můj doteď ležel u mě v klíně...jak jsem teď doma...tak je na mě pěkně závislý 😀 Pořád se mi cpe do klína a hajá 😀 😀

janysek70
6. lis 2009

To pak s tebou bude chtít i koupat a u všeho asistovat..., aby jsi pak nemusela oba kojit 😀

marhulinka
autor
6. lis 2009

No to jo koupat se určo bude chtít,jak vidí,že se někdo blíží ke koupelně,tak se hrne taky...ale spíš má rád pak to fénování 😀 Kojit? To má teda smolíka 😀 To si jako malý užil dost od svý mamči 😀 😀

Copak plánuješ na víkendík??

janysek70
6. lis 2009

Jé to našich pes před koupáním prchá jako blázen a když jsme s bývalým měli dalmatýna, tak to bylo uměmí ho vykoupat.

Michal jede do lesa na dřevo a já nic neplánuji, klasika 🙂

marhulinka
autor
6. lis 2009

Nojo náš prďolka je zvyklý od malinka,tak to má docela rád no a na fénování je přímo úchyl...bys ho musela vidět,jakmile zapnu fén-sama na sebe a suším si vlasy,co dělá,že on chce taky 😀 😀 Ještě je dotčený,když fén u něho vypnu,že nepokračuju 😀 Prostě má rád teplíčko 😉

Já taky budu dopolko sama,chlapi jedou na chalupu něco dělat....já budu stejně doma čajíčkovat a sirupkovat 😀

janysek70
6. lis 2009

Jo nikam nevylézej, ať se ti ještě nepřitíží!

Mě jen odrazuje, že těm malinkým psíkům musí být venku pořád zima, abych ho pak nemusela pořád nosit

marhulinka
autor
6. lis 2009

No ono tak hustý zase není!! Když se nerozmazlí,tak jim zas taková zimička taky není....prostě dáš svetřík a můžete vyrazit 😀 Zmrzlá jsem pak já a pejsan by ještě trajdal 😀

janysek70
6. lis 2009

Já budu chodit jak šmudla a masér psík se bude strojit podle poslední módy a ještě ho budu poponášet 😀

marhulinka
autor
6. lis 2009

No jasně 😀 Hele náš má na zimu takovou prďáckou bundu,že ani já takovou krásnou nemám 😀 😀
A svetříky mi na něj plete mamča...teď dostal nový-černobílý...nojo a je venku za frajera 😀

janysek70
6. lis 2009

sem byla jednou mrtvá, v tom pořadu Krause byla holka se svým psem a předváděla tam jeho garderóbu. No úžas i plavečky 😀

marhulinka
autor
6. lis 2009

Tak plavky teda nemáme...my chodíme na nuda 😀 😀
No některý lidi to přeháněj teda...třeba kšiltovku bych mu nedala...chudáček malinký 😀 Ten by asi klepal hlavinkou co to je 😀 ale na svetr a bundičku je zvyklý 😉 🙂

marhulinka
autor
6. lis 2009

U nás na sídlišti má paní pejsana-pudlíka a ten má taky super garderóbu 🙂 Chodí i v maskáčové kombinéze 😀 😅

leny2
6. lis 2009

Nakukuji co nového, náš pejsan už má taky bundičku, vevnitř flaušovou, a když přijdem z venku, tak ji má krásně zahřátou. 🙂