Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
10. lis 2009

Máme návštěvu, tak pá zítra, ale až odpoledne, ráno jedu na nehtíky.

leny2
10. lis 2009

Jo, koukala jsem, že mi admini smazali fotku mého ksichtíku.

janysek70
10. lis 2009

Dnes se v tom mazání nějak rozjeli....
Leny jaký ksichtík ti smázli? To byla fotka nového účesu?
Pupíka už máš pěkného, to to letí...

marhulinka
autor
10. lis 2009

Leny musíš si k fotečce napsat: budoucí mamča a nesmáznou 😀

coko.joko
10. lis 2009

Ahojda,tak jsem tu.....a vsichni koukate na Ordinaci...........tak se tu mej te a pa 😀
a proc to mazou,jsme tam chtela taky dat ksichtik.......

janysek70
10. lis 2009

No madam se vrátila z prochajdy, otočila se a je zase fuč 😀

coko.joko
10. lis 2009

jsem porad na drate,ale povidala jsem si se svarou.... 😉

coko.joko
10. lis 2009

janysku prochajda byla krasna...ve meste uz to voni vanocema a ja jsem si koupila uz darecek 😀 😀 a bylo tam spoustu deti s lampionama........tak jsem na to koukala 😉

janysek70
10. lis 2009

Copak jsi si koupila?

coko.joko
10. lis 2009

jsem byla plavat ve vane 😀 ted jsem vylezla a pujdu asi zalehnout....... 😉
janysku mam jeden problem a ten,ze mam vsechny bundy do pasu na zimu a kdyz me poroste bruch,tak zadna ta bunda me nebude,takze jsem zaslado mesta a hledala a hledala az jsem nasla krasny kabat....je do acka a hrozne volny a prijemny....tak jsem si ho mohla koupit...tak mam radost.....vsak zitra udelam fotecku a dam do albicka.....je to takovy tehu kabatek....... 😉

janysek70
10. lis 2009

To jo, krátká bunda by se ti vyhrnula a táhlo by ti na záda i na břuch, kabátek bude fajn. Nezapomeň k fotečce napsat "budoucí maminka", aby ti to nesmázli 🙂 .
Já čučkám na Ano, šéfe a pak taky pujdu do sprchy a spát.
Tak pa, ráno ještě juknu....

coko.joko
10. lis 2009

no ja jsem rekla,ze si nic kupovat nebudu a odchodim to v tom co mam,ale ten kabatek byl akutni...ty bundy moc kratky.....a V.me porad nadaval,ze me potahne na mimi 😉 aha budouci mamina....nechapu proc to mazou roury.....tak rano mrkni....treba tu budu i ja......
jinak septik jde zitra k dr.tak at ji to vse dopadne a je v poradku i mimi.....snad s pak ozve a pisne na MK co a jak......
dobrou janysku 😎

coko.joko
11. lis 2009

Dobre rano 😀 tu nikdo...to vypada,ze si tu budu povidat sama 😉

janysek70
11. lis 2009

Kecy v kleci, já jsem ještě tu 🙂

marhulinka
autor
11. lis 2009

Krásné dobré ránko 😉

marhulinka
autor
11. lis 2009

Já teda ještě nějak moc nevidím...ale jsem tu 😅 😀

janysek70
11. lis 2009

Nó nazdar 😉 a ještě má zalepený očíčka 😉

marhulinka
autor
11. lis 2009

Janysku joooo a od řasenky 😀 😅

Já už byla totiž vzhůru,vymydlená,namalovaná a nasnídaná a zase jsem se nějakým záhadným způsobem ocitla v poloze ležmo..no a vzbudil mě teď mobílek 😀 😅

janysek70
11. lis 2009

Jsem byla venku pro dřevo, vybrala popel z krbu a jako vzorná manželka jsem nachystala drahoušovi "teplo rodinného krbu", aby až přijede z práce jenom škrtnul a měl hned teplo......, je totiž nemocný, včera přijel, vykoupal se, najedl a zalehl..... a dle toho chrupání to asi bude ta "prasečí".

marhulinka
autor
11. lis 2009

Joooo tak to já mám doma taky maroda s chrochro-nemocí 😀 To je v noci teď rachot!! On chrápal tak třikrát do roka a teď co jsem těhu,tak snad chrápe denně...já do něj celou noc musím drcat,že se v tom nedá spát 😀

janysek70
11. lis 2009

Já už jsem se naučila balit si uši do peřiny a když usnu, tak už mi to neva 🙂

coko.joko
11. lis 2009

Teda holky...koukam,ze je to vsude stejny....taky mam doma kazdy den ted chro..chro..takze se kazdy den stehuji do obyvaku a mam klidek 😀
marhul-jak muzes usnout,kdyz uz jsi ustrojena a nalicena 😀 to nechapu.......
janysku a v kolik jeste smer velkomesto 😉

coko.joko
11. lis 2009

janysku tak to i kdybych mela sluchatka jak Otik,tak me to vzbudi,takze ja se musim stehovat........

janysek70
11. lis 2009

Už se psychicky připravuji a čekám, až si dojdu na wéčko, dnes se zatím nic neděje, včera jsem to stihla během dopolka 4x 😀

coko.joko
11. lis 2009

ty se mas janysku,taky bych sla klidne 4 krat na wecko...ja jdu jednou za 4 dny 😀 to uz pijes ten cajik Colonix?

janysek70
11. lis 2009

Jj, včera jsem na něho najela a byl to docela šrumec, hlavně se u toho musí hodně pít a tak jsem mimo jiné stále ucvrkávala. Hlavně se to bere ráno nalačno a zapíjí dostatkem vody a to je na ten prázdný žaludek takové bléé...., ten večerní čajík je moc dobrý, ale ráno tablety a ta vláknina, uf

marhulinka
autor
11. lis 2009

Jé tak balit uši do peřiny se asi budu muset naučit 😀 😀 Ikdyž já raději budím 😅

Coko no já to právě taky vůbec nechápu,jak se to mohlo stát....normálně už ustrojená,namalovaná a nasnídaná a najednou koukám a ležím v peřinách 😀 Záhada prostě no 😕

coko.joko
11. lis 2009

tak hlavne,aby to pomohlo janysku.....a to te ma vycistit....???
marhul to je vid zahada 😀 ale aspon ses vyspala ja dnes od 4 hod opet vzhuru.....hrozny....se tesim,az se vyspim...... 😵

marhulinka
autor
11. lis 2009

Nojo já vstávala v pět a to jsem šla si lehnout po půlnoci a usnula bůhvíkdy,protože Kubík začíná teď každý den po půlnoci rošťačit a co tam tuhle noc dělal!! To bych neusnula ani náhodou....mě se vlnilo snad celé břicho!!!

No Janysku 4x za dopolko,týjo to bych byla pročištěná 😉 🙂 Hlavně mocinky přeji,ať to má všechny účely 😉 🙂 Moc bych ti přála,aby i ten mimísek přišel klidně sám 😉 🙂

coko.joko
11. lis 2009

si blazen v 5 rano to ja mam zalepeny oci,kdyz muzu spat...to ja bych vydrzela klidne i 10hodin v kuse spat....ale ted me to opravdu nejde....... 😝
janysek uz je asi pripravena a za chvilku razi.....tak at hlavne neco koupite .......