Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
11. lis 2009

Blázen?? Když já se tak každý den budím...mezi pátou a šestou!!!!!!!! 😠 😠 😠

marhulinka
autor
11. lis 2009

Janysku užijte si nákupky 😉

janysek70
11. lis 2009

Užít? To jo, už vidím, jak ji tahám z každého krámu, musím zvolit nějakou dobrou strategii, abych ji brzy utahala 😅 😅

coko.joko
11. lis 2009

janysku musis ji vzit do Tesca...teda Cerfur nevim jak se to pise a tam mas vse a az te to nebude bavit,tak pujdes nahoru na kavicku a nebo tam delaji vyborny cajiky s medem 😀 a mamku nechas at si tam coura...

janysek70
11. lis 2009

😀 😀 Ta mi nenechá, to jí vše musím odkývat, ale na kávu jistě dojde a nějaký gáblík

coko.joko
11. lis 2009

no tak to mas asi mamimku jak ja 😀 taky me to uz kolikrat neba,ale ona prosmejdi vsechno a ja pak rikam...jdem na kafe a ona jeste ne az za chvilku 😀 ale ted v lete jsem vzdycky rekla..tak nejdriv v klidu kafe a pak nakupy 😀

marhulinka
autor
11. lis 2009

Janys jen si to užij...a jedete kupovat už asi vánoč.dárky,ne?? 😀

coko.joko
11. lis 2009

marhul...janysek se jde jen kochat do HK.. 😀 vanoce na to je jeste cas...... 😝

marhulinka
autor
11. lis 2009

Já vám dám čas!!! 😀 😀 Už jen měsíc a 13dní 😅

janysek70
11. lis 2009

Žádné dárky, maximálně si udělám sobě radost 😉

janysek70
11. lis 2009

Tak ženy, jedem, páááááá 🙂

marhulinka
autor
11. lis 2009

Však jo dárek sobě 😀 😉

coko.joko
11. lis 2009

tak se mej janysku......paaaaa
ja musim jit varit,za chvilku mam doma V....tak at neco taky delam...... 😀

marhulinka
autor
11. lis 2009

Já se taky na chvíli loučím...teď jdu ven na prochajdu a pak vařit 😉 🙂

leny2
11. lis 2009

Ahoj holky,
hlásím, že už jsem doma z nehtíků a nákupu, ale za chvíli zase razím pryč, tak tu s vámi moc nepobudu dneska. Zítra v 9 hod. ultrazvuk, toto uteklo. 😉

leny2
12. lis 2009

Ahoj holky,
kde jste kdo? Za chvíli vyrážím směr Arleta, tak mi držte palce.

Septim, co včera kontrola?

Flagi, kdepak tě máme?

leny2
12. lis 2009

Z Arlety pojedu zrovna k zubaři, tak se přihlásím se zprávičkami až odpoledne.

krtekh
12. lis 2009

ahoj - holky, jak píšete o špatném spaní, taky jsem se těšila jak se v těhu, když budu doma krásně vyspím jo a prdlajs, pořád jsem se budila - nakonec jsem fakt spala se špuntama do uší, bez toho jsem nespala, projelo pod okny auto a já byla vzhůru. pak ke konci už jsem nespala kvůli pupíku - no vyspím se konečně až teď - takže těhulky, teď se už moc nevyspíte 😉 ale stojí to za to joooooo

coko.joko
12. lis 2009

Ahojda,
tady opet nikdo....
janysku ty si snad jeste v HK? 😀
krtek-to vim to je zacatek..nevim co budu delat za par tydnu.... 😉 uz ted me zmaha uplne vsechno... 😎
leny2 tak at to dnes opadne u dr.dobre......pak pisni info jak je to s vama 😉

Ja jdu taky dnes ve 14.30hod...tak jsem zvedava co nam bude dr.delat.... 😀 😀

SEPT-TY JAKO NEMLUVIS S NAMA.CEKAME NA ZPRAVU A TY NIC!!!!!!!!!!!!!!!! 😒 😒

janysek70
12. lis 2009

Čoko, Hradec byl včera a pěkně jsme to protáhly a dnes Pardubky....

coko.joko
12. lis 2009

Tak jsem doma od dr.dneska jsme tam byla hodku 😀 docela byla sranda....akorad,ze misto abych tloustla,tak hubnu 😒 jinak mame vse v poradku a uz vime co to bude 😉 na 99 procent......dr.vtipkoval a porad se ptal co chcem a pak me rekl,at se podivam na ten UTZ poradne a reknu co vidim..... 😀 😀 takze jsem se trefila ja.....

coko.joko
12. lis 2009

janysku teda,doufam,ze jsi nechala neco i pro septika v tom HK......a v pardubkach neco pro leny16 😀

janysek70
12. lis 2009

Tak že by malý hokejista????? Hm 🙂 . Na Spolubojovnicích Papuš taky po UTZ říkala, že na 90% kluk a při dalším najednou chcandička 🙂

coko.joko
12. lis 2009

janysku hokejista jak vysitej.......ukazal nam pindika a Vrata se smal a rikal,ze tam to je krasne videt....dve gulky a pindour,ale muze bejt vse jeste jinak 😀

janysek70
12. lis 2009

Už aj guĺky? 😀 Jen aby to nebyl pupečník 😀 . Vždyť je to úplně jedno, co to bude, po těch útrapách....

coko.joko
12. lis 2009

presne tak,ale mela si videt V.jak mu svitili ocka..... jsem mu videla az do mozku jak mu to srotuje a premysli.... 😀

janysek70
12. lis 2009

To víš chlap 🙂 . Tak ho pozdravuju a gratuluju předběžně k tomu chlapákovi, co "udělal" 🙂

coko.joko
12. lis 2009

on udelal hahahaha.......to pan dr.udelal a oplodnil...V.dal jen sperma 😀 ale reknu,az se vrati ze zapasu....dneska se uz ptal jaky jmeno na holku to bylo jasny,ale kluk stim nepocital 😉 tak jsem rekla,ze to necham na nej....

janysek70
12. lis 2009

Jasně že "udělal"!!!! Jen byl ušetřen těch směšnejch pohybů a hekání a doktor to namíchal a vložil na své místo 😅 . Tak schválně, co vymyslí, to už mu to v hlavě jistě šrotuje 🙂 . A holčička měla být jaká?

coko.joko
12. lis 2009

holcicka Terezka to jsem chtela ja i Vrata.....a na kluka to fakt netusim....