Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
11. pro 2009

Ahojda,
janysku,tak dneska chci slyset jen same krasne zpravicky od dr. 😵
leny-ja taky spatne spim...vadi me ten bruch 😀 😀 porad mam tu tendenci lehat si na brisko 😅

leny2
11. pro 2009

Mě ani břuch nevadí, ale furt se převaluju s boku na bok, někdy spím jak dudek a někdy jsou noci, že je probdím.

leny2
11. pro 2009

Coko, co máš dneska v plánu? U nás prší a hlásí na odpoledne nějaké náledí, fuj. 😕

leny2
11. pro 2009

Taky myslím na Janýska 🙂

marhulinka
autor
11. pro 2009

Dobré ránko všem 🙂

Janysku myslím na tebe a prďolku,která už se ti rýsuje v bříšku 😉

leny2
11. pro 2009

Ahoj Marhulinko,
taky u vás prší?

marhulinka
autor
11. pro 2009

O spaní mi ani nemluvte 😠 a to bude ještě hůř 😀
Když se převalím na pravý bok-tak mě začne kopat na pravo....když se převalím na levo-tak mě kope vlevo...mi to dělá normálně naschvál...malinkatý provokatérek 😀 😀 Na zádech se mi spí blbě,bolí mě záda 😠 No ještě tři měsíce 😀

marhulinka
autor
11. pro 2009

Leny jojo chčije a chčije 😀

coko.joko
11. pro 2009

taky taky chcije jako prase,ale je teplo..jsem koukala jak ma u vas chumelit 😉 konecne bude snizek..
leny ja dnes dopolko varim,pak odpolko jdem s Vratou do lekarny pro vitaminky a potom sebou placnem na gauc a budeme koukat na filmecky co me vcera poslala kamaradka pres skyp...... 😀
marhul to me nekope nic a nemuzu spat..... 😀

marhulinka
autor
11. pro 2009

Coko kušuj se sněhem 😀 Ikdyž tady ve městě to stejně nevydrží-naštěstí....mě to letos ani nevadí 😀

My včera večer koukali na filmeček "Poslední pevnost"...je to z vězení moooooooc pěkný,ale na konci jsem řvala 😢 😢

Tak počkej,až začne,to si užiješ 😉

leny2
11. pro 2009

No jo, má padat ten hnusnej bílej nesmysl, tento rok po něm vůbec netoužím.

coko.joko
11. pro 2009

teda holky........ja mam tak rada snih,ale mam smulu,protoze tady nikdy zadny nebyl a nebude ☹ ja bych jela hned nekam na hory a nebo aspon k nasim,tam je vzdy snehu hodneeeee 😀

marhulinka
autor
11. pro 2009

Mě by vyhovovalo,kdyby takovéhle teplo a bez sranděr na zemi bylo až do března 😀 😀

coko.joko
11. pro 2009

tak se odstehuj sem a budes to mit porad......v lete pres 36 stupnu a v zime,kdyz u vas je minus tak tady je plus 6 a vice 😀

marhulinka
autor
11. pro 2009

No zase takové vedro mít nemusím 😝
Néé mě to tu vyhovuje,letos prostě tu pravou zimu se sněhem mít nemusím...ale příští rok už zase joooooooo 🙂

coko.joko
11. pro 2009

tak vidis ted nechces snih a pristi rok jo.......si teda mazana 😀 😀

marhulinka
autor
11. pro 2009

Viď?? To já jsem 😀 😀 Ale příští rok ho taky nemusí být moc...aby se dalo projíždět taky s kočárem a nemusela jsem dávat na kočár lyže 😀

coko.joko
11. pro 2009

co na kocar vezmez sanky fusak a pojedes tam za vama je kopecek a budes sankovat s Kubickem 😀 pockej jak se mu to bude libit.....

coko.joko
11. pro 2009

jdu mrknout na ULICI 😅

leny2
11. pro 2009

To já taky jinak sníh mám ráda, jezdíme celá rodina lyžovat, ale tento rok ne.

leny2
11. pro 2009

Já musím jít něco dělat, včera jsem nic nedělala. 🙂

leny2
11. pro 2009

Kdypak Janýsek půjde k dr? Kdy máme očekávat zprávičky?

marhulinka
autor
11. pro 2009

Tak kdepak je Janysek? 😕 😕

coko.joko
11. pro 2009

neboj te se janysek nam da vedet urcite 😉 je treba jeste v praci......

coko.joko
11. pro 2009

marhul ty teda nakupujes o sto sest 😀
ja jsem po obede a pujdu si na chvilku dadnout a pak pujdu na prochazku 😉 je tu docela krasne..

marhulinka
autor
11. pro 2009

Coko my spoustu věcí dostáváme 😀 😀

Já jdu asi taky dadat...uvařila jsem,upekla a zmohlo mě to 😀

coko.joko
11. pro 2009

a copak jsi delala dobreho,ze te to tak zmohlo....urco zase 5 chodu 😉 ja jsem dnes varila kasicku a karbanatek a k tomu salatek 😵 tak jsem se pekne prezrala

marhulinka
autor
11. pro 2009

Coko smažila jsem řízečky a udělala brambory,upekla jsem perník a před chvílí dodělala pomazánku z krabích tyčinek 😉

janysek70
11. pro 2009

Ahojky, všem se moc omlouvám, ale je to neskutečný den, netáhlo mi to do prázdného bytu, měla jsem potřebu si ten den užít a popovídat si....., byla jsem u našich, u tety, u bývalé tchýně....., všude jsem si dala čajík a cukroví a mám zase úžasnou chuť do života . Ale byla jsem tajuplná a nikomu nic neřekla. Nejvíc mi dalo práci mlžit u našich, když mi mamina chtěla koupit k vánocům kalhoty a nabízela mi cigárko 😀
😀
Takže hlásím, jsem prý 4+6, gestační váček je tam, kde má být..... a pan doktor byl tak hodný, že si mě pozval ještě na 23.12. a udělá mi fotky pro rodiče k vánocům.
Mám chuť si dnes štěstím ucvrknout 😅

leny16
11. pro 2009

Jany- moooooooc ti gratuluju, určitě jsi ted v sedmém nebíčku a nevíš co bys štěstím dělala, bylo ti dlouho přáno, je to skvělé slyšet takové novinky 🙂 😵 😵 😵