• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
no marhul treba jo a pockej jak ti bude pak kubicek pomahat :grinning: to vidim u svagrove...
tak ja letim mej te se a juknu vecer
14. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
at dobre cokousku dopadnes, mas to u me janysku schovane myslim ze ty driv dorazis do HK nez ja na postu :grinning: ja nez tu svoji sebranku ustrojim a nekam vyrazim tak je vecir tak jsme ted prevazne doma :grinning: ja dnes pekla jeste linecke pak takove cokoladove a orechove cukrovi, zitra uz jen ulky a konec, ted se musim ustrojit musim koupit darek jeste tete a mimu tatkovi a uz opravdu koncim :grinning:
14. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se prochrupla, tak jdu zase vyřídit nějaké pracovní věci, co jsem dnes dovezla, jak se blíží vánoce, tak pořád někdo s něčím novým otravuje a netuší, že ještě nemám ani kousek cukrovíčka....
Sep, určitě to nech u sebe, já mám asi do čtvrtka a Leny mi jednu krabku posílá....., jak se utrhnu a pojedu, tak dám vědět a stavím se. Mám v lednici ten fostimon (10x 75m.j.) na tu připravovanou IUI a nevím, co s ním, raději se ho pro sichr nechci zbavovat, ale nevím, zda když IUI neproběhne, nebudou ho chtít zpět
14. pro 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, tak utroš už letí k tobě. :wink:

Fostimon by ti mohli vzít v lékárně zpět, jestli máš doklad, ale mají nějaké lhůty, kdy dělají uzávěrky a pak už to nejde, ale to je myslím konec měsíce.
14. pro 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, dobře pořiď u dr. :slight_smile:
14. pro 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, budeš si objednávat monitor dechu Babysence II, jak jsme dostali kupón na slevu v kufříku?
14. pro 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko určo se stavili na zpátek na nějakou baštu,za odměnu pro prcka :grinning: :grinning:

Leny nebudu ho objednávat :wink:
14. pro 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já si zadělala zase na dvě těstíčka :grinning: Jsem hrozná,prostě mi to nedá...ale teda s tím bruškem u linky to je nářez :grinning: Jsem při hnětení těsta zjistila,že se k tomu nemohu tak dobře dostat :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, nejsi hrozná, já se na to taky těším, až budu něco plácat.
14. pro 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se občas někam nevejdu s tím mým bachorem, mám ho hrozně vyšpulený dopředu.
14. pro 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tak nebudeš mít vůbec monitor?
autor
:grinning: to jsem říkala,že letos asi nebudu péct nic :grinning: :grinning:
Ale je mi fajn,tak mě to samozřejmě chytlo :wink: :slight_smile: Prostě aby to tu vánočně vonělo a bylo něco pro návštěvičky :wink: :slight_smile:
autor
Leny jo vyšpulený je dobré označení :grinning: :grinning: Se nechci vidět na konci těhu,když mi roste jen to břicho...ale snad se pak bude snázeji shazovat,když jinde to není :wink:
Monitor nebudu pořizovat vůbec...ty ano?
14. pro 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, to musí být, to je doladění vánoční atmosféry.
14. pro 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě mi mají přijít dva dárečky do auta pro chlapy,to dorazí zítra...a pak ještě jedu drobnosti nakoupit tento týden s bráškou :wink: :slight_smile: A už to bude komplet :wink:
14. pro 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
U Honzíka jsem to neměla, ale teď si ho pořídím, kámošky co teď mají prcky si ho moc chválí, mají klidnější spaní.
14. pro 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci taky ještě mladýmu koupit zubní kartáček Braun, napsal si o něj Ježíškovi a máme to všechno snad.
14. pro 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na ten kupón to vyjde super cena, tak ho koupíme.
14. pro 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás v porodnici ho i půjčují úplně nový, ale to by mě vyšlo skoro nastejno, jako když si ho koupím a pak ho můžu prodat.
14. pro 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stihnu ho možná prodat ještě v záruce když je 2 letá, tak dlouho se ani nepoužívá.
14. pro 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mám právě od kamarádek zkušenosti,že to strašně moc zlobí a kolikrát to je planý poplach...Tak to bych teda byla vystreslá jak blázen :grinning:
14. pro 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zatím neslyšela nic negativního, tak uvidíme. :wink:
14. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu do spršky a k telce, dneska budou zase vyřazovat v Superstar, tak jsem zvědavá.
14. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,
tak jsem ted dojela dom....cela ja,ale zase jsem se sekla ve meste.....u dr.opet super,vse v poradku a poslouchal i srdicka nas obou a rikal,ze je to ukazkove......opet nam ukazal pindu a tak pry uz to holka nebude....a pak nam ukazal jeho oblycej a zrovna mel otevrenou pusinu a strkal si tam prstik a pak ji porad oteviral a tak jsem se tomu smala........zitra dam fotecku je to hrozne srandovni.......
A jinak jsem koupila nasemu malemu rocerovi krasne tricko jsem z neho uplne hotova....a Vrata pak koupil jeste dve jina,takze ma i prcek darek pod stromeckem :grinning: :grinning: :grinning: vsak uvidite....tak se mej te a ja jdu k telce....
JANYSKU-jen pekne odpocivej to je ted uplne to nej co muzes........ja taky porad spala :wink:
SEPT-to mas pravdu nez ustrojis tu tvoji rodinku,tak to je mazec....a to ti za chvilku pribude dalsi spunt.....
Marhul-porad rikam,ze jsi holka sikovna.......
LENY-zitra krasny pokoukanicko
14. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny ja mela monitor na holky a byla jsem opravdu klidnejsi ani jeden plany poplach ale jen jeden opravdovy docela nas to vystrasilo ale byla jsem rada ze tam byl prave ten monitor :wink: u nedonosenych si myslim ze to je nutnost ho mit, bohuzel jsem pba prodala tak budu kupovat novy znova :wink: dnes uz ho maji snad v kazde porodnici ten co si chces koupit maji v Pardubkach v porodnici v Hradci maji Nanny :wink: coko super zpravy a tesim se na fotky no vidis jak Vrata polevil v nakupech pro prcka je to hodny muz :grinning: ani mi nemluv o tom strojeni cókousku ja snad zustanu celou zimu doma, je to silene nez je clovek do toho vseho navlece a uvaze do kocarku, uz at je jaro :grinning:
14. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Septim, díky za reakci na monitor. Dostala jsi také kufřík s prospekty v Arletě? Taky tam máš ten kupón na slevu Babysence II?

Coko, samé dobré zprávy, tak to má být, už se těším na fotečky. :slight_smile:
15. pro 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,
sept vsak ja vim par dni jsem s vama byla v lete a tak vim jaky to je obe ustrojit snest dolu a upoutat do kocarku...ale ted uz chodi tak je to super....jo muz je hodny vcera doma porad na ne koukal a rikal,ze mu budou hrozne sluset a meril je na mem brisku jestli mu boudou prdlous jeden :grinning: :grinning: ......
15. pro 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda leny taky jśem tam mela ten kupon na slevu ale asi pujdu zpatky do tech nanny,mam vyzkousene oboje a ty mi lepe vyhovovaly zalezi ńa tobe. Jeste se pak zeptam mil vim ze mela na dvojcaty taky monitory a prave ty Nanny tak jestli bude prodavat o jeden bych mela zajem vim ze je mela nove a ze jsou v super stavu, jinde bych se pouzity bala koupit no jeste uvidime
:wink: cokousku uz dej foto t
esim se
15. pro 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept musim je nafotit a stahnout do pc vydrz dopolko to udelam......nebo jdu ted.... :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojdá ženy, piji čaj a pokouším se pozřít suchou housku.... V noci jsem se vzbudila ve 2 hodiny a čumákovala, ve 3:15 jsem už vylezla a seděla s Beníkem v kuchyni, před pátou jsme šli do pelechu a pak jsem nějak usnula a vzbudili jsme se v 7:45.

Čoko, taky chci vidět, co Vráťa vybral :slight_smile: Prosím Tě, když píšeš, že byl vidět "pinďa", dej tam ten háček, se vždy směji té pindě :grinning:
15. pro 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek