• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
ahoj janys ja ted dala kavu housku s maslem holky se tu perou tak mame klasicke rano za chvilku jeste prijede PPL a v 11 hodin kamaradka :grinning: ja uz se tak na ty vanoce tesim hlavne porad doufam ze nachumeli vanoce bez snehu proste nejsou vanoce, me by stacilo mit snich na stedry den :grinning: cokousku at uz to tam je jsem zvedava :wink:
15. pro 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám pořád hafo práce a nevím, jak to zvládnu, jsem pomalá jako šnek a strašně se musím ke všemu přemáhat. Dnes potřebuji ke známým zajet pro stromeček, ale že by se mi chtělo...
15. pro 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to tam mate holky,tak mrknete........tri tricka a pak UTZ jak ma otevrenou pusu :wink:
15. pro 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj nosánek jsem viděla, u mě zázrak, páč v tom neumím "číst", ale malý čokoušek je vždy dobře vidět. Trika super, co to je za velikost? Takhle to vypadá jak velká mikoška
15. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku teda to mas presne jak ja ty rana.......ja se ted cpu ovesnyma vlockama a mlikem a k tomu piju merunkovy caj,ten me dela moc dobre :wink: .....
no tu fotku s pindou ja nemam....dr.nam ji neudelal,tak si reknu priste......... :grinning: :grinning: :grinning: on nam porad dela jen ksichtik a pak porovnava komu je podobny :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku nosanek tam je a pak pater a otevrena pusa...... :grinning: to ma asi po me........ja ji mam taky porad otevrenou........tricka jsou 74 velikost a to jedno je 80......aby to mel na zari,rijen...........a holky uz asi mame jmeno na kluka........ :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsem zvědavá, co jste zase vymysleli :grinning:
15. pro 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku ja vim,ze pro cechy to jmeno bude hrozny,ale vsude ve svete je to uplne normalka a pokud by pak chtel zit tady,tak to bude mit vse jednodusi,takze bez hacku a carek........bud to bude KEVIN a nebo LENNY...a nesmej se......nebo mu to reknu pry uz vnima moje mluveni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
COKOUSKU TRICKA KRASNA PRCEK NEDHERA PRIMLOUVAM SE ZA KEVINA :grinning:
15. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
septiku ja vim tobe se Lenny moc nene vid.....me se taky libi Kevin,tak ted to musime jeste rosekat.....tata rikal,ze mu mame dat obe jmena,at se nehadame :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ted tu maji docela slevy v H&M a v C&A a hlavne na deti,tak jsem vcera prave koupila ty tricka v H&M a jeste se chystam jit do C&A tam zase maji krasny bodycka :grinning: budu si to postupne kupovat na tajnacku a pak to ukazu v unoru.........
15. pro 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ránko a přeji hezký den...u nás svítí sluníčko :slight_smile: :slight_smile:

Já jsem teď vstávala a jdu dělat snídani a Caro s mlíčkem a tady už se kecá :grinning:
15. pro 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno Všem,

tak jsem Vám sem konečně hodila pár aktuálnějších fotečektěch našich pokládků. :wink: I když dnes v noci jsem myslela,že mě z nich klepne.Jakub řval od půl noci do půl pátý a Terka se občas přidala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No parádička :angry: .
Septim - nechápu jak můžeš fungovat,když se pořádně nevyspíš.Já si po dnešní noci připadám jako bych celou noc flámovala.Vypadá to na další zoubky.
A k těm monitorům dechu - jsem hrozně moc ráda,že je máme.Když byli děti mrňavý tak nám pípal dvakrát u Jakuba a to jsem vylítla a vzala ho do ruky a viděla jsem jak sebou úplně trhnul a probral se.Nevím,ale možná ho zachránil.U Terezky ani jeden poplach.Teď,když lezou a zalezou na konec postýlky tak to občas spustí.Ale není to tak hrozný a radši deset planých poplachů,než kdyby se mělo něco stát.Je fakt,že se spí o hodně klidněji.
Čoko - je to fešák ten Váš mladej. :slight_smile:Janýsku - to tě lituju,že tak trpíš,ale ta odměna. :wink:Marhul - jsi holka šikovná to jsi dřív pekla tolik druhů cukroví jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:.By mě kleplo.Leny2 - přeji krásné pořízení na 3D UZ,a pak dej fotečky.
15. pro 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko tak samé dobré zprávičky,mimísek tam snad zpívá :grinning:
15. pro 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kevin Lenny H.... :slight_smile: , já bych teda ještě změnila k těm jménům příjmení, ale ne každému co se líbí, já bych k našemu českému příjmení do cizího křestního nešla.
15. pro 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Super hadříky,to bude fraaaaajeeeeer :wink: :slight_smile:
A taky se přimlouvám za Kevina :wink:
15. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku ty klidně když si to tělíčko žádá,hodně odpočívej,ono to je opravdu ze začátku jen to nej co můžeš udělat :wink: Hold letos něco ošulíš,to snad každý pochopí :wink:
15. pro 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já jdu na tu snídani :slight_smile:
15. pro 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No šéf nic neví a nechci aby věděl, tak by nepochopil a mi dělá vrásky to cukroví, to musím alespoň drobek udělat.
15. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku ja bych taky dala cesky,ale kdyz je to tezky........carky,hacky to je na prd....vidim u Vrati jak maji problem vyslovit jeho jmeno a moje taky..a pritom to mam uplne jednoduchy :grinning: :grinning: no a prijmeni zneit nemuzem,protoze tatinek je hrdy na to,ze ponese jeho prijmeni a moje by se k tomu uz vubec nehodilo :grinning: :grinning: ale vsak je jeste cas tak uvidime jak to bude......
jinak marhul ten nas bude asi v nejaky kapele asi v AC/DC uz ma na to tricko :grinning: :grinning: :grinning:
mil deticky jsou uplne super krasny zlaticka.....a ze trochu breci to k tomu patri :wink: :wink:
15. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku cukrovi no ja myslim,ze kdyz neudelas tak se nic nestane a manzel a Lukyn to pochopi ne?Protoze vim jak je cloveku zle tak se mu nechce nic delat......
15. pro 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku tak cukroví jen malinko na stůl...a až se na to budeš trochu cítit,nepřemáhej se!!! :wink: :slight_smile:

Coko však jo má triko a na fotce už určitě zpívá :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul to jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to uz mu planuje Vrata i bici az mu budou dva roky :grinning: :grinning: no nekdy premyslim,jestli je normalni :grinning: :grinning: vcera si hrozne notoval s brachou a ten rikal,ze mu koupi zase motorku a bude ho ucit jezdit,tak nevim...... :wink: :wink:
15. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mil, děkujeme za fotečky, to to letí......

Když oni už se mi na to cukroví chtějí vrhnout sami, no to by bylo ještě horší, stejně bych u toho musela asistovat a kdo by to pak po nich uklízel?? :grinning: :grinning: :grinning:. Však ještě pár dní zbývá, nejprve zlikviduji práci a pak něco dám o víku a třeba využiji pomocnou ruku...
15. pro 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis tak je nech at predvedou kluci jak jim to jde v kuchyni :grinning: ja jednou nechala Vratu at udela knedlik bramborovy a pak kdyz jsem videla tu kuchyn,tak jsem mela dost....ale knedlik byl moc dobrej :grinning: a Lukyn to teda uz asi vi.....
15. pro 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Lukášovi jsem to řekla, tak byl rád a gratuloval a hrozně se divil, že jsem nyní na žádném zákroku nebyla :slight_smile:
15. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bude hodnej braska :wink: no vidis ani si nepotrebovala jezdit na dalsi pokus.....to je moc dobre....uz se taky tesim na fotecku,az nam ji sem das 23.12..........myslim teda........
sept ty se tam peres s holkama ne? :grinning:
15. pro 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko a máš do toho taky co mluvit ty :grinning: :grinning: Nechají tě chlapi vůbec :grinning:
Ale z toho si nic nedělej manža už vybírá auťáka na ovládání,velkého terenního...za 6tisíc...no comment...včera nám tady doma lítal vrtulníkem nad hlavou a mě už z toho větru byla zima...no děs běs :grinning:
15. pro 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku no jasně,až se prostě objeví ta chvilka,kdy je dobře,tak se do toho pusť...já mám takovou chvilku dneska :slight_smile: Už jsem si vytáhla těstíčko z lednice,jen co povolí a já se nasnídám jdu na to :slight_smile:

Tak jsi Lukymu vysvětlila,že to přiletí čáp?? :wink:
15. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, tady se dneska peče a nakupuje :slight_smile:
15. pro 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek