• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
letim do vany a pak se musim udelat krasna a v 13 hod jedu k tomu dr.se zadama,tak se mej te a ja mrknu behem dne........ :dizzy_face:
16. pro 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dnes jedu o něco dřív do práce tak mrknu zítra. :slight_smile:
16. pro 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já byla pracovitá...udělala jsem si čokokrém a čokopolevu...polila jsem vršky cukrovíčka a nazdobila...už to tuhne v lednici :wink: :slight_smile:

Teď jsem se nadlábla...měla jsem brambory se sekanou...mňaaam a za chvíli nejspíš odpadnu do peřin :grinning:
16. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo nikde, my jsme se vrátili z nákupu až o půl 3, hlad jsem měla jako vlk.
16. pro 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jdu nakouknout,nikde nikdo :confused: :confused:
16. pro 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku,že ty pečeš cukrovíčko??

Coko ty ses zase někde zasekla ve městě,viď??
16. pro 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme psali úkoly.
16. pro 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Marhulinko, ty už jsi v Arletě, tak ať to hezky zvládneš.
17. pro 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás máme taky trošku sněhu, ale ne moc, ale je to hezký.
17. pro 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu upéct dva medovníky, tchýně má v neděli svátek, tak jí obdaruju jedním, má ho ráda.
17. pro 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar holky,
tak se vam ted probudim a koukam z okna a tam je trosku snehu :confused: jsem z toho uplne vedle...a zima jako prase...
Marhul-ty pak dej info jak bylo v Arlete a vcera jsi mela pravdu..opet jsem se sekla ve meste,protoze tam maji spoustu stanku s dobrym jidlem a moc dobreho svaraka :grinning: :grinning: takze navrat domu okolo 22hod..... :grinning:
janysku a jak ty vcera v hospode,zvladla jsi jidlo.....
17. pro 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec Baby :slight_smile: , u nás sněhu hafo jako v pohádce, i silnice bílá a mrzne -10
17. pro 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko večeře luxusní, tak moc mi chutnalo, že jsme pak ještě navštívili picošku a ve čtyřech si jako závdavek objednali 2 pičky..... Taky jsem si naordinovala jeden gambáček a vše mi moc sedlo a chutnalo. Snad jsou nevolnosti fuč.
17. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno,

tady u nás v HK je taky snížek a vypadá to moooc pěkně. :wink:
Čoko chtěla jsem se tě zeptat ty jsi dělala ten likérek jak tady byl receptík.Je to fakt moc sladký?Váhám mezi tímto receptem a čokoládovým likérem.Poraď prosím..
Jsem se nechala nakazit a začala jsem taky péct.
17. pro 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mil, já dnes chci poklízet, zítra až se vrátím z práce, tak také a o víku konečně vše upeču.....
17. pro 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinka šla dnes na cukrovku??
17. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten úklid mě Janýsku čeká o víkendu,až bude taťka s prdelkama.Ono to s nima moc nejde.Ale docela se těším jak budou mrkat na stromeček a rozbalovat dárečky.A to u Vás budou taky krásný vánoce viď.
17. pro 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, jo jo, Marhulinka šla dneska ráno na tu cukrovku. To by bylo super, kdyby nevolnosti přešly, uvidíš.

Mil, taky dneska jdu péct. Hodím odkaz, abych vám udělala chutě. :slight_smile:
http://ekucharka.net/recept-na-medovnik
17. pro 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já v to věřím a stále si představuji reakce rodičů...... Jen jsem plašan a už se zase klepu na středu na ten UTZ. Přestalo mi být zle a už jsem nervózní, že to je špatně, jen mi bolí prsa. :wink: :wink: . A mám ucpaný frňákovník a bolí mi v krku :angry: :angry:
17. pro 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nás taky mrzne -10.
Vyžeň bacili a mysli pozitivně, ale chápu tě, člověk má strach stále.
Coko, koukám, že si to hezky užíváš tu předvánoční atmosféru. :slight_smile:
17. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku to bude celé těhotenství,když mě bylo blbě byla jsem z toho vyřízená,ale když mě bylo dobře tak jsem se bála,aby bylo vše v pořádku.To asi patří k tomu.Ale je nádhera takhle před vánocema.To my měli první IVF a to jsem se těšila jaké budou krásné vánoce a ono to nevyšlo.No vánoce nic moc.Ale vše nakonec dopadlo dobře. :wink:
Leny2 - pak dej vědět jak se medovníček povedl.Už jsem několikrát laškovala s myšlenkou upéct ho,ale připadá mi to moc složitý. :wink: Tak ať se zadaří.
17. pro 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, vypadá dobře, už jsem si ho uložila, mamina má v lednu narozky, tak ho možná prubnu
17. pro 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko brnkla o PC asi cestou ze záchodu a už je zase v pelechu :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem ho pekla dvakrát a je moc dobrý, do večera už je pěkně měkký a vydrží dlouho, pokud ho hned nesežerem. :slight_smile: Ono se to zdá pracný, ale jde to, akorát si musíte uvařit do kondenzované mléko předem a pak už je jedno kdy ho uděláte.
17. pro 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně Mil....., já se jen bojím, jak si plánuji, jak to budou úžasné vánoce a pak mi hlodá myšlenka, jak by se vše totálně posralo, kdyby na tom UTZ ve středu najednou nic nebylo, no fuj,.....já vím, nesmím si to připouštět, tak se snažím :wink: :wink:
17. pro 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když vím, že jich budu péct víc brzy za sebou, tak si svařím rovnou dvě mléka.
17. pro 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, ale tfuj, takové myšlenky si vůbec neber do hlavy.
17. pro 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu na to pečení, jinak zas nic neudělám, když tady budu sedět.
17. pro 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek