Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mil7
17. pro 2009

To jasný,že červíček hlodá,ale bude to ok,pozitivní myšlení to chce.Tak já jdu za těma hadama.My tady lezou a řvou,že nemají pozornost.Mějte se všichni moc hezky a zatím ahojky... 😉

leny2
17. pro 2009

Ahoj Mil, běž se věnovat dětičkám. 🙂

coko.joko
17. pro 2009

Janysku tak super....ze uz ti neni zle a chutna ti....neboj je vse v poho....ale bat se budes cely tehu....a hlavne Michal...to vidim u Vrati jak se porad stara o nas a hlavne se neustale pta jak me je 😀 ja musim varit....nestiham to nejak....takze jsem ted stala u plotny a budu k ni litat.....
Mil delala jsem to a je to sladky,ale ja tam nedala,zadny rum jen trosku,takze kdyz tam das vic rumu,tak to podle me naredis......a nebude to tak sladky.....a jeste bych tam nedavala vanilkovy,ale karamelovy pudink....aby to bylo jako bejlis.... 😉 😉
leny ty taky nevis co roupama uz delat za dobrutky.......

coko.joko
17. pro 2009

Tak kde jste holky 😀
ja uz mam vyzehleno,ted jeste vytrit,vuluxovat a mam hotovo.......

leny2
17. pro 2009

Tak placky už mám vyválený, tak je jdu postupně péct. Šlo to krásně vyvalovat přímo na papíru. Když dodržíte přesně recept, tak to jde nádherně. Mrkněte na to video než začnete péct, fakt to nemá chybu.

coko.joko
17. pro 2009

leny ja jsme to uz zkoukla,ale nemam uz tady to Salko a tady ho tezko sezenu,takze mam smulu,ale urco to vyzkousim 😉 je to fakt jednoduchy......

leny2
17. pro 2009

Kdepak máme Marhulinku, ještě na cestách?

leny2
17. pro 2009

Už mám vše hotové, uklizeno, tak se půjdu na chvíli natáhnout než dorazí mladej ze školy.

uhlicek
17. pro 2009

Ahojky tak se hlasim po vcerejsi kontrole,vse v pohode,malej ma odhadem 3.20kg,takze to nebude zadny drobecek jako byl Misa,i kdyz to musim brat s rezervou 🙂 ,udelali mi ster na streptokoka,monitor,prdola se porad mlel a kopal do nej.
Leny2 dnes jsem byla u nas v nemocnici,budu uz chodit rovnou na porodnici,v utery tam klusu na kontrolu,jinak vcera mi rikali,ze je mozny chodit na moniltor do porodnice a na kontroly do Arlety,ale to cestovani uz me zmaha,dnes jsem uplne grogy,je mi zima,chvilku jsem si pospala s malym po obede,ale o moc lip mi neni,chtela jsem s Misou jit ven,ale dnes uz to nezvladnu,je uplne hotovej ze snizku,dopol kdyz s nim byla mamka,tak pak nechtel jit domu.

marhulinka
autor
17. pro 2009

Ahooooojky všem...já jsem dneska slaměnka-vdova 😉 Manža mají s chlapama v práci žranici a brmbačku na ukončení roku,tak tam budou i spát a do zítřejšího odpolka jsme tu sami 😉 A šéfstvu konečně oznámí,že čekáme přírůstek...no tak si to umím živě představit 😀 Tak alespoň nám tu nebude nikdo chrápat,případně blindit a objímat bílou milenku a ráno hledat prášky a něco na hlavu 😀 😀
Jen nikdo nechtěl přijet si udělat mejdan se mnou,prý když mám doma jenom Rychlý Špunty ☹ 😠

marhulinka
autor
17. pro 2009

Testík na cukrovku docela o.k. 😉 Jen teda to byla slaďárna,barva jako kafe...ale kafe to teda nebylo 😠 Spíš jako rozpuštěnej med... 😝 takže jsem měla zalepenou pusu a bylo mi po tom pěkně šouflo /já bych zvracela i ze sladkého čaje a tohle bylo teda horší/, měla jsem pak dovolené dva doušky čisté vody,ale vydržela jsem to...a jen jak jsem mohla,tak jsem žbrundila 😀 😀

marhulinka
autor
17. pro 2009

Na výsledky si mám volat 28mého 😉

leny2
17. pro 2009

Uhlicku, tak to je fajn, že můžeš chodit do nemocnice na monitor. Máš to blíž.

Marhulinko a tak jak to probíhalo? Ráno ti nabrali krev a pak jsi to hned pila? A pak tě pustili pryč, nebo jsi tam musela sedět? Do kdy jsi tam byla?

leny2
17. pro 2009

Tak pokecáme zítra, budu tu až odpoledne, ráno jedu na nehtíky. 🙂

marhulinka
autor
17. pro 2009

Leny ráno odběr krve,vypít 😝 a pak za dvě hodiny další odběr 😉
Mě si vzal i pan dr.na poradnu,abych mohla až v lednu 🙂 Tak jsme byli rádi,zase víme,že jsme oba v pořádku...no a za nějakých 12týdnů můžeme rodit 😀

mysicka.hk
17. pro 2009

Tak jsem dorazila z práce, ráno mi stávkoval počítač.
Zítra jdu od 10 tak mrknu až v sobotu odpoledne. 😉
Čoko 😀
http://www.detske-kocarky.eu/

marhulinka
autor
17. pro 2009

Ahojky Mysicko...ať ti to v prácičce utiká 😉

mysicka.hk
17. pro 2009

Ahoj Marhulinko netušila jsem že tu někdo je.

marhulinka
autor
17. pro 2009

Já jsem dneska sama doma,až do zítřejšího odpoledne,tak asi neusnu ☹

mysicka.hk
17. pro 2009

Když si tady nebudem povídat do půlnoci tak určitě usneš. 😀

mysicka.hk
17. pro 2009

Jdu spinkat dobrou Marhulinko 😉

marhulinka
autor
17. pro 2009

Já byla vyvenčit pejsana a ten mráz teda probere dokonale...jdu si pustit filmík dobrou všem 🙂

janysek70
18. pro 2009

Dobré ráno 🙂
Jsem šla spát po Ordinaci a od půl jedné straším, Beník je tu se mnou a snídá 😀

leny2
18. pro 2009

Dobré ráno holky,
koukám tady se nějak ponocovalo, já jsem tak blbě spala na dnešek, snad každou půlhodinu jsem byla vzhůru. Na nehtíky dnes nejedu, kámošce se to nehodilo, tak až někdy mezi svátkama. Tak jsem doma.

leny2
18. pro 2009

Marhulinko, tak to máš dobrý, že ti udělali i poradnu.

leny2
18. pro 2009

Koukala jsem, že jdeš na další kontrolu 8.1., já jdu 7.1. na tu cukrovku, to se o den mineme.

marhulinka
autor
18. pro 2009

Dobré ránko všem...no já vůbec nespala,to byla noc ☹ Pořád jsem se budila,jak je prostě vedle mne prázdno...tak to na mě působí 😠 Tak dneska mi to teda vynahradí!! To ať si píše 😀

Dneska se chystám na vínové cukrovíčko 😉 a potřít udělané krémem 🙂

leny2
18. pro 2009

Já jdu poklidit v koupelně a v poledne jedu pro mladýho a neteř do školy, dnes už mají poslední den. 🙂

marhulinka
autor
18. pro 2009

Nojo koukám,že se dneska nechrupkalo skoro všude 😀

Leny jsem ráda,že nám ji udělal...zase jsme viděli prcka 😉 a hlavně je člověk zase klidný,že je vše o.k. 🙂
Nojo my jedeme v pátek...to budu mít velký utz a bude mi ho dělat už paní doktorka 😉

Venku je příšerně,ani se mi tam nechce 😠 Pejsan taky ještě chrní v ratanu...tak ho za chvíli asi vytáhnu 😀

leny2
18. pro 2009

Já dnes asi udělám nepečený dort ze zakysané smetany a ovoce.