• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
A včera jsi byla u dr. Doležala? To je super, že tam bude paní doktorka, to jsem strašně ráda. :dizzy_face:
18. pro 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, včera vás pustili do města nebo jsi tam musela čekat mezi těmi odběry?
18. pro 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny ty taky pořád něco děláš mňamooozního :slight_smile: Mňam ze zakysaný sm.máme dortík moooooc ráda...v létě ho dělám pořád :slight_smile:
18. pro 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo u dr.Dol.on tam ani nikdo jiný nebyl mám takový dojem :slight_smile: Ani lidi tam nebyly...nás tam sedělo asi celkem 6 :grinning:
18. pro 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéé to jsem zapomněla napsat...mohla jsem pryč na ty dvě hodiny,jen se musí přijít vážně přesně na ten druhý odběr...Já teda po prvním odběru a vypití čekala na dr.,ten mě vzal během 10minut a pak jsme si jeli na nákup :slight_smile:
18. pro 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Škoda,že se zase mineme :frowning2:
18. pro 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
V ordinaci se nepotkáme, ale můžeš se stavit u mě na návštěvě. :wink:
18. pro 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu zatopit a něco robit.
18. pro 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
tady se pekne flamovalo :grinning:
mysko dekuji za odkaz mrknu na nej :wink:
jinak ja od rana litam jako debilek a porad neco delam.....uz me to fakt nebavi,ale kdyz to za me nikdo neudela a tak musim ja a to si jeste V.vymyslel,ze by chtel udelat nejaky ULKY do kanclu a jeste na zimak,takze jako poslusna manzelka jsem tady strouhala piskoty a odpolko budu patlat......takze mam vystarano...UF.........
a kde jste vsechny marhul asi chrupka,kdyz nemohla spat v noci a leny opet dela dort......a janysek keca na jine diskuzi.. :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš, tu budu smrdět sama, ne???
18. pro 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: HA a je tady :grinning: to mas pravdu....tady nikdo a tak co tady......a jak uz jsi postavila snehulaka aspon pred okny,at se mas na co koukat......bych sla hned :wink:
18. pro 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No z toho zmrzlého sněhu by moc nešel. Mně stačí vždy vyběhnout s Beníkem na lůlání a zase honem do tepla. Už si topím v krbíku, to bylo první, co jsem udělala po návratu z práce, teď piji čaj s citrónkem, páč mi v tom krku pořád bolí. Jo jak jsem v noci nespala, tak v půl třetí jsem šla omýt krb a vybrat všechen popel, pak jsem umyla kus linky a pak šla na chvíli zalehnout. Michal ráno nechápal, co jsem vyváděla, že mi ani neslyšel.
18. pro 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem tu,uvařila jsem gulášek a zadělala těstíčko na vínové cukrovíčko...teď se naobídkuju a pak půjdu péct :wink:
18. pro 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tééééda Coko ty jsi ale hodná :wink:
18. pro 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku tak máš v noci péct,když jsi tak akční a nemůžeš chrupkat :grinning:
18. pro 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: janysku tak to znam taky....tak asi zalozime jeste jednu diskuzi pro nespace :grinning: :grinning: a bude tady ponocovat :grinning: myslim,ze by nas tam bylo hodne :wink: a jak je.....se tu cpu polevkou mam uz hlad.....jsem si udelala vyvar a je moc dobry.....tak koukej ted odpocivat,at nejsi nemocna a udelej si zabal ten me vzdy pamahal :grinning:
18. pro 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdybych věděla,že tu Janysek v brzkém ránku takhle strašila,tak bych sem taky naklusala...
Však jsem manžovi do tel.už hlásila,že dneska nám to teda vynahradí!!! On prý spal jako nemluvňátko :grinning: No to se nedivím...toho určitě vychlemstali!!! A on oznamoval šéfstvu,že čekáme rodinu,tak to určitě taky zapili :grinning:
18. pro 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul ty porad delas gulasek........ :wink: to si vymysel V.na silvestra a jeste k tomu chce houskovy knedlik a bramborovy.........takze mam taky vystarano.......jo hodna.to ja jsem porad.....ale me to tak nebavi.....ale co muzu delat.....se u toho hezky smeju a jde me to rychle...... :grinning: :grinning: :grinning:
co manzel jak to oslavil.......jinak ja jsem taky rada,kdyz ten muj je nekde a je nespim a jsem nervni....to jsem mu rikala,zrovna,ze v breznu a nebo v dubnu podle toho kdyz zkonci sezonu,ze nepujde nikam,protoze to budu nervni a jeste porodim......... :grinning: :grinning: :grinning: tak se tak podival a rekl me ,ze me da cislo na sanitku :grinning: :grinning: :grinning: a bylo...
18. pro 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo marhul tak to pekne oslavili to vase mimi :grinning: :grinning: a pockej az se to narodi tak to bude vubec.......muj bracha zapijel Kubina 3 dny a byl uplne hotovej..pak mel tyden dovcu :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jich dělávám vícero...dneska je maďarský :wink: Na tom si pochutnám i já...protože když dělám houbový,tak to nepapám...Marhulka nerada houby :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No na úlky jsou patlačka,to je fakt...
Já dneska naštěstí mám jen to,co se obaluje v cukru :wink: Takže rychlovečka!

To uvidím až odpolko,jak to oslavil...ale večer mi byl i schopný napsat krásnou sms :wink: a ráno když jsme telefonovali,tak byl v poho,prý hlava ani tak moc nebolí :grinning: Tak asi brmbali kvalitní pitíčko :grinning:
18. pro 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko no s tím zapíjením,až se to narodí nechci ani vidět...to asi z porodky půjdu domů pěšky :grinning: :grinning:
Manža už se domluvil s chlapama v rodině a už mají zamluvenou hospůdku :grinning: :grinning: A můj taťka hlásí: to zase bude v áleji nablito :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku kdepak jsi?? Tys usnula,viď?
18. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,tak to ja zase az tak gulasky nedelam a hlavne jsem to vzdy nechavala na tatinkovi,ten umi moc dobrej....me to nikdy neslo dochutit....to ti radsi udelam svickovou,ale gulas neeee..... :grinning: tak to asi moc neoslavili panove.... :wink: ja jsem odpolko sama,tak to tady pak dodelam a budu rada,kdyz budu mit posledni v ruce...... :grinning:
18. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysek venci toho sveho trhace :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To já zase gulášky dělám...manža si mlaská a každý kdo ochutnal,tak říkal,že výborný :grinning: Mám dobré kořeníčko,co kupujeme na trzích :wink:
18. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já jdu do peřin,se mi zavírají očka...cukrovíčko počká na pak...dobrouuuuuuuuuu :slight_smile: :wink:
18. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
taka dost o jidle ja mam hladik...a to jsem do sebe nasoukala polevku :grinning: :grinning: tak asi pujdu neco delat......
18. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vás propásla, já mám taky uklizeno, uvařeno, napapáno, tak půjdu relaxovat.
18. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zkoukla dva seriály na DVD, venku mrzne jako blázen.
18. pro 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus holky,
leny u vas mrzne a ja tady valim :confused: protoze venku chumeli jako blazen a je tam taky kosa.....jeste,ze jsem u plotny a placam cukrovi.....se me vubec nechce ven..... :wink: :wink: kde jsou vsechny :grinning:
18. pro 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek