Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
10. led 2010

Já doufám,že většinu nechám v nemocnici a zbytek doma taky shodím... 😉

coko.joko
10. led 2010

no v to doufam taky....ale kdyby ne,tak budu na sobe makat doma....... 😀

marhulinka
autor
10. led 2010

Nojo záleží kolik pak člověk má nahoře,ale většinou když to není moc,tak se shazuje dobře...však neboj většinu necháme v porodce 😀 😀

marhulinka
autor
10. led 2010

Tak krásný večer,jdeme si něco pustit....Kubík už začal řádit,tak se tu nedá sedět,už je to mazec,když se tam rozhýbe,hlavně rukama mě dole pěkně buší,rošťák...

coko.joko
10. led 2010

marhul,prave kolik ma nahore.....a u me to bude asi dost......to tusim......
co mate dnes za filmecek?

marhulinka
autor
10. led 2010

No já myslela,že v těhu budu mít víc...ale teď jsem moc nepřibírala,takže budu mít akunrát 😉

Dneska tu mám připravený Útěk z Absolomu,pohádku Zachraňte myšáka 😀 tak uvidím,co si kluci vyberou 😀

coko.joko
10. led 2010

urco pohadku 😀 😀
tak ja zatim taky nemam moc nahore...svoji vahu+3 kg nahore,ale to prave jeste prijde.....toho se bojim.....jsem teprve v zacatku 😀

coko.joko
10. led 2010

marhu,ty mas nejaky seznam co koupit do zakladni vybavicky......myslim i veci atd....... 😉

mysicka.hk
10. led 2010

Jen jsem odeslala poslední přízpěvek tak mě odstřihli.
Všude tma a za chvíli i zima. Nelekla jsem se že je vás tolik 😀

mysicka.hk
10. led 2010

Jen co odstřihli elektřinu tak jsem slyšela asi 3 sanity,
muselo se něco stát na hlavní silnici.

mysicka.hk
10. led 2010

Tak koukám že jse šli spinkat tak to půjdu taky. 😀

leny2
11. led 2010

Ahoj holky,
to nám tady napadlo sněhu, když nikam nemusím a jen se na to dívám z okna, tak je to nádherný, jako v pohádce. 🙂

coko.joko
11. led 2010

Ahojda,
tak ja hlasim,ze tady je uz toho snehu mene a mene a pekne taje,takze je to v poho 😀 😀
leny za oknem je to vzdycky krasny 😀

leny2
11. led 2010

Coko, tady hlásí teď na celý týden docela mrazy, tak to u nás vydrží asi chvilku.

coko.joko
11. led 2010

leny ja vim,vse sleduji na netu a posloucham radio,tak jsem v obraze,ale doufam,ze uz v unoru to bude vse pryc..a budou krasny silnice... 😉

leny2
11. led 2010

To nevím, jaká je dlouhodobější předpověď, mohlo by se to teď vybláznit a pak už být hezky.

leny2
11. led 2010

Jdu něco pracovat trošku.

leny2
11. led 2010

Tak budu nakukovat průběžně.

coko.joko
11. led 2010

jo leny ja mam taky dnes prace dopolko...ale musim se jeste nasnidat a pak zacnu....... 😀 se me tedavubec nechce......

leny2
11. led 2010

Co budeš vařit dobrého? Já mám od včera žemlovku nebo guláš.

coko.joko
11. led 2010

leny,asi udelam jen prirodni platek kureci a ryzi se salatkem......jen rychlovku........ted zehlim tu haldu...........a pak se do toho pustim....... 😀

mysicka.hk
11. led 2010

Ahoj těhulky tak mě sem ten blbej net taky konečně pustil.
Tady zas kolem 10 nešel proud. 😉

coko.joko
11. led 2010

mysko,to je tam u vas hrozny....porad to hlasi v radiu a smer Borohradek 🙂 si tam asi uzivate........co?....

mysicka.hk
11. led 2010

To si opravdu užíváme. Myslím že Borohrádek je odříznutý od světa.

mysicka.hk
11. led 2010

Čoko ty tam máš naladěnou českou vlnu? 🙂

coko.joko
11. led 2010

Jo,je ted to rikali v radiu,ze smer Borohradek-Pardubice nejde jet..... 😉 ale uz nechumeli ne?Vcera jsem mluvila s mamkou a bydli kousek za Dvorem...a rikala,ze tata se nemohl dostat ani ven z baraku kolik tam bylo snehu.....

mysicka.hk
11. led 2010

Teď už nechumelí, ale do rána napadlo tak 15 cm.
Já už nechci sníh 😒

coko.joko
11. led 2010

😉 mysko,to verim,ze toho mas plny zub....ale zase je to krasa,uz dlouho tak krasne nebylo..... 😉 😉 a treba ani nebude....a ty mas baracek?

mysicka.hk
11. led 2010

Jo, jo teď si říkám bohužel baráček, ale jsem ráda že ho mám(e).
Ani na procházku do lesa nemůžem. 😉

coko.joko
11. led 2010

Ja jsem taky vzdy chtela baracek,ale ted kdyz to vidim u nasich jak maji praci,tak uz nechci.....zlaty panelak.....to verim,ze nemuzes ted nikam......ale neboj bude lepe....