Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

mysicka.hk
12. led 2010

To vůbec nevadí. Mé pokusy o roládu vždy skončili
tak že mi popraskala při stáčení. 😉

marhulinka
autor
12. led 2010

Myši já dělám tuhle roládu:

6 vajec, 140g krupice, 80g hl.mouky

Cukr s bílky ušlehám.
Po jednom zašlehám žloutky a nakonec mouku.
Rozetřu těsto na plech na papír a peču tak do 10min.,prostě dorůžova při nějakých 180st.
Nechám vychladnout mimo plech a potřu krémem a sroluji....Nikdy mi nepopraskala 😉

coko.joko
12. led 2010

no to me se taky stalo a ne jednou 😀 😀

mysicka.hk
12. led 2010

Tak tu bych mohla také zkusit, ale až koupím vajíčka.
Čoko, tobě profesionálce? 🙂

marhulinka
autor
12. led 2010

Mě předtím právě roláda taky praskala....a pak jsem začala dělat tuhle a už teda jinou neeeee!!! 🙂

marhulinka
autor
12. led 2010

Ikdyž ji dělám jednou za sto let 😀 Ale udělám ji určo v květnu na narozky 🙂

marhulinka
autor
12. led 2010

Tak stahuji filmeček,abychom se měli teď večer na co koukat... 🙂

mysicka.hk
12. led 2010

Mám ji napsanou a vyzkouším ji. 😉

mysicka.hk
12. led 2010

A na copak budete koukat?
Já mám ordinaci.

coko.joko
12. led 2010

mysko.....to je tim,ze jsem chodila za skolu a zrovna kdyz se mela delat rolada 😀 😀 ja mam taky recept a nepraska,takze jsem ted spokojena.....

mysicka.hk
12. led 2010

A tak to má být. 😀

septim
12. led 2010

cokousku modry stoji 10 990,- autosedacka 2600,- pred chvili mi volal pan z jineho obchodu ze ma moji barvu co jsem chtela bude stat 12 300,- tak jsem to vzala a zitra ho odesila. 😀 Kdyby jsi chtela modrej napis zitra ho budu rusit akce na ne uz konci pak uz bude sportak za 13 000,- bez hluboke korby a to je pak mazec ☹

marhulinka
autor
12. led 2010

Dneska tu poběží Odstřelovač,moc hezký filmeček...já u toho stejně budu něco zase přehrabovat 🙂

marhulinka
autor
12. led 2010

Sept tak to je supeeeeeeeeeeer 😉 😉 Máš radost,viď?? 🙂

septim
12. led 2010

moooc velikou chtela jsem tu barvu cherry a uz mam doma i autosedacku 😉 je moc krasna 😉

coko.joko
12. led 2010

sept holka moje...to je teda uplne super.......mam radost,ze mas nakonec tu svoji barvicku......ja chci ten co jsem si nasla na netu a doufam,ze ho budou mit v HK.....a kdybch ho musela objednat,tak hold me ho budou muset poslat......ale jsi moc hodna........ 🙂
marhul ty proad neco rovnas a prerovnavas.....prijed ke me a muzes na m tu taky neco narovnat.......

septim
12. led 2010

dala jsem kocar do alba i s tou akci doufam ze to nesmazou jinak ten cerveny mi prijde

coko.joko
12. led 2010

sept to je ale fakt super akce......to budes machrovat vid....ja jak jsem si vybrala,tak me vyjde taky do 10tisic to jde jeste......myslela jsem ze to bude horsi......a hlavne se hrozne libil Vratovi,tak jsem rada,ze stim souhlasil....

mysicka.hk
12. led 2010

Já se pro dnešek loučím.
Dokoukám ordinaci a půjdu spinkat.

coko.joko
12. led 2010

mysko dobrou.......ja jeste nejdu spat.....posloucham radio a cekam na Vratu do 24 hod......a cpu se tu pomazankou a chlebickem.......

mysicka.hk
12. led 2010

To už budu spinkat. Dobrou.

septim
13. led 2010

zdravim dnes jsem tu prvni to se mi dlouho nestalo. 😀 zitra prijde vuz tak se moc tesim, jinak me teda dost zacalo bolet na prave strane a jde to do zada asi se natahujou vazy 😉 ja to tehu obdobi nejak moc nemusim ☹ taky musim rict ze prcek kope o sto sest, uz to jsou normalne kopanecky co citi i manzel, ale prijde mi to nejak moc brzo 😉 copak mate dnes v planu,ja se budu valet ale ve 12.00 prijede PPL a priveze obleceni pro prcka tak se tesim rada se v tom hrabu 😉

coko.joko
13. led 2010

ahojda,
jsem ted vylezla z postele 😀 v noci jsem nemohla spat.....hrozny.....pod nama bydli Indove a v pul druhy rano se tam modli a zpivaji a pak hulej vodni dymku a smrad hrozny.......si rikam,at ten barak uz zbouraji 😀 😀
sept teda kopanecky to ja mam porad jen bublinky,ale cekam kazdy den az me kopne 😵 zatim ne.....brzo to urco neni,ty uz mas odrodino a tak je citis driv....pisou to v chytre knizce..... 😀 😀 😀

marhulinka
autor
13. led 2010

Dobré ránko všem užijte si hezký den 🙂

Sept taky se v těch hadříkách ráda hrabu 😉 Já mám dneska prací den pidivěciček,tak si to užiju 😀
Teď se chystám ven s pejsanem a stavíme se i pro nějakou mňamku v pekárničce 🙂

septim
13. led 2010

taky chodim u nas dolu do pekarny 😉 maji tady dobre takove skorice sneky se muzu ujist. Taky mi zacina doma hrabat asi pojedu odpolko do mesta v tescu maji body na mimi dve za 75,- to je super cena uz jsem je kupovala na holky a byly super kdyz bude hezke do modra vemu na maleho nemecka 😀 😀 doufam teda ze tam bude ten pinda 😀 😀 😀

marhulinka
autor
13. led 2010

Sept nezlob tady šneky nemají a já je mám ráda!!!! Asi budu paní muset říct,že by je mohli objednávat 😀
Sept jojo mají bodyčka levný,taky jsem koukala do letáku a chystáme se tam 😉 Tak to nevykup 😀 😀

coko.joko
13. led 2010

sept,to budes hodna a pindika tam ma urcite,takze muzes koupit cokomiminku 😀 budu rada.....a jen bez pekne na prochazku....ja jdu taky kolem 14 hod..s Vratou na rovani kycle a pak musime jet nekam koupit mixer,protoze me vcera asi vyhorel... 😀 😀 😀 smrad hrozny......
marhul....ty snecci jsou hrozne dobre....by ti chutnali a mocccc 😵

septim
13. led 2010

me taky moc chutnaji dam i ctyri 😉 jsem prasatko 😀

coko.joko
13. led 2010

sept ja si ulitavam ted na zmrzlinky a mam plny mrazak a muzu je jist porad......sladky me prestava chutnat....

septim
13. led 2010

neboj cokosku mam taky davam si kazdy vecir, sladke jako cokolady susenky bombony me uz vubec nechutnaj 😉 ja se tak nudim nechce se me nic delat 😒