Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

coko.joko
13. led 2010

sept ty se nudis?...Kde mas holky?..no to ja uz nemusim to sladke..... 😀 tak to ja se nenudim......varim,musim vyluxovat,protoze se me vcera Vrata prosel v botech po byte a mam vsude sul a pisek ☹ takze musim uklidit a pak vykoupat a ve 14 hod.mastim k dr......pak koupit mixer a cestou si dam nejaky dobry kaficko...treba lattecko vanilkove......mnamky..... 😀

septim
13. led 2010

se masd holky tu litaji a delaji bordel ale je mi to uplne jedno 😉

coko.joko
13. led 2010

ja se mam jo...hihihi....tolik toho mam robit......a vubec se me nechce.....ted jsem mluvila s kamoskou a ma na tom urade znamou a tak nam dohodi terminek a budu rovnou mluvit s pani ktera dela pro EU,tak jsem rada..... 😎 😎 vsak ja bych taky nic nedelala,ale ten pisek me sere...........
dneska budu odpolko taky volat ty pani co ke me bude chodit,tak jsem na ni zvedava.....

coko.joko
13. led 2010

marhulinka,asi zkoupila celou pekarnu 😀 😀 😀 ..........
a sept se dala do uklidu 😉

uhlicek
13. led 2010

Ahojda povidalky dala jsem do albumu fotecku Kubika,vcera jsme byli u dr. tak Kuba krasne pribral,tak to vypada,ze budu mit plnotucny 🙂 jako u Misi,vsak je mam jak melouny,jinak pres den je hodny ani onem nevim,napije se a chrupe,ale vecer a v noci to je horsi,bud ho boli brisko nebo nemuze usnout,ale jeste to jde,muze byt hur.
Koukala jsem ze jste probirali masaz hraze,urco to neni na skodu,ale myslim ze je to hodne individualni,me nestrihali ani u jednoho porodu a zadnou masaz jsem nedelala.

marhulinka
autor
13. led 2010

Coko nevykoupila 😀 ale byli jsme s pejsanem na prochajdě a pak jsem si pustila filmeček a sbírala suché prádýlko ze sušáků 😀 a už zase peru další várku 😀

marhulinka
autor
13. led 2010

Uhlicku krásný panáček...a jak krásně spinušká!! Však má nárok trochu vás pozlobit...hold si na to vybral večery a noci 🙂

coko.joko
13. led 2010

marhul.....ty porad peres a kdyz neperes,tak sledujes filmecky ty mas zivot........ 😀
uhlicku ten vas klucina je uplne uzasny jak spinka a je videt,ze je hrozne spokojeny......takovy zlaticko........

marhulinka
autor
13. led 2010

Coko nojo peru pro našeho prťouska...ten toho má!!!!!!! To je praního 😀 Včera se tu pračka až do večera nezastavila 😀 😀
Já dneska nemusím vařit,tak si válím šunčičky u filmečků 😀 teď si půjdu ohřát nudlovou polívčičku...

coko.joko
13. led 2010

se mas ja varim kazdy den a uz me to pekne se*e protoze clovek nevim co porad varit......kdyby s iaspon Vrata rekl na cely tyden co a jak a ja klidne uvarim....ale premyslet porad to neeeeeee....

marhulinka
autor
13. led 2010

Já večer ještě udělala výpečky a k tomu bude rejžička...takže to mám dneska bez starosti 😉 No ale zase mě to bude čekat zítra a taky nevím co

septim
13. led 2010

oblecky a plinky uz jsou doma mam radost, cokousku neuklizela objednavala jsem polohovaci lehatko a kolotoc na postylku 😀 ted se pujdu natahnout jsem vyrizena 😉

janysek70
13. led 2010

Zdravím 🙂
Tak jsem se vrátila z nákupu a taky jsem okupovala Tesco a sejřím na nějaké pověry a zákazy a koupila jsem tam v akci krásná bodýčka, bílé overálky, ponožky a brindáky. Mají tam toho hafo, hodně plen v akci, ale to ještě nechci pořizovat, ubrousky, příkrmy, sunary či co, vložky do podprd, vložky do porodky.....

Uhlíčku, blahopřeji ke Kubíčkovi, je sladký 😵

janysek70
13. led 2010

Jsem zahlédla u pultového prodeje zavináče a neodolala jsem, jednoho si koupila..... a celou cestu jsem se na něho těšila, tak můžete hádat, co zrovna dělám 😅

septim
13. led 2010

papas jo, pekne ti to tam uz skace a jak s jinak citis, ja taky nikdy nemuzu odolat a do tohozitra privezou kocarek 😀

coko.joko
13. led 2010

jo tak u marhul jsou vypecky teda.....
sept a ty nemas po holkach kolotoc atd...ja mysela,ze jo.....
janysku,tak ty uz taky nakupujes......takze jen ja jeste nic.......ale kdyz to maji ve sleve,tak bych to taky koupila 😉

janysek70
13. led 2010

Tak zrovna nyní mi s tou rybou je úžasně 🙂 .
Já si říkám, jestli se něco stát má, tak se to stane a neovlivní to nějaké oblečky. Kdybych pak měla někde ležet, tak bych přišla o to vybírání výbavičky a musím postupně, jak jsou prašule...

marhulinka
autor
13. led 2010

Janysku no jasně...já tentokrát taky na nic nedala a prostě jsem začala pořizovat 😉
My jedeme do Tesca odpolko,nakoupíme plínky do zásoby 😉
Tak dobrou chuť 😉

marhulinka
autor
13. led 2010

Jinak já měla včera večer chuť na rybičkovou pomazánku,tak mi ji manžílek udělala a já se tu pak ládovala...mňaaaaaaaaaaam a teď si dopřávám nudlovou polívečku...pak hodíme s prckem a pejsanem na chvíli nožky na trnožky 🙂

janysek70
13. led 2010

Plínky tam mají hlavně pampersky, ale i jiné, já to zase tak nestudovala, snad bude zjara zase nějaká akce, to už bych pak taky nějaké pořídila. Ty body s dlouhým za 75,- 2 ks mají krásné.

coko.joko
13. led 2010

janysku dobrou.....no jabych taky kupovala,ale bohuzel to nejde 😉 takze si jeste chvilku pockam.......ale v unoru zacnu vse kupovat a vse pripravovat a v breznu mam vse hotove......

marhulinka
autor
13. led 2010

A tak jaké jsi Janysku pořídila bodýčka??

janysek70
13. led 2010

Marhul, krásná 😵 a neutrální 🙂

marhulinka
autor
13. led 2010

Tak to jo 😉
Já to odpolko taky okouknu...mno a třebas ještě něco přikoupím 😀 😀 😀 😅 😅 😅 nebo koupím větší velikosti 🙂

coko.joko
13. led 2010

to jde janysku..75kc......kolik si toho koupila priznej se.......
marhul ja mam taky rada rybi pomazanku si delam doma a s chlebickem moc dobry........

mysicka.hk
13. led 2010

Ahoj těhulky tak jsem něco málo uklidila a jsem tu.
Tady se vesele nakupuje. 🙂

marhulinka
autor
13. led 2010

Jelikož byla Janys pryč celé dopolko,tak jela určitě s košem několikrát 😀 😀 😀

janysek70
13. led 2010

Rybí pomazánku taky miluji 🙂

Čoko 6 ks těchto, 3 bílé overálky, 3 body s dlouhým r. bílé, 2 bryndáky a sadu bílých a žlutých ponožek s protiskluzem..... a to já jsem si ty bodýčka za 75,- kupovala i posledně před nějakým transferem, tak těch už asi budu mít dost....., já to budu muset brzy omrknout, co už všechno mám

coko.joko
13. led 2010

marhul ty uz nic nekupuj a nech tam neco pro cokomimi,az prijedu ja 😀 😀 protoze ja nic nemam.......bych pak musela kupovat tady.......ted jsem mluvila s nasima a ukazovala jsem jim kocarek a tak tata uplne hotovej a ze nam da korunky a at si jeste neco vyberu a porad dokola 😀 je to ale hezky od nej......a pak me nastval a rekl,ze delal k obedu smazaka s hranolkama a domaci tatarkou a mamka dodala,ze k vece maji langose a to jsem uz uplne penila 😀 😀 😀 takovy dobrutky......

janysek70
13. led 2010

Čoko, tak ty to vše pokoupíš za ten týden tady v HK, sponzory máš, tak houby zle. To aby jste pak jeli dom s přívěsem 🙂