• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
cokous pupendo moc hezke
24. led 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept dik cekam na to tvoje pupendo,tak hod fotku,at porovnam jsi hned za mnou :grinning:
24. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko pupendo dobrý :wink: :slight_smile: :slight_smile:
24. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už byla ve spršce,umyla jsem si vlasy,tak je ještě musím vysušit a pak si pustíme filmeček a k tomu si dám taky nějakou mňaminku... :wink:
24. led 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásný zbytek neděle a zítra hezký start do nového týdne :slight_smile: :wink:
24. led 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ti porad rikam ze se sem uz nevejde,chvilku počkej ty jeden čokouši
:sunglasses:
24. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak máš Čokouši hezké bříško,ale to už jsi měla i před těhotenstvím :slight_smile:
24. led 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept,ty si koledujes vid,pockej az budu u tebe doma,to nedostanes zadnou cokoladku :grinning: :grinning: :grinning: tak ja cekam na fotecku,kam me ji posles....
24. led 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mas ho tam zatim co ja se fotila tak to ti napsal Michal ne ja :wink:
24. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept,Michal je taky tehotny?nebo co...a ty krasny no stejne velky jako ja :grinning: :grinning: ti rikam,ze rodime stejne na den spolu :grinning: a budeme se podporovat po telefonu :grinning:
24. led 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si myslim roste jak z vody dnes koncim jdu koukat s tatkou na film :grinning: Michal rodi mesic po nas :grinning:
24. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mej se ja to taky balim a jdu k telce...a rekni Michalovi,ze je teda pekne drzej na me :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mě se tak nechtělo vstávat, dneska nic dělat nebudu, jenom pověsím prádlo, které se mi už pere a na všechno prdím, víkend byl náročný.
25. led 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, jaký máš nový přeliv?

Coko a Septim, krásný bříška máte.
25. led 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
leny taky nic nedelaj a uzivej si jeden den volna,vzdyt si ted musela makat o vikendu :wink: co oslava a fotecky...uvidime dortik......jsem se chtela jeste zeptat kam kluci jezdi na lyze...
25. led 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Coko,
teď tady stahuju fotky, chvilku vydrž, hned ji tam dám. Máme u nás vlek, tak to mají blízko.
25. led 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mate super ze nemusi na lyze nikam daleko, ja jsem dns taky nejaka presla nechce se mi nic tak se budu valet s holkama :wink: cokousku znas Michala ale vis ze si dela legraci.Jak jsi si vcera davala du krepu nebo jak se to pise ja ji rada na slani, kamaradka dela v HK v restauraci a tam se zameruji jen na ne maji sladke slane mnam :grinning:
25. led 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny dortik moc hezkej takove ja rada :grinning: synator ma moc hezke oci a moc mu to na fotecce slusi :wink:
25. led 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Septim,
děláš dobře, nic nedělej a užívej si holek, však na to máš nárok, musíme si taky někdy odpočinout.
25. led 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny jdu na to mrknout....tak super,ze maji vlek hned za barackem to je superrrrrrr :dizzy_face:
sept ja vim,proto ho miluji,za tu jeho skvelou uprimnost :grinning: :grinning: jinak bych snim nekamaradila....nekecej Crepes delaji v HK jo?Tak to zajdem ja ho miluji na vsechny zpusoby i na slano je to moc dobre,lepsi nez palacinka....
25. led 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přeji všem krásný start do nového týdne :slight_smile:

Leny dortík vypadá úžasně :wink: Dneska máš nárok odpočívat...

Tak dneska koukám budou odpočívat všichni...krásný den :slight_smile: :wink:
25. led 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to vůbec nevím co to je to jídlo, to u nás ve vidlákově nikde nemají. :slight_smile:
25. led 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda leny mas opravdu jednicku moc krasny a s ovocem to ja rada mnamky :wink: a Honzik ma hrozne krasny oci...to bude balit holky na to :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marhulinko, ještě nám kousek zbylo dortíku, tak si tady mlsám. Jinak dnes nevařím, mám od včera řízeček.
25. led 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, díky za pochvalu dortíku. Honzík je celý taťka, každý řiká, jestli ho neporodil on :grinning:
25. led 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, dneska budem všichni odpočívat. :slight_smile:
25. led 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny,ja to znam z Nemecka ten Crepes je to neco jako palacinka,ale je to slabsi testo a je to velka placka,ktera se pak potira cim chces a bali se ne do tvaru palacinky,ale do ctverce nebo trojuhelnik a je to moc dobre.....dela se to na takovych velkych kulatych panvickach :dizzy_face:
25. led 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, to musí být mňamka. :slight_smile:
25. led 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám,že hnedka po ránu máte téma jídlo :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já se loučím,juknu až kdyžtak po obídku za chvíli jedu s mamčou do obchodu a pak budu taky zase odpočívat...opatrujte se :slight_smile:
25. led 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek