• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
tak zatim a at nakoupite, cokous delaji to tady u jarabaka ale to nebudes znat chodila jsem na to kdyz jsem ce
kala holky, sem porad sedela nekde na zahradce
:wink:
25. led 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, nakup nějaké dobrůtky a pak přijď mezi nás.
25. led 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul a nemas nahodou odpocivat a ne courat po obchodech :grinning: :grinning:
sept to ani nevim kde to je prosim te...kdybych to vedela v lete,tak jsem tam porad..... :grinning:
holky ja se ted ucim zachazet s Facebookem a vubec to nechapu...jsem uplny debil na tohle....chudak moje neter,ta uz jetaky hotova,ale ze me :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kousek od starace, na chvili se loucim prijela posta :wink:
25. led 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
o pozor u sept zase zvoni PPL copak dovezla :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale hrazdicku pro mimco a da se z ni udelat i houpacka pak pro starsi tak se holky ted houpaji, a kostky pro holky
25. led 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
septiku,ty teda jedes......no hlavne ze to vyuziji i holky :grinning:
zitra jsem sama 2 dny,tak se chystam jet do mesta a koupit ty bodycka :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo cokousek jde na tajno a jakou barvicku budes kupovat modre ruzove nebo neutral
25. led 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne na tajnacku...pak to vybalim az najednou...a budu kupovat neutral,at je to jistota :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jistota je jístota ale pristi tyden se to velike tajemstvi uz rozlusti :grinning:
25. led 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem vyřizovala nějaké meilíky.
25. led 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, to jsem teda zvědavá, co nosíš v bříšku.
25. led 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,holky to ja taky.... :grinning: :grinning: ale asi si to nechame pro sebe,at uz nepleteme nikomu hlavu :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted me tady nadskakuje bricho jako blazen....to je sranda...uz to opravdu neni jen bublani,ale poradny kop... :dizzy_face:
25. led 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsmě měli právě rozcvičku. :slight_smile:
25. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny,to je sranda vid.... :grinning: ja treba sedim a najednou kop a ja uplne nadskocim....
25. led 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nebude hokejista ale malej fotbalista :wink: kde mame Janyska pekne na na nas prdi a nebo ma moc prace
25. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept to bude asi malej terorista :grinning: :grinning: nekdy me to tak pripada...holky ja uz to chci mit za sebou...a mit toho spuntika v ruce...me to nejak zmaha vic a vic......
janys na nas kaci,prd moc prace....a nebo se kocha tim co nakoupila a nebo jeste to foti a dela album,at vidime..
25. led 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky myslím na Janýska, jak jí je.
25. led 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nebojte janysek se tu ukaze vzdyt mela o vikendu nejaky akce...myslim obed u rodicu a vecer nesel kun,tak dnes je tu......
25. led 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidime jestli se holka ukaze, cokousku taky me to unavuje hlavne ten telak s holkama :frowning2:
25. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Septim, vůbec ti to nezávidím, holky jsou ještě malý, potřebují hodně péče. Ten můj školák už je pohoda.
25. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept,ty jeste holky to bych vubec nezvladla...ted jsem hotova...vyjdu schody (3 patro)a jsem uplne hotova...pak sedim a funim jako baba...fakt mazec...a to se snazim,cvicit kazdy den a trochu hybat,ale prd platny... :sunglasses: :sunglasses:
25. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Septim, už máš koupený ten monitor dechu? Budeš kupovat ten Babysence? Za kolik jsi psala, že ho tam u vás mají?
25. led 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny,taky budu mit monitor,ale nevim jestli to neni zbytecne,aby me to tu nehoukalo na prazdno :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, mám reference od kámošek a ty s ním byly spokojené, tak ho pořídíme.
25. led 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
cokousku me houkal jednou a to nam mala tvrde usnula a zapomela dychat stacilo s ni zaklepat. ja budu kupovat jen jeste nevim jaky koukala jsem na net a nanny se da koupit uz za 1 700,- a ten babysence jsem videla za 2 100,-ale zase ma dve podlozky tak jeste nevim jaky.leny meri ti doktor velikost hrdla? nevisjaky jsi mela na 21tt?nekdy si rikam ze to s holkama nedam, porad zlobi delaji bordel musim porad za nimi litat porad delat drepy jak neco podavam pak je porad tahat na prebaleni jidlo na spani, nekdy jsem opravdu hotova a rikam si ze to prcek nemuze ani vydrzet.
25. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Septim, jdu mrknout na ty zprávy od dr.
25. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky :wink:
25. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v 19+5 tt jsem měla hrdlo 49 mm a v 23+4 tt, to jsem byla u Farraga a tam to nemám napsané a v 27+5 tt jsem měla 41 mm.
25. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek