Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

leny2
25. led 2010

Septim, ten Babysence jsi viděla někde v obchodě nebo na netu?

septim
25. led 2010

na netu diky ja mela ted hrdlo 34mm doktorka rikala ze hranicni je 15mm ale ze se mam setrit tak nevim uvidime 😉 jinak na pohmat rikala vse v poradku 😉

septim
25. led 2010

ale ted jsem koukala ze kdyz mi ho Dolezal meril na 19tt tak bylo 45mm tak nevim

coko.joko
25. led 2010

no ja prave nevim...no kamoska nam ho pujci,tak ho odvezu ted a bud ho pouzijem a nebo ne 😀
sept,ale ty jsi tvrda holka a zvladas to vse....

coko.joko
25. led 2010

holky to me muj dr.nedela to je divny ne? 😕

septim
25. led 2010

tak machri v nemecku maji treba jine techniky 😀 😀 😀 ja myslim ze spousta doktoru to dela az dyl 😉 to ja jsem tvrda jen se trochu bojim abych nemusela treba do nemocnice jako s holkama vis ☹

septim
25. led 2010

ja se z nich zblaznim skacou ze stolu to je na palici 😉

coko.joko
25. led 2010

no tady delaji asi vse jinak.....uz tomu moc nerozumim.....no to ani neprivolavej najakou nemocnici,vubec o tom nemluv a mysli pozitivne..... 😉
no treba se holky budou zivit jako kaskaderky 😀 😀 tak uz nacvicuji...ja jsem na ne tak zvedava,uz se tesim,az je uvidim a jsem zvedava jestli ke me pujdou a nebo se budou stydet 😅

leny2
25. led 2010

Coko, třeba ti ho měří a ani o tom nevíš.
Septim, nemáš to lehký, kdybys musela do nemocnice, tak by musel taťka na hlídačenku, nebo máš nějakou babičku nebo někoho poblíž?

septim
25. led 2010

to sou draci ja z nich zesedivym Ada uz je zase na stole ale uz me to jen tak nerozhodi muze maximalne spadnout ale ona to vybere, Anys ji zas taha za ponozku a cucham ze udelal opet nadilku do pleny, uz se tesim jak jim dam najist a zalezu smer kanape 😀

septim
25. led 2010

nema nekoho bychom museli zaplatit, Michal si nemuze dovolit zustat s holkama doma, ale snad bude vse ok

leny2
25. led 2010

Jo, jo, musíme věřit, že to bude všechno dobrý a zvládnem to. 😉

coko.joko
25. led 2010

no to mas veselo sept...tak prebalit,najist a sup dej je spinkat....
ja jdu zehlit,at neco delam...tak se loucim a mrknu vecer..... 😵

septim
25. led 2010

tak zatim jamam prvni zvire nakrmene ted jdu na druhe a lezet

micali777
25. led 2010

Ahoj, tak vám sem na chvilku vlezu, neva? Kouká, koukám, je to tady samá tt! 🙂 Jsem teď čtvrtý den po KET, třetí pokus, tři prďolové, tak uvidíme. Ani nevím, jestli jsem gratulovala Janyskovi, takže opožděně přeju hodně štěstí a moc gratuluju.Naposledy jsem tady totiž byla v říjnu. A zase mizím. Mějte se všechny moc hezky!

marhulinka
autor
25. led 2010

Tak já už jsem i po obídku...měli jsme rajskou s dvěma knedlema a půjdeme si dadnout ke knížce 🙂

Ještě jsem pokoupila nějakou kosmetiku pro prcoška,dudlíky-měli v akcičce od Nuka...

Coko tebe už to zmáhá?? 😀 😀 Bude hůř,to si piš 😀 😀 😀

marhulinka
autor
25. led 2010

Sept s tím hrdlem-mě právě se zkrátilo a tak mi dr.řekl,že musím víc odpočívat...nemá se dlouho stát,dlouho sedět a vůbec nic nezvedat ☹ Ale ty to máš mnohem těžší,když máš holky...Snaž se přes den co nejvíce být v poloze ležmo,třeba s holkama na zemi 🙂

marhulinka
autor
25. led 2010

Já jdu taky ležet pa pa pa a všem krásný zbytek dne 🙂

leny2
25. led 2010

Micali, držím pěstičky, aby ti to vyšlo, aby se to povedlo. 😉

leny2
25. led 2010

Marhulinko, rajsou mám moc ráda, asi si ji budu muset tento týden uvařit, jsi mě naladila. 🙂 Hezky odpočívej. 🙂

septim
25. led 2010

marhulko snazim se lezet ale moc to nejde, zatim to nejak nehrotim s dvojcata jsem ho mela 31mm cele tehu, doktorka rikala ze kdyz to vydrzelo s dvojcaty tak dlouho tak s jednim to bude brnkacka tak snad ma pravdu,uvidime dalsi kontrolu a to jdu az 18.2 😉 tak snad bude ok

mysicka.hk
25. led 2010

Ahoj těhulky, kde jste kdo?
To všichni spinkáte? 🙂

leny2
25. led 2010

Ahoj Mysicko,
já nespinkám, psali jsme úkoly do školy.

mysicka.hk
25. led 2010

Ahoj Leny to je potřeba 🙂

leny2
25. led 2010

Tak mi ten kůň nějak blbne zase.

leny2
25. led 2010

Co je u tebe nového?

mysicka.hk
25. led 2010

U mě není nového zatím nic.
Musela jsem si udělat čajíček, je mi zima 😉

mysicka.hk
25. led 2010

Mě kůň zatím neblbne.

leny2
25. led 2010

No, venku fouká hnusnej vítr a to hlásí takový šílený mrazy tento týden, raději nevylézat.

mysicka.hk
25. led 2010

Když jsme šli na procházku tak jsem myslela že mi umrznou uši.
Hlásí i sníh, já nechci 😒