• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
autor
Ale prý hlásili,že zase jaro přijde rychle,tak to jsem zvědavá jako kdy....já bych chtěla už v březnu hezky!!!!!
1. únor 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda fusak jsem dala do alba jsem na nej zvedava. :wink: cokousku pisni mi pak jestli holka nebo kluk na mobil prosim bude napnuta, k PC se dostanu az vecir jdu s Holkou do kina na Avatar a trva to tri hodky, bude me pekne bolet zadek. :wink: Marhul neboj srazik das to uz budes 36tt a to uz snad ani zakazy nejsou :wink: tady zatim nesype uvidime odpolko doufam ze bude hezky :wink:
1. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
janys zdar,
no a ja jsem cetla,ze do 10.unora bude jeste hnus a pak se ma oteplovat,ale maji se lidi pripravit na teple leto,to pry bude az moc teple :grinning: takze holky moc si nevyberem,pockej te v lete,zase budeme nadavat,ze je moc teplo
1. únor 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sept jůůůů užijte si kinečko,taky bych to chtěla vidět...ale teď teda bych 3hodiny nevydržela...nebo bych si musela koupit půlku řady a lehnout si :grinning:
Fusak bude určo super a rifličky vypadají úžasně :wink:
1. únor 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo má být prý nejteplejší rok...to zase budeme funět a hekat,to je pravda :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
septiku,ty jsi zvedava vic nez ja :grinning: :grinning: no od vcera me dava ten nas prcek pekne zabrat,kope jako blazen a tak doufam,ze nebude otoceny zadkem a zadama k nam,jinak vime prd... :dizzy_face:
marhul,dekuji snad to zvladnem tu sladkou mnamku....blee :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych si musela dat do toho kina WC,protoze porad chodim curat :grinning: :grinning: a kdybych odchazela,tak bych nevedela o cem to je :grinning:
1. únor 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvladnes neboj , budu muset asi vice jist normalne jsem dala dolu kilo :wink:
1. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept,tak bacha na to hubnuti a nebo ja ti poslu par kilo neni problem,ja zase mam najak moc.....jsem zvedava co me rekne zase dr.uz ho vidim.... :slight_smile: Ha Pavlina,to je moc :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevadi ze mas vic hlavne ze prcek je ok a mamce proste vic chutna no :wink:
1. únor 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už bych brala srazík..... a pak rychle porodit Marhulinka a Leny, Čoko by se už posunula na jejich post se Sep v závěsu a já bych už byla po 20tt :slight_smile:
1. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sept,to neni tim jidlem,ja se nepreziram,to je voda........vidim to..... :grinning: ale vis jak,ted to neresim,hlavne at je prcek OK a pak to hold dam dolu bude se potit :grinning: :grinning: :grinning: ale to vis uz jsem trochu pripravena na ty kecicky v CR..... :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku neboj srazik je za 19 dnu,to utece jako voda.. :grinning: :grinning: a vubec cely unor utece je kratky a pak je brezen a bude psat marhul a leny,ze maji spuntiky venku,pak ja a sept...a pak hned ty,takze to opravdu utika rychle :dizzy_face: :dizzy_face:
A prosim vas napiste v kolik se vam hodi ten srazik at vim ja.....a porad se neptam...... :dizzy_face:
1. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na kila kašlete,hlavně,že bobísci jsou v pořádku a prospívají...my to pak budeme krásně shazovat :grinning: :grinning:

Janysku taky bych brala srazíka už klíďo teď,ale musíme počkat na Cokouškovi :slight_smile:
Já jdu dneska odpolko zase na lattéčko za barák :grinning:

Néééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé teď kouknu z okna a ona tam padá ta bílá svině!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
1. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to asi rozseknu, v sobotu ve 13 hod... :slight_smile:
1. únor 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jooo to je dobrý čas...píšu si to do diářku :grinning:
1. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak si klido udelej srazik....ja pak ke kazdy prijedu a pokecam a je to :grinning: :grinning: mam na to 5 dnu,tak bych to snad stihla....rano bych litala po uradech,pak k nekomu na obed a pokecat a je to.... :grinning: :grinning: :grinning: aspon bych usetrila na tu postylku :grinning: :grinning:
jo janysku konecne nekdo rekl cas.....takze pisu 13 hod.v Inflagranti,ale jeste by to chtelo rict leny16,at s tim pocita....a aby mohla ona....ma uz preci Vanessku a tak aby nekrmila nebo neco :dizzy_face:
1. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, Leny dočítá, až se tu objeví, řekne, zda se jí to bude hodit
1. únor 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko to bys moc neušetřila,na každou návštěvu se musí přeci něco přinést :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Čoko, zase to nekomplikuj :grinning:
1. únor 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já jdu pustit filmeček a zalehnout...odpolko mám domluvenou kávičku tak se těšííííííím :slight_smile:
1. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
co nosit to uz je jak tady :grinning: :grinning: tady taky kam jdes porad musis mit neco v ruce :grinning: :grinning:
marhul,ty porad koukas na filmecky,si mas s nama psat :dizzy_face: :dizzy_face:
ja ted varim,luxuji,jeste si musim namalovat nehtiky a umej hlavicky :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolik těch hlav máš?????? :grinning: :grinning: :grinning: To budeš mejt i Vráťovi?
1. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku ty me porad chytas za slova :grinning: :grinning: :grinning: jen moji jednu
1. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo :slight_smile: a dnes žádné courání po hospodách a podat info :slight_smile: HOLKA, KLUK :dizzy_face:
1. únor 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku plan je:ve 14 hod.k dr.tam si to odsedim tak hodku a neco,pak nakup a pak hned domu,zadny courani,protoze Vrata ma nejaky lidi na masirovani na vecer,takze ja budu doma :grinning: ale rikam predem je to KLUK!!!!!!
1. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Vám přeji, ať se to splní a je tam!!!!!!!
1. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekujem,dekujem,ale kdyby to byla holcicka,tak to budu taky rada,ale to vis 25tt pocitas s klucinou,tak bych chtela,aby tam byl :dizzy_face:
1. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko koukám na filmečky,protože musím odpočívat :wink:
A taky jsem zvědavá,ale stejně si myslím,že je to kluk :wink:
1. únor 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul to byl nejaky kratky filmecek ne? :wink:
1. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek