• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
autor
Nene jsem v půlce...jen jsem si tu šla psát s mamčou :wink: :slight_smile: Tak pa pa a krásný den všem...
1. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak krom sněžení prý zesílý vítr, budou závěje...... a oteplovat se prý jen tak nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :angry:
1. únor 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no janysku taky to posloucham v radiu,je to mazec :grinning: tak to si koupime lyze a prijedem na lyzich :dizzy_face:
1. únor 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já jdu sem ještě obídkovat a hodím fotečky do albíčka-jaký bude mít Kubíček poleženíčko :grinning:
1. únor 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už nechciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. únor 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak delas janysku,urcite brouzdas po netu a hledas co bys koupila vid :sunglasses:
no ja si dam ted papani,mam hladik... :grinning: a malej porad kope asi uz chce taky neco snist :grinning:
1. únor 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, já mám taky oběd od včera, dělala jsem kuře na paprice, tak si nažďuchnu :slight_smile:
Marťo, házej :slight_smile:
1. únor 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko, odepisuji na maily.... a taky surfuji :grinning: . Odepisovala mi paní na to povlečení, jsem se dotazovala.....
1. únor 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si včera hodila pěkný relax ve vaně, vzala jsem si s sebou 1/2 l džusu, talíř s nakrájenou mrkví, jablkem a pomerančem a vše to spásla a na závěr hodila seškrabání srsti, no a to teda bude brzy záhul :grinning:
1. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky papam uz mame rizeto jen lehkou stravu a cervenou repu tu ja rad a moc.....
kure na paprice jsem koukala na netu,ale ty recepty se me moc nelibi.jak ho delas janysku taky bych ho chtela udelat...se porad ucim....
ja jsem koukala a porovanavam postylky tady a v CR a premyslim jestli koupit tu a nebo v Hradci..... :grinning:
1. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku ja se uz nekoupu jen sprchuji,protoze bych uz nevylezla z vany :grinning: :grinning: a to holeni to me povidej vcera pres pul hodky a byla jsem hotova....
1. únor 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já osmahla cibuli na másle, zasypala paprikou, pak orestovala kuře, podlila, osolila, přidala nové koření a bobek list a když bylo maso měkké, tak jsem ho vyndala, zahustila omajdu, přidala smetanu a dochutila a šmitec, ktomu knedl :slight_smile:
1. únor 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si pisu je to jednoduchy ty recepty nekdy co pisou na netu tak to bych tu byla do zitra nez bych to uvarila :grinning:
1. únor 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piš si :grinning:

Marhul, už jsem chtěla psát, že je to doba a už tam máme Kubíčkův pelíšek, ten se má :wink: , toho medvídka máme taky béžového a zeleného :wink: (já vždy přijdu na to co ještě všechno máme, to budu zjišťovat ještě po porodu :grinning: )
1. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já se vám holky divím-jako s tím shazováním srsti...já jsem v pohodičce,nakluše hezky vždycky můj osobní "holič" a ještě je za to rád :grinning: Já pak jen dělám kontrolu a občas výskám,ať mi tam alespoň něco nechá :grinning:

Taky mám ráda kuře na paprice a dělám ho často :wink: Mňam...já si teď dávám brambory a dušenou zeleninku...odpolko jdu na kávičku a něco dobrého,tak ať tam mám místečko :wink:
1. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslíš toho ňuchlínečka,viď?? Bych si ho nejradši vzala sama do postele,ale asi bych se musela o něj poprat s pejsanem :grinning:
1. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to tak, by měl skalpoval pana pošmistra, to já sám!!!! :grinning:
1. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jó toho ňuchlíka z CA, je úžasnej
1. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
je marhul moc pekny.....to se bude mit ten Kubicek :dizzy_face:
janysku mam napsano......
no to vis ja radsi sama,moc tomu neverim,kdyby na me nastoupil Vrata s ziletkou a penou na holeni,bych se asi musela porad smat,takze se snazim sama :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak manžílek už je v tom profík...dává si záležet,aby si nic neufikl :grinning: :grinning: Akorát mu to trvá,protože se s tím moc piplá :grinning: :grinning: a pak odchází s újmou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul,to uz mas i cemodanek zbaleny pod postylkou :grinning:
1. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kufříček mám sbalený...snad tam mám všechno :grinning: Ještě teda musím přihodit prckovi ponožtičky :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prej čemadánek :grinning: , to je lodní kufr :grinning:
1. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Není lodní kufr mám stejný,tenhle je ale ten malinký...no a mám v něm všechno...pro sebe i prcka-jako pro něj balík plín...
1. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Třeba z kufru budu ještě něco vyndávat..uvidím,co mi řeknou v porodce,za chvíli tam už budu chodit na monitory
1. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhul a jak budete malému říkat? Budete se přiklánět spíše ke Kuba nebo Jakub?
1. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku :grinning: :grinning:
to ja pujdu asi s kabelkou do porodnice :grinning:
1. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku no já myslím,že mu budeme říkat miláčku,prdelko a tak :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No když bude zlobit tak Jakube,jinak Kubo,Kubíčku a určo toho bude ještě spousta....teď mu dost často říkám rošťáčku,protože pořád cpe ruku a nohu kam nemá...
1. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo marhul pockej ti da v 18 letech,az mu reknes milacku,prdelko :grinning: :grinning: :grinning:
tak se loucim cas tluce na dvere a ja musim jit smer ta kouplna a vytvorit cloveka :dizzy_face: :dizzy_face: paaaaaa
1. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek