• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
autor
Nojo ale holohlavá mamča s kočíkem by už vypadala blbě,viď??
Tak si raději necháme své vlásky,jo??
2. únor 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko nepřeháněj 50kg?
Nech si poradit něco moderního
a snadno udržovatelného. :grinning:
2. únor 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mysi to vís na základce vážila 20kg i se železnou postelí
2. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
V první třídě možná.
Ale pravda je to účes pez údržby :grinning:
2. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul ja jsem na to velky blazen me se libi,prave ty extra veci,tady je kadernictvi a tam delaji jen kluci a kdyz vidim jak lidi vychazi a co maji na hlavach,tak to se vzdy usmeju..tam jsem prave chtela jit v loni v lete,ale nejak to nevyslo a ted kdyz jsem tehu,tak tam nechci.... :grinning: :grinning:
je myska tu je.....
2. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně že jsem tady :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysko,tak to se pletes do 7 tridy jsem mela 40kg a to fakt nekecam.....jsem byla tak vychrtla,ze semnou nasi chodili k dr.co me je a pak jsem sla na intr a uz nebyl pohyb a zaclo to kynout a co jsem s Vratou tak ani nemluvim.....to kynu porad.......
2. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dobrá hádat se nebudu :slight_smile:
A teď už máš 90? :grinning:
2. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já se vdávala /před necelými osmi lety/ a vážila jsem 49kg :wink:
Za to pak jsem hezky začala kynout a kynout :grinning:
2. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já raději nebudu komentovat zatím svoji váhu :dizzy_face:
Jdu hodit spršku a za chvíli jsem zpět :slight_smile:
2. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přeji krásný večer...opatrujte se!!! :slight_smile: :slight_smile:
2. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysko a porad musis do me :grinning: :grinning: tak jo za chvilku budu mit 90kg pocitam jeste tak mesic a mam to....
marhul,to ja taky s Vratou jsem zacla kynout,porad snidane,obidky,vecere,druha vecere a porad dokola a pak mam vypadat :grinning:
vcera jsem se pozorovala v zrcadle a pekne me praskaji prsa to mam vyhlidky....a ten muj me rekne,ze je to jeste v poradku :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, když jsem rodila, tak jsem měla 80kg a z porodky jsem sla o nějakých 9 kg mín, pokud jste trochu nateklé, tak to se nepočítá, to jde dolů samo :wink:, Pak s tím zbytkem je to horší,ale co už :wink: Nějak to půjde dolů.
Dnes jsem byla na Power plate (vibrační plošina) a je to docela záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snažím se na sobě makat, at jsem do léta pomaličku zase na svým :wink:
2. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to za chvíli budeš mít víc než já.
Já jdu pořád ještě směrem dolů. :slight_smile:
2. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec,ˇčokouš i marhulouš zevlují vedle, tak to musím z té 3. stránky vytáhnout já!!! :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahooooojky všem při středě....u nás zase napadlo,ale ze střech to taje celou noc nám to bubnuje na parapety...
3. únor 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku ha já taky šla tahat...takže tůůůůdle to jen Cokouš na to prďánkuje :grinning:

Copak máš v plánu Janysku?? I vy ostatní??

Já čekám na poštu na balíček,snídám a stahuju filmeček,jinak zase jako poslední dny: relax
3. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám zatím ranní zevling, ale už jsem stihla odepsat na maily a čajíkuji. Od včera večer mi zase zlobí žaludek, jsem si u našich dala jeden zákusek, ani jsem na něho neměla chuť a pak to spustilo žáhu, šťávy nahoru a ještě teď mi to protestovalo na chleba. :unamused:
3. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem byla večer docela vyšťavená, jsem se za celý den nenatáhla...., ráno jsem vyjela do práce, pak jsem byla objednaná na stříhání, stavila jsem se u tchýňových a paňmaminka mi vzala do restauračky na mňamku. Pak jsem jela dom, nabrala Beníka a jela k našim a přijela jsem po páté.
3. únor 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čokouš už asi sjíždí Ulici :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku no žáha je svinstvo,já z ní už několikrát zvracela,jak mi šly ty šťávy nahoru... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já zvracela i pomeranč...venku :grinning: :grinning:

Téééda a koukej taky odpočívat!!
autor
Cokouš na náš seránkuje!!!
autor
Na nás!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já jsem byla včera naprosto v klidu, venku krásně svítilo sluníčko, tak jsme se i po Jičíně prošly a nabrala jsem nový kyslík do plic a kdybych to nezazdila tím zákuskem, tak to byl super vydařený den :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmm tak já včera udělala taky venku náběr kyslíku na prochajdě s pejsanem a jen co jsem dolezla domů,tak mi zahabroval tlak a já už viděla hvězdičky :angry: Tak snad dneska už to tak nebude...ikdyž se cítím taková slaboučká jak moucha :frowning2:
3. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však ty už se koukej řádně šetřit, ať se tělo pěkně připravuje...
3. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar holky,
ja sjizdim ULICI a ctu vas ted u toho,takze stiham vse :grinning:ja taham porad ze 3 strany,takze jsem to dnes musela nechat na nekoho jineho :dizzy_face: :dizzy_face:
tak janysku to teda nevim,tady vcera bylo tak hnusne,ze jsem byla tak otravena cely den,ze jsem jen zrala a zrala....jinak hladim uvarila jsem i to kure na paprice,ted delam polevku a knedlik a je to.......
marhul,tady je dnes docela krasne...neprsi a je sucho a ma i svitit odpolko slunko
3. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem Ti tu Ulici mohla odvyprávět, to by bylo rychlejší a mohla jsi něco dělat :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku já se šetřím jak jen můžu...jsem si nemyslela,že ten čerstvoučký vzduch se mnou udělá tohle :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Aaaa nojo opravdu Cokouskové sjíždějí Ulici :grinning:
3. únor 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku,kdybych vedela,ze me to reknes,tak se na tebe napojim a je to....ale ty tu porad nejsi... :grinning:
marhul to je moje kazdy rano udelat si snidani,sednout dat nozky hore a pustit si ULici a pak zacnu neco delat :grinning:
3. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek