• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Včera mi tchýňka řekla, že si mám vybrat kočárek, jaký se mi bude líbit, co budu potřebovat na mimčo i na sebe a že mi to zaplatí :astonished: :astonished: :astonished:
3. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: Teda janysku ty se mas? :dizzy_face: to je dobre,ze mas tak hodnou tchyni :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem ráda,že nemusím dělat nic...nádobí jsem si umyla o půl čtvrté,jak jsme byli s prckem vzhůru....
Máme tu upečenou kachničku,zelíčko a knedlík....brambory s dušenou zeleninou...tak nemusím nic...

Janysku no tak vybííííírej!!! Směle do toho....

Mě včera taky psaly ženský z práce,co chci koupit k odchodu na mateřskou...jen teda já nic nevím :frowning2: tak to nechám na nich asi :grinning:
3. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul,to je dobre jen odpocivej ty to ted potrebujes.....me kope ted prcek,presne na mocak to je hrozny....vzdy me uplne nadskoci bruch....
janysku a kdy nam ukazes fotecku briska,at te taky vidime jak rostes :dizzy_face:
3. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně nějak padají víčka, asi se půjdu brzy na chvíli natáhnout.

Já jsem jí říkala, že to nee...... a ona, že je ráda, že se to povedlo a že se těší. Jestli nám koupí kočárek, tak to budeme rádi a pak se mnou třeba může vybrat nějaké maličkosti, to se uvidí, zase to nechci zneužívat, i když vím, že u nich není na peníze nouze.
3. únor 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko, pupek v reálu uvidíš na srazíku
3. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhul, řekni, že chceš jeden malý trezůrek..... a ne prázdný!!!
3. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to me bylo jasny,ze me reknes na sraziku :grinning: :grinning: si vas tam vsechny pekne vyfotim a budu delat fotecky,protoze z lete nemame ani jednu...nikdo nefotil :wink: ale je to od nich moc hezky vid,kdyz ti reknou,ze ti pomuzou :dizzy_face: taky jsem mela radost,kdyz me tata rekl,ze nam koupi kocarek a mamka kupuje vecicky....
3. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko, to buď ráda, že posledně nikdo nefotil :grinning: :grinning:

Jj, je to fajn, jsem si říkala, že musím vše nějak poshánět, dokud ještě něco vydělám, tak abych to do porodu měla vše a tak takhle to bude dobré
3. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku víš,ony to berou prostě tak,že mají obrovskou radost a ono jim to dělá ještě větší radost,že můžou nějak vypomoci...to víš...pak budou říkat: to je od nás :grinning:
Já chci taky vidět pupíno!! Ne až na srazu!!!

No já ženským psala,že mi bude stačit,když jeden den budou všechny penízky přeposílat na můj účet,že jsem skromná :grinning: Ale s tím prý teda nesouhlasí,že si musí taky posílat něco sobě...tssss
3. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nenene, vorvaní pupek se sem dávat nebude, to by mi admini smazaly :grinning:
3. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku jaky vorvan prosim te krasna tehulka jsi v 14tt,tak se nenech premlouvat a ukaz nam ho.....My chce videt....vid marhul...dupni taky......... :grinning:
no to je fakt na jednu stranu bych se musela nutit k usmevu a to by asi neslo :confused:
3. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jooooooo chceme bříšenko...my ho sem taky dáváme!!!!!!!!!
Já začala bříško fotit nějak takhle :wink: myslím ten 15tt :wink: Ale na tobě určitě není nic vidět,tak nás nechceš provokovat,viď??
3. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jdu zalehnout k filmíku,zase se mi motá palice :angry:
3. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě, že toho je vidět moc a ticho!!!!!!! :wink:
3. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul,janys dela zagorku......... :grinning: ted jsem vypila pul litru mleka a cekam kdy me prestane ta zaha...hahahaha pry ne....jinak hlasim...venku sviti Oskar,tak se tesim az pujdu ven po obede....Vrata jde do mesta masirovat a ja to zkouknu ty postylky a mozna neco koupim :grinning: :grinning:
holky jsem si v pondeli koupila jarni kyticky,tulipany do vazy a narcisky v kvetinaci a pak jeste jednu a krasne to vypada fakt jak na jare,ale jen u me doma :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANYSKU dej foto a nenech se premlouvat,ja uz se tak tesim az bude hezky tohle uz je na nic :frowning2:
3. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem si myslela, že budu hezky doma, že ani nevylezu a ono prd, ráno mi volala švagrová, že se jí posralo auto a musí jet se synovcem k doktorovi, tak jsem musela vyjet do těch sraček. Napadlo asi 30 cm sněhu a stále chumelí, je to síla. Jdu vás dočíst, koukám, že je tu živo.
3. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar sept,jak je.....urcite dobre vid....to pocasi je fakt na palaci,tady vubec...vcera zima,fouka vitr a pesi jako blazen,dnes slunicko,sucho a mam otevreny okna a je tam teplo,tak ja uz nevim..... :dizzy_face:
septiku,jak s tou podlozkou ty si ji objednala teda nebo ne,at vim....bych se mrkla,jestli ji maji tady....
3. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus Sep a Leny :wink:
Leny to nějak rozfuksovalo :grinning: , asi bych to viděla stejně :slight_smile:
3. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, ne, to já tak mluvím normálně.
3. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tak jsem se stavila na větším nákupu a nakoupila maso a uvařím si rajskou omáčku s kolínkama. :slight_smile:
3. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je o Lenisku se bude varit rajska s kolinkama teda....moc dobry :dizzy_face:
3. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem se vůbec nevyspala, prcoš byl furt v pohybu.
3. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, já mám teď dost často motanice, mám nízký tlak.
3. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rajskou s kolínkama jsem si dělala minulý týden, tu já miluji
Holky, budou mít v drogerii Teta slevu na Pampersky od pátku, teď přišel leták.
Jsem byla vyvenčit trhače a musela jsem mu kousíček vyhrnout, se mu nechtělo vyčůrat v tom hlubokém sněhu, jen v něm hupkal.
3. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, ještě ji někdo tady měl teď nedávno, tak mě naladil. :slight_smile:
3. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mu musím vždycky kousek odhrnout, aby měl kam vkročit, jinak zapadá až po břicho a je jak sněhová koule.
3. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek