Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

marhulinka
autor
2. únor 2010

Nojo ale holohlavá mamča s kočíkem by už vypadala blbě,viď??
Tak si raději necháme své vlásky,jo??

mysicka.hk
2. únor 2010

čoko nepřeháněj 50kg?
Nech si poradit něco moderního
a snadno udržovatelného. 😀

marhulinka
autor
2. únor 2010

Mysi to vís na základce vážila 20kg i se železnou postelí

mysicka.hk
2. únor 2010

V první třídě možná.
Ale pravda je to účes pez údržby 😀

coko.joko
2. únor 2010

marhul ja jsem na to velky blazen me se libi,prave ty extra veci,tady je kadernictvi a tam delaji jen kluci a kdyz vidim jak lidi vychazi a co maji na hlavach,tak to se vzdy usmeju..tam jsem prave chtela jit v loni v lete,ale nejak to nevyslo a ted kdyz jsem tehu,tak tam nechci.... 😀 😀
je myska tu je.....

mysicka.hk
2. únor 2010

Jasně že jsem tady 😵

coko.joko
2. únor 2010

mysko,tak to se pletes do 7 tridy jsem mela 40kg a to fakt nekecam.....jsem byla tak vychrtla,ze semnou nasi chodili k dr.co me je a pak jsem sla na intr a uz nebyl pohyb a zaclo to kynout a co jsem s Vratou tak ani nemluvim.....to kynu porad.......

mysicka.hk
2. únor 2010

No dobrá hádat se nebudu 🙂
A teď už máš 90? 😀

marhulinka
autor
2. únor 2010

Já se vdávala /před necelými osmi lety/ a vážila jsem 49kg 😉
Za to pak jsem hezky začala kynout a kynout 😀

mysicka.hk
2. únor 2010

Já raději nebudu komentovat zatím svoji váhu 😵
Jdu hodit spršku a za chvíli jsem zpět 🙂

marhulinka
autor
2. únor 2010

Přeji krásný večer...opatrujte se!!! 🙂 🙂

coko.joko
2. únor 2010

mysko a porad musis do me 😀 😀 tak jo za chvilku budu mit 90kg pocitam jeste tak mesic a mam to....
marhul,to ja taky s Vratou jsem zacla kynout,porad snidane,obidky,vecere,druha vecere a porad dokola a pak mam vypadat 😀
vcera jsem se pozorovala v zrcadle a pekne me praskaji prsa to mam vyhlidky....a ten muj me rekne,ze je to jeste v poradku 😀 😀

leny16
2. únor 2010

holky, když jsem rodila, tak jsem měla 80kg a z porodky jsem sla o nějakých 9 kg mín, pokud jste trochu nateklé, tak to se nepočítá, to jde dolů samo 😉, Pak s tím zbytkem je to horší,ale co už 😉 Nějak to půjde dolů.
Dnes jsem byla na Power plate (vibrační plošina) a je to docela záhul 😝 Snažím se na sobě makat, at jsem do léta pomaličku zase na svým 😉

mysicka.hk
2. únor 2010

Tak to za chvíli budeš mít víc než já.
Já jdu pořád ještě směrem dolů. 🙂

janysek70
3. únor 2010

Zdarec,ˇčokouš i marhulouš zevlují vedle, tak to musím z té 3. stránky vytáhnout já!!! 🙂

marhulinka
autor
3. únor 2010

Ahooooojky všem při středě....u nás zase napadlo,ale ze střech to taje celou noc nám to bubnuje na parapety...

marhulinka
autor
3. únor 2010

Janysku ha já taky šla tahat...takže tůůůůdle to jen Cokouš na to prďánkuje 😀

Copak máš v plánu Janysku?? I vy ostatní??

Já čekám na poštu na balíček,snídám a stahuju filmeček,jinak zase jako poslední dny: relax

janysek70
3. únor 2010

Já mám zatím ranní zevling, ale už jsem stihla odepsat na maily a čajíkuji. Od včera večer mi zase zlobí žaludek, jsem si u našich dala jeden zákusek, ani jsem na něho neměla chuť a pak to spustilo žáhu, šťávy nahoru a ještě teď mi to protestovalo na chleba. 😒

janysek70
3. únor 2010

Včera jsem byla večer docela vyšťavená, jsem se za celý den nenatáhla...., ráno jsem vyjela do práce, pak jsem byla objednaná na stříhání, stavila jsem se u tchýňových a paňmaminka mi vzala do restauračky na mňamku. Pak jsem jela dom, nabrala Beníka a jela k našim a přijela jsem po páté.

janysek70
3. únor 2010

Čokouš už asi sjíždí Ulici 🙂

marhulinka
autor
3. únor 2010

Janysku no žáha je svinstvo,já z ní už několikrát zvracela,jak mi šly ty šťávy nahoru... 😝 😝 😝 Já zvracela i pomeranč...venku 😀 😀

Téééda a koukej taky odpočívat!!

marhulinka
autor
3. únor 2010

Cokouš na náš seránkuje!!!

marhulinka
autor
3. únor 2010

Na nás!! 😝

janysek70
3. únor 2010

To já jsem byla včera naprosto v klidu, venku krásně svítilo sluníčko, tak jsme se i po Jičíně prošly a nabrala jsem nový kyslík do plic a kdybych to nezazdila tím zákuskem, tak to byl super vydařený den 🙂

marhulinka
autor
3. únor 2010

Hmm tak já včera udělala taky venku náběr kyslíku na prochajdě s pejsanem a jen co jsem dolezla domů,tak mi zahabroval tlak a já už viděla hvězdičky 😠 Tak snad dneska už to tak nebude...ikdyž se cítím taková slaboučká jak moucha ☹

janysek70
3. únor 2010

Však ty už se koukej řádně šetřit, ať se tělo pěkně připravuje...

coko.joko
3. únor 2010

Zdar holky,
ja sjizdim ULICI a ctu vas ted u toho,takze stiham vse 😀ja taham porad ze 3 strany,takze jsem to dnes musela nechat na nekoho jineho 😵 😵
tak janysku to teda nevim,tady vcera bylo tak hnusne,ze jsem byla tak otravena cely den,ze jsem jen zrala a zrala....jinak hladim uvarila jsem i to kure na paprice,ted delam polevku a knedlik a je to.......
marhul,tady je dnes docela krasne...neprsi a je sucho a ma i svitit odpolko slunko

janysek70
3. únor 2010

Jsem Ti tu Ulici mohla odvyprávět, to by bylo rychlejší a mohla jsi něco dělat 🙂

marhulinka
autor
3. únor 2010

Janysku já se šetřím jak jen můžu...jsem si nemyslela,že ten čerstvoučký vzduch se mnou udělá tohle 😅 😀 😀

Aaaa nojo opravdu Cokouskové sjíždějí Ulici 😀

coko.joko
3. únor 2010

janysku,kdybych vedela,ze me to reknes,tak se na tebe napojim a je to....ale ty tu porad nejsi... 😀
marhul to je moje kazdy rano udelat si snidani,sednout dat nozky hore a pustit si ULici a pak zacnu neco delat 😀