• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Tak Vás Sep v HK nafotí, oba butete do půl těla... :grinning:
8. únor 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sept jo? :grinning: to by dopadlo....
8. únor 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nahodou fotim dobre cokousek muze bejt do pul tela a manzilek klidne celej nahy :grinning: zdraavim Janysku co jsi delala v sobotu a v nedeli ani jsi se neukazala, koukala jsem ze bude sraz spolubojovnic :wink:
8. únor 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme si Tě hezky přivolaly :slight_smile: . Já jsem PC o víku vůbec nepouštěla, dělala jsem běžné domácí práce, návštěva, procházka.......
Jj holky se chtějí srazit, ale já Prahu nedám, Michal už štěkal, že chci jet příští týden do HK :wink:
8. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sep, teploměr mně už přišel a je super, jsme si doma hráli na doktory a pořád se měřili :grinning: i na Beníka došlo. Tento je 5v1 a krom měření teploty na čele a v uchu měří teplotu v místnosti a i vodu a mlíko. Konečně budeme mít v domácnosti pořádný teploměr, byla to sice investice, ale když si vzpomenu, jak jsem Lukynovi strkala pořád rychloběžku do prdelky, tak tohle bude lepší.
8. únor 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeden srazik bohate staci :wink: se tesim az vas uvidim a hlavne jak jsme vsechny narostly teda krome leny16 ta prijede jako nit kdyz chodi cvicit :wink:
8. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si v pátek chtěla koupit těhu tuniku, ale neseděla mi v ramenou, tak jsem ji tam nechala, ale jak to bylo pod kozenama podpáslý, tak jsem v tom měla pupek, jak když mám za 3 měsíce rodit, no hrůza :grinning:
8. únor 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nakolik te vysel ja jsem taky koukala na netu a taky koupim, presne jak pises kolikrat jsem holky musela budit kvuli mereni a nez je rozbalila a zabalila des tohle prilozim k celu a je to, hlavne muzu merit i ve spanku, od jake firmy ho mas asi mam vybrany podobny nebo stejny taky je 5v1
8. únor 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja kupuji jen kalhoty a vrsek kupuji normalni v obchode pro netehotne akorat o cislo vetsi, kolikrat clovek v tom tehotenskem vypada jak blbec
8. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho našla za pěknou cenu 782,- na www.elinka.eu
8. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem teplomery do alba co mam vyhlidle podivej se
8. únor 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je on co mam taky v merku ze objednam
8. únor 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nó, ten druhý, je on...
to je nahodou za dobre penize a vyplati se to :wink:
tak ja ho taky objednam :wink:
8. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem si tady objednávala i jiné věci a koukala jsem, že ho mají za dobrou cenu, viděla jsem ho i přes 9 stovek
8. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čokoušek už zase čučkuje na Ulici :wink:
8. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ho objednala a nasla za 675,- tak jsem k tomu dala jeste jine veci at neplatim postovne :grinning: necucankuje snida :grinning:
8. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
rikala ze si da 0,5 kakaa a k tomu 4az 5 koblih :wink: ale to jsou jine nez u nas takove velike nemecke :grinning: :grinning: vid cokousku
8. únor 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
cokousek totiz rikal ze chce bejt na srazu nejvetsi :grinning: :grinning: :grinning:
Tak to jsi super šikula :slight_smile: . Fakt na tom netu se dá pořídit věci za pěkný peníz. Když jsem na něco koukala v obchodě a pak jsem hledala na netu, tak vždy rozdíly...
ted volala pani a jeste dnes to vse poslou tak jsem zvedava :wink:
8. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bacha sept jo.....prisel Vrata a ja mela snim snidani a jen housku s maslem a cajik....nevim kdo vypada jako vorvan :grinning: :grinning: :grinning: si te hned ve stredu pristi tyden pomerim a uvidime :grinning: :grinning: :grinning:
jo teplomer je krasny to se to bude meris u janysku a u septiku........
jinak sept,prosim te mam ti rict,ze Anetka je cely tatinek a Adelka to jsi pry ty :dizzy_face: :dizzy_face:
jansku,doufam,ze ale prijedes na srazik do HK......at te vidim,kdyz nechces dat fotecky do albicka :sweat_smile:
8. únor 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
uklizim metr cokous
8. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj s HK počítám, tam dojedu
8. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu juknout...byl tu pošťák :grinning:
8. únor 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se máš s čím chlubit :grinning:
8. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem pořád napnutá,kdy přijde zprávička o narození kámoše....ale měla plánovaného císaře,tak to bude psát až později...jsem včera dostala nakázáno,že ne že za ni budu tlačit :grinning: :grinning: No a určitě proto jsem dneska byla tak brzo ráno vzhůru a celá napnutá,jako když tam jedu já :grinning:

Coko však jsem ti to psala...já tyhle filmy teda nemusím :grinning: Dneska jsem koukala na horůrek-Stopař...noooo pěkný masakr to byl :slight_smile: :grinning:
8. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
K vám pošťák nechodí??
No k Coko zase chodí kominíci :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek