• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
autor
Wau on už je vlastně příští víkend srazííííííííík....je to možný,že to taaaaaaaak uteklo???
8. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Marhul, teda nevím, jestli to je on ten film, ale Stopař jsem viděla jednou na videu, když se Luky narodil a od té doby né, ale tenkrát jsem koukala mezi prsty. Nikdy jsem to pak v telce neviděla. Zkus mi to přiblížit, zda je to ono...
8. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já se na srazík asi už nevejdu do kabátu :grinning:
8. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dojdeš v plavkách :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
sept ja si dovezu svuj neboj tomu neujdes mereni bude..... :grinning:
marhul,to je fakt hrozna ptakovina jak na to muzou lidi chodit a rikat,ze je to krasny nechapu :grinning: a horor to ja teda nemuzu bych nesla ani na WC
tak to jsem rada,ze prijedes....uz jsme 4.....JUPIIII
8. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tenhle je z roku 2007...jede kluk s holkou na jarní prázdniny autem přes Mexiko,no a vemou nakonec stopaře-a to je psychopat...chce je zabít,ale zbaví se ho....jenže on je prostě chce dostat,tak je pronásleduje...kluka dostane a holka-samozřejmě kdo jiný ho nakonec zabije...je to pěkný napínák a mezitím spouuuusta mrtvých,hlavně policajtů...ony ty všechny vraždy jsou totiž zatím na ty dva mlaďáky :wink:
8. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslíš jako že Coko přiveze takový pařáky jo?? No tak v plavkách bych asi nevylezla :grinning:
8. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vylezla z pelechu a koukám tady to žije. :slight_smile:
8. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tohle byla tenkrát novinka na videu, ale jakási obdoba je tento nový, fuj ten chlap byl tenkrát hrozný :sweat_smile:
8. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku tenhle chlap teda taky vážně vypadal už od pohledu jako psychouš,tomu bych nezastavila ani náhodou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Coko já horory /ale takový ty normální,jako tenhle nebo třeba Masakr motorovou pilou :grinning:/ můžu,to mi neva...za celé těhu jsem sice nic neviděla,tohle bylo poprvé a pohodička :grinning:
8. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul k nam chodi jen kominici a nikdo jiny :grinning: :grinning: maji krasny oblecky a je se na co koukat :grinning:
tak tenhle horor davali pred tydnem v telce a ja na nej chvilku koukala,ale pak jse mto prepla namuzu to prostre.....
8. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhul, ty jsi saďour :grinning:
Leny čauky :slight_smile:
8. únor 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku joooo asi jsem saďour :grinning: :grinning: Mě prostě tohle nic nedělá...občas teda taky trošku jo /abych nevypadala jako psychouš :grinning: :sweat_smile: /...ale klíďo se na něco můžu kouknout a jít spát a nic se mi nezdá :slight_smile:
8. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pamatuji, když jsem čekala Lukyna, že jsem se koukala na Jaka Rozparovače a pak jsem prý v noci ze spaní hekala a mlela sebou jako blázen
8. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Horory teda já taky nemusím, já raději nějakou komedii nebo něco ze života.
8. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, jste mě naladili na ten teploměr, jdu na to mrknout.
8. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj leny,
tak to jsi marhul teda jina,bych se bala ted abych neporodila :grinning: :grinning: :grinning:
jsem se dala zase do uklidu a lita ta pro zmenu na chodbe..kdby jste nekdo chtel boty,tak jih mam hafo :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A co Luky? Nemá z toho nějaké poznamenání :grinning: :grinning:

Jo a včera jsme koukali na film podle skutečné události /ty mám nejradši/...jmenuje se to Muž v ohni....moooooc pěkný :wink:
8. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čoko, vy jste ten byt museli mít zarovnaný až ke stropu, každý týden to u tebe lítá a vyhazuješ. Aby Vám tam alespoň něco zbylo!!!
8. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko přijít domů teď s dalšíma botama,tak letííííííím...už je nemám kam dávat a manža mi nadává,že se cpu do jeho regálů :grinning:
8. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku jen počkej až přivezou všechno pro prcka z HK....jestli to budou mít vůbec kam dát :grinning:
8. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku,kdyby si videla tech veci co tu je...porad neco taha domu na sebe a vubec to nenosi a ja to pak vyhazuji a nebo to vozim do CR a rozdavam to....protoze co stim...jeste,ze mam ty vakuovany pytle a tam se toho vejde hodne....ale ted na to koukam a je to mazec..... :grinning:
8. únor 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo V.nosí domů hadry a ty boty,co?? :grinning:
8. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul prdelky jo?to vis mame malej byt a tak se to tu musi nejak udelat.....ju boty v HK jich mam pres 15 paru ve skrini,u nasich jich mam taky okolo 10 paru a tady to uz ani nepocitam a ted jsem nasla krabice a v tom boty,ktery jsem mela jednou na sobe....a mam je uz 4 roky :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko no tak z tohodle si musím dělat prdelky,to jsi horší než já... :grinning: a co kabelky?? Taky taky??
8. únor 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mám doma taky dvoje botky,které jsem měla tak jednou a mám je v krabici,jsem zvědavá jestli je ještě vytáhnu :grinning:
8. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul ja ti reknu nevytahnes je,protoze to vidim u sebe....no kabelky driv jsem nosila padak na zadech (Batoh),ale pak jsem prisla sem do tohodle meste,kde to uz moc neslo a zaclo to postupne jedna,pak dve,tri a ted jich mam asi tak okolo 10seti,tak to je v poradku jeste....ale spodni pradlo to je mazec :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem rikala,ze pujdu na trh tady na ten blesi a vydelame korunky :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny se nám zasekla u těch teploměrů...

Já dostala děsnou chuť na popcorn, tak už se dělá :slight_smile:
8. únor 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
janysku ja mam hut na neo uplne jineho :grinning: :grinning: ale takovej syrovej poorn taky neni spatny :grinning:
8. únor 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek