Arleťačky

marhulinka
13. bře 2009

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉

janysek70
8. únor 2010

Tak Vás Sep v HK nafotí, oba butete do půl těla... 😀

coko.joko
8. únor 2010

Sept jo? 😀 to by dopadlo....

septim
8. únor 2010

nahodou fotim dobre cokousek muze bejt do pul tela a manzilek klidne celej nahy 😀 zdraavim Janysku co jsi delala v sobotu a v nedeli ani jsi se neukazala, koukala jsem ze bude sraz spolubojovnic 😉

janysek70
8. únor 2010

Jsme si Tě hezky přivolaly 🙂 . Já jsem PC o víku vůbec nepouštěla, dělala jsem běžné domácí práce, návštěva, procházka.......
Jj holky se chtějí srazit, ale já Prahu nedám, Michal už štěkal, že chci jet příští týden do HK 😉

janysek70
8. únor 2010

Sep, teploměr mně už přišel a je super, jsme si doma hráli na doktory a pořád se měřili 😀 i na Beníka došlo. Tento je 5v1 a krom měření teploty na čele a v uchu měří teplotu v místnosti a i vodu a mlíko. Konečně budeme mít v domácnosti pořádný teploměr, byla to sice investice, ale když si vzpomenu, jak jsem Lukynovi strkala pořád rychloběžku do prdelky, tak tohle bude lepší.

septim
8. únor 2010

jeden srazik bohate staci 😉 se tesim az vas uvidim a hlavne jak jsme vsechny narostly teda krome leny16 ta prijede jako nit kdyz chodi cvicit 😉

janysek70
8. únor 2010

Jsem si v pátek chtěla koupit těhu tuniku, ale neseděla mi v ramenou, tak jsem ji tam nechala, ale jak to bylo pod kozenama podpáslý, tak jsem v tom měla pupek, jak když mám za 3 měsíce rodit, no hrůza 😀

septim
8. únor 2010

a nakolik te vysel ja jsem taky koukala na netu a taky koupim, presne jak pises kolikrat jsem holky musela budit kvuli mereni a nez je rozbalila a zabalila des tohle prilozim k celu a je to, hlavne muzu merit i ve spanku, od jake firmy ho mas asi mam vybrany podobny nebo stejny taky je 5v1

septim
8. únor 2010

ja kupuji jen kalhoty a vrsek kupuji normalni v obchode pro netehotne akorat o cislo vetsi, kolikrat clovek v tom tehotenskem vypada jak blbec

janysek70
8. únor 2010

Já ho našla za pěknou cenu 782,- na www.elinka.eu

septim
8. únor 2010

dala jsem teplomery do alba co mam vyhlidle podivej se

septim
8. únor 2010

tak to je on co mam taky v merku ze objednam

janysek70
8. únor 2010

Nó, ten druhý, je on...

septim
8. únor 2010

to je nahodou za dobre penize a vyplati se to 😉

septim
8. únor 2010

tak ja ho taky objednam 😉

janysek70
8. únor 2010

Právě jsem si tady objednávala i jiné věci a koukala jsem, že ho mají za dobrou cenu, viděla jsem ho i přes 9 stovek

janysek70
8. únor 2010

Čokoušek už zase čučkuje na Ulici 😉

septim
8. únor 2010

tak jsem ho objednala a nasla za 675,- tak jsem k tomu dala jeste jine veci at neplatim postovne 😀 necucankuje snida 😀

septim
8. únor 2010

rikala ze si da 0,5 kakaa a k tomu 4az 5 koblih 😉 ale to jsou jine nez u nas takove velike nemecke 😀 😀 vid cokousku

septim
8. únor 2010

cokousek totiz rikal ze chce bejt na srazu nejvetsi 😀 😀 😀

janysek70
8. únor 2010

Tak to jsi super šikula 🙂 . Fakt na tom netu se dá pořídit věci za pěkný peníz. Když jsem na něco koukala v obchodě a pak jsem hledala na netu, tak vždy rozdíly...

septim
8. únor 2010

ted volala pani a jeste dnes to vse poslou tak jsem zvedava 😉

coko.joko
8. únor 2010

tak bacha sept jo.....prisel Vrata a ja mela snim snidani a jen housku s maslem a cajik....nevim kdo vypada jako vorvan 😀 😀 😀 si te hned ve stredu pristi tyden pomerim a uvidime 😀 😀 😀
jo teplomer je krasny to se to bude meris u janysku a u septiku........
jinak sept,prosim te mam ti rict,ze Anetka je cely tatinek a Adelka to jsi pry ty 😵 😵
jansku,doufam,ze ale prijedes na srazik do HK......at te vidim,kdyz nechces dat fotecky do albicka 😅

septim
8. únor 2010

uklizim metr cokous

janysek70
8. únor 2010

Jj s HK počítám, tam dojedu

marhulinka
autor
8. únor 2010

Jdu juknout...byl tu pošťák 😀

janysek70
8. únor 2010

To se máš s čím chlubit 😀

marhulinka
autor
8. únor 2010

Tak jsem pořád napnutá,kdy přijde zprávička o narození kámoše....ale měla plánovaného císaře,tak to bude psát až později...jsem včera dostala nakázáno,že ne že za ni budu tlačit 😀 😀 No a určitě proto jsem dneska byla tak brzo ráno vzhůru a celá napnutá,jako když tam jedu já 😀

Coko však jsem ti to psala...já tyhle filmy teda nemusím 😀 Dneska jsem koukala na horůrek-Stopař...noooo pěkný masakr to byl 🙂 😀

marhulinka
autor
8. únor 2010

K vám pošťák nechodí??
No k Coko zase chodí kominíci 😀 😀