Arleťačky

Tak šupky jedeme pokračovat 😉 😉 😉
leny2
12. únor 2010
Na mě už jde taky hlad, snídám vždycky ráno s mladým, když ho vypravuju do školy, tak už je moje hodina.
leny2
12. únor 2010
Marhulinko, jo jo, mám ho uplně stejný jako u Honzíka, všechno dopředu.
marhulinkaautor
12. únor 2010
Janys připomínám ti druhý obočí 😃
marhulinkaautor
12. únor 2010
Já si to hnedka říkala,že budeš mít klučinu,když to máš vše dopředu jako já 😃
coko.joko
12. únor 2010
marhul,teda ty koukas na filmes a nespis a ted jdes chrupkat x-)
ja tu varim taky obed a musim maknout jsem se sekla na internetu a porad nakukuji a takhle to neudelam nikdy a za hodku tu mam Vratu :-o
marhulinkaautor
12. únor 2010
U filmíku jsem se cpala...tak to nešlo usnout 😃 Ale za chvíli asi odpadnu,ať jsem zase čilá odpolko na manžílka 😃
janysek70
12. únor 2010
Jj u Lukáše jsem měla taky pořádný hrot dopředu 🙂
Marhul, připomeň odpoledne 😃
marhulinkaautor
12. únor 2010
Coko co vaříš?
leny2
12. únor 2010
Já si dělám rychlovku jenom gulášovou polévku a rohlík, poslední dobou jím nějak míň, teď jsem ani nic nepřibrala za 14 dní.
marhulinkaautor
12. únor 2010
Já si teď taky raději už udržuji fazónku-všude 😉 Teda na spodek mám osobního holiče a kontrolóra-vždycky mi ráno říká: Ukaž,jestli večer nebude potřeba to zakrátit 😃
leny2
12. únor 2010
Nevím co mám vařit o víkendu.
marhulinkaautor
12. únor 2010
Leny mě se váha taky na nějakých pár týdnů zastavila,teď jsem kilčo přibrala a uvidím jak dál 🙂
janysek70
12. únor 2010
Marhul, to máš ještě zalepené očička a už roztahuješ nohy 😃
marhulinkaautor
12. únor 2010
Já o víkendu upeču králíčka 🙂 😉
leny2
12. únor 2010
To jsem si zrovna včera říkala, že bych to měla udržovat průběžně, co kdyby něco. Zatím jsem to kosila vždycky před kontrolou.
marhulinkaautor
12. únor 2010
Já jsem ráno čilá jako rybička jako první 😃 Po mě je pejsan a manža až nakonec 🙂
leny2
12. únor 2010
Marhu, kolik jsi přibrala do teď?
marhulinkaautor
12. únor 2010
Já taky před kontrolou,no a teď raději ať je to udržovanější....ikdyž si myslím,že to v poho stihneme i než vyrazíme do porodky :-N 😃
marhulinkaautor
12. únor 2010
Mám 11kg nahoře 😃 😕
leny2
12. únor 2010
To snad jo a určitě je lepší už být oholená, než aby tě tam museli holit.
leny2
12. únor 2010
Tak to máš pěkný, já mám 12 kg.
marhulinkaautor
12. únor 2010
Leny a do porodky musím být oholená úúúplně??? Ani ň tam nesmí být???
coko.joko
12. únor 2010
ja bych si taky nevarila pro sebe holky me to nebavi,ale musim protoze je doma Vrata a je zvyklej na polevku a druhy,takze kazdy den.......me se ted vaha taky zastvila,ale pocitam jeste par kil naberu,ale uz nechciiiiii....nebu budu opravdu jak vorvan.....si porad delam prdelky,ale za chvilku to bude realita...... 😃
marhul dnes delam zapeneny brambory a premyslim co do nich patri 😃
marhulinkaautor
12. únor 2010
Mě se ta váha na dlouho zastavila na 10kg a teď teda mi kilčo přibylo a myslím,že ještě třeba tak 2 asi jo 😉
janysek70
12. únor 2010
Marhul, ani chlup 😃
marhulinkaautor
12. únor 2010
Já musím taky mít navařeno pro manžu,takže jím taky...ale jinak bych se sama víc odbývala....jenže zase takhle je to lepší,že jíme normálně,kvůli prcíkům 😉
marhulinkaautor
12. únor 2010
Janysku nesměj se!!! Já to myslím smrtelně vážně!!!
leny2
12. únor 2010
Marhu, to nevím, jestli musíš být úplně celá oholená, já to kosím celé.
coko.joko
12. únor 2010
to marhul udrzuj me to nebavi ted teda vubec a tak vzdy pred kontrolou se oholim sice uz tezko,ale zatim to zvladam a kdyby neco,tak se jeste doma oholim,protoze ty sestry teda k sobe nepustim x-) x-)
leny2
12. únor 2010
Coko, neboj, pak to všechno shodíš, hlavně když budou mimískové v pořádku.

Začni psát odpověď...

Odešli