• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
Neriskovala bych a všechno shodila, aby se ti tam pak na to nějaká stará sestra nehnala s tupou žiletkou. Je to na ten porod určo nej, můžou tě šmikat a pak zašívat a kdyby tam na mudra jukal nějaký byť malý bobřík, mohlo by ho to při šití rozhodit :slight_smile:
12. únor 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem si vymyslela dáreček k narozeninám, koupím si stepper, sice bude chvilku ještě v krabici, ale pak budu makat. :wink:
12. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani chlup to i tady nesmi bejt :grinning: :grinning: a ja se holim cela je to jednodusi teda aspon ted,jeste tam vytvaret najaky obrazek dej te pokoj :grinning: jsem rada,ze po pul hodine to oholim :sweat_smile:
jo jeto lepsi,ze musim varit,ale zase pekne kynu :grinning: mam to uz i na zadku :grinning: ale jse mrada,ze me nepraska zatim kuze :grinning: :grinning:
Leny, nechtěla jsi si ho pořizovat už vloni?
autor
Nojo tak to bude teda zase operace pro manžu,protože já mám přesně uprostřed co se nechává přistávací plocha :grinning: strašnou jizvu - úžasnou památku na zasr.Sanus :angry: a přes ni to holit nejde-dokonce si to teď v únoru netroufla ani jedna sestra na gyndě,když jsem šla na laparku-a bylo se jich na to podívat asi šest :grinning: :grinning: Tak bude muset manža okolo asi vystříhávat nůžtičkama...čehož se teda já budu bát,protože u toho se mu asi klepat ruce budou...vrrrr
autor
Janysku to bych nechtěla,aby to rozhodila dokyho-ještě by mě mohl sešít celou :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, ty jsi dobrá, ty máš paměť, to víš že jo, ale pak z toho sešlo, tak teď to snad už dopadne. :slight_smile:
12. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pak jedině opilkou :slight_smile:
12. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak po opilce by mi asi slezla i ta jizva... :grinning: Na tu mám nějakou alergii :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhu, to musí být asi ošklivá jizva :unamused:
Já už mám steper i orbiťák z pokojíčku vystěhovaný, jedno skončilo na půdě a druhý Michal přenesl do své trucovny
Janýsku, tak už jsi vybavená na potom.
12. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny no byl se na ni kouknout ve fakultce sám nejvyšší-prý takovou "prasárnu" dlouho neviděl :frowning2: Dva roky mě ta jizva bolela,že jsem pomalu ani rifle nosit nemohla,ten zip mi dával :angry:
12. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla ten veet ve spreji a pak mi ho zabavil Lukáš, ale ten byl dobrý
12. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhu a nešlo by to nějak opravit na plastice?
autor
No vidím to spíš na ty nůžtičky,snad to manža zvládne :grinning:
Jo, madam Tárová nebo Mandlička by ti to jistě opravily nebo nyní ten "šikula" Robert :grinning:
12. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, manža bude určitě opatrný.
12. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny,taky mam doma tento pristroj,ale ted slouzi jako vesak a je to uplne nej.. lepsi nez skrin mas prehled...kde co mas... :grinning:
marhul,tak si nech prouzek to mas fuk......
12. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, taky na to koukáš? Je to čím dál větší kravina, ale taky na to čumím.
autor
Leny jo taky mi to doky říkal,že prý bych mohla požadovat od S.,že bych na to měla nárok....jenže to by mi to dělali asi zase tam a tam já bych už nevlezla :grinning: :grinning:
Přemýšlela jsem i o laseru v Praze,už jsem si to tam i domlouvala,ale pak začal koloběh ivfka,tak jsem se na to vykašlala...tam jsou na to prý machři...
No ale teď mi to už tak nevadí...vidí to jen manža a doky :grinning: A mě už přestala tak překážet...jen občas svědí-což je trapný,protože se nemůžu drbat tam dole všude :grinning: :grinning:
Dnes jsme tu už natlachaly 6 stránek, není to blbý? Abychom oře nezavařily! :grinning: Chudák Myšička, až přijede z práce, to pak bude dlouho dočítat :wink:
autor
No kdyžtak si nechám kolečko kolem jizvičky :sweat_smile: To bude doky čučet :grinning: Pak nebude vědět,kam koukat :sweat_smile:
12. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhu, tak uvidíš časem a třeba až po dětech si to necháš zpravit.
12. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To určitě mluvíte o Ordinaci,že?? Já to v životě neviděla... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Janýsku, konečně jsme to tady rozhýbali trošku.
Teď se budeš moci schovat za kočárek a v klidu se podrbat :grinning:
autor
Leny to by bylo nejlepší až po dětech-že by bylo těch úprav třeba víc,tak ať to je najednou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Janysku no jo schovám se za kočárek :grinning: Budu dělat,že něco hledám v tašce :grinning:
12. únor 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, ty vždycky hodíš nějakej špek, že se tu musím tlemit. :slight_smile:
12. únor 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek