• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
autor
Jdu nakouknout,koukám,že Cokoušek je už zase tadyy huráááá....

Mě je dneska od rána strašně,ani ležení a spánek mi nepomohly....tyhle konce jsou vážně úžasný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janysku tak středy jo?? A proooooč???? :confused: :confused: :fearful: :fearful:

Leny už aby byl pátek a věděla jsem co a jak,chtěla bych slyšet,že už to bude hodně brzy,jestli takhle budu ještě přežívat třeba týden dva,tak mě šibne :grinning:

Coko nožky jedině nahoru :wink:
23. únor 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhul,vzdyt jsi rikala,jak jsem se s vama loucila,ze bys klido jeste mela kubicka v brisku,tak si ho tam krasne nech jeste par tydnu :wink: ale verim je to zahul vid...ja uz ho mam ted a to mam jeste par tydnu do porodu :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko jo nechala,kdyby to okolo nebylo takové :grinning: Teď raději ať je už brzo venku,jsem si to s ním tajne domluvila na březen na příští týden :grinning:
23. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo,tak to je super,ze ses domluvila snim... :grinning: :grinning: tak at to hlavne vyjde jak to mas ty naplanovany moc to preju...ja jsem vcera nahmatla prcka nozku to bylo krasny... :dizzy_face:
23. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéé to je krásný viď že to takhle můžeme cítit :wink: Na mě teď poslední dva dny špulí pořád prdelku :grinning: :grinning:

Tak si jdu pustit pohádku a zaujmout polohu ležmo a brzo do hajan....dobrou a sladké sny
23. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhu, úplně tě chápu, jak ti je, Kubíček už je kus chlapa a je to záhul, ten náš prcek je přeci jenom menší, tak to není tak hrozný zatím.
23. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se opatrujte. :slight_smile:
23. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ránko....já teď vstala a jdu do spršky a udělat snídaničku....jsem v noci zase žila,manža si ťukal na čelo-jsem totiž o půl čtvrté ráno připravovala peřinky-povlíkala-pro mamču až tu bude :grinning:
24. únor 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar holky,
leny16 to je nadhera...Vanesska cela tatinek... :wink: :wink:
24. únor 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
marhu ranni ptace...no tak mas jit ted spinkat,at se vyspis aspon pres den.... :dizzy_face:
24. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny16 Vanesska je nádherná :slight_smile: :dizzy_face: Jojo celý tatínek a ty kukadla-pořiďte si brokovnici :grinning:

Coko já pak šla dadat a vzbudila se před devátou...teď už jsem dala spršku a trochu se poupravila,odpolko mám kávičku s kolegyňkama z práce :slight_smile: :wink:
24. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda kavicku jo?to se mas ja mam tak aorad litani po nakupech a pak lehnu a nehnu se...jsem jako kdyz me prasti...asi nedospala a kdyz vidim ty pliny na zehleni,tak me uz ted hrabne :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: tak plíny jo...to si teda užij :grinning: :grinning: :grinning:
Nojo kávičku,tento týden mám se všemi tak nějak jakoby "poslední",pak až u nás doma :grinning:
24. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo táta bude střílet :grinning: :dizzy_face: :grinning: marhul. Ještě jsi celá :dizzy_face: :dizzy_face:
coko-už jsi zpět???? Nožku jsi cítila :dizzy_face: :dizzy_face: to je hezký, já tenkrát nikdy nic nenahmatala :slight_smile:
24. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pliny marhu...60ks....to se asi po.......a nebo vyzehli Vrata.....a to nemluvim o vecickach.....no,ale my to zvladnem...tak si to moc uzij na kavicce a hlavne pomalu....ja jdu varit a rovnat veci.........
24. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny16 to ja nahmatam,ale nevim presne co to je...nepoznam to a kdyz to chytnu,tak utece a vybouli to nekde jinde....takze si hrajem na schovku :grinning: :grinning: :grinning: nozka byla v poho,akorad me natekla a nevejdu se do bot.....takze si to porad chladim a mam je nahore,ale nepomaha..... :dizzy_face:
24. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny jsem celá - jsem si to naplánovala na ten příští týden :grinning: :grinning: :grinning:
Už se těším v pátek na monitor :slight_smile:
24. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko žehleníčko pidivěciček si vychutnáš,uvidíš....mě to strašně bavilo :slight_smile:
24. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ráno jsem vezla mamku na úřad, tak nám to dopoledne zase pěkně uteklo.

Leny, Vanesska je celý taťka a krásný kukadla má. :slight_smile:
24. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, koukala jsi, schválili nám navýšení mateřské na loňskou úroveň, to je super. :slight_smile:
24. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsek se určitě díval na hokej a teď dospává. :wink:
24. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zduřte, jsem dojela z práce.....
24. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, v pořadí je další žehlící paní, to bude každý den popisovat :slight_smile:
Jdu hledat tu Vanessku
24. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janýsku, já myslela, jak spinkáš a odpočíváš a ty rabótuješ. :slight_smile:
24. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budem Coko fandit v žehlení, my co to máme už za sebou. :wink:
24. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dnes vzhůru od 3 hodin, pak jsem šla koukat na hokej a pak snídaně a odjezd do práce...., jsem zvědavá, kdy nastoupí krize
24. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsi dobrá teda, to už bych asi dávno odpadla.
24. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leny nojo četla jsem,jen jsem se nedočetla,od kdy to bude platit??

Janysku téda ty nespavko-jo ikdyž v tomhle období jsem taky moc nechrněla,byla jsem pořád čiloučká...no jen počkej ono to přijde a bude se ti chtít spinkat víc a víc :grinning: :grinning:

Tak já se jdu nachystat a razím na srazík s kolegyňkama...dáme si kávičku a nějakou mňaminku...pa pa pa a večer juknu...
24. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pa a bacha po mňamině na sponu :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek