• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Arleťačky

2. prosince 2013 
nene,ja to hlasit nebudu jak postupuji se zehlenim :grinning: :grinning: :grinning: je to vec kterou nemam rada a tak bych musela popsat hodne stranek :grinning: :grinning:
janysku,taky koukame na hokej a mas videt jak fandim,tak malej snama a porad sebou mele.... :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ale vy jste fandili těm vašim a dostali jste od Kanady na prdel 8:2 :grinning:
24. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marhulinko, ta mateřská musí projít ještě senátem a já nevím čím vším, ale něco jsem četla, jestli jsem to dobře pochopila, že by to měli dorovnat všem od ledna. Tak by to bylo dobrý. :wink:
Užij si srazík s holkama. :slight_smile:
24. únor 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prdlacku ja fandim jen nam cechum a muj manzel taky :grinning: :grinning: protoze jsme cesi jako poleno... :wink: akorad tu bydlim jinak snima nemam nic spolecneho :dizzy_face: jo a zehlim a cekam na Vratu :grinning:
24. únor 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tuhle fandila při hokeji a manža se na mě zlobil, ať prcka nestresuju. :grinning:
Ano, prý to mají i doplatit zpětně. Je to hezký, ale na druhou stranu je to děs, kde ten stát chce na vše ty peníze brát..... :unamused:
To jo Janýsku, teď nám vyplatí mateřskou, ale důchody už třeba žádný nebudou, ale to je daleko, tak teď se ty penízky budou hodit.
24. únor 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že nebude na víc věcí, než jen na důchody, je to docela líbivá politika socanů, ale kde brát, když není
24. únor 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu nachystat nějaké pohoštění, přijede návštěva. Tak pá
24. únor 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky :wink:
24. únor 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kde jste kdo :unamused:
24. únor 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu nakouknout :slight_smile:

Spona dneska nebyla... :grinning: a dala jsem si těstovinový salátek mňaaaaaaaaaaaaaaamooooooooozníííííííí :dizzy_face: :dizzy_face:

Leny jojo ale je už většina hlasů,takže je to už rozhodnutý :wink:

:grinning: :grinning: :grinning: aaaa první hlášení o žehlení :grinning: :grinning: :grinning:

Myslíte,že se důchodu dožijeme :sweat_smile: :sweat_smile: To ještě stokrát prodlouží a to už tu dávno nebudeme-anebo jak jsem tu už psala-v každém podniku budou spalovny,tam nás budou rovnou házet :grinning:
24. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ráníčko - vstávat a cvičit :grinning: :grinning: Někdo třeba u žehlícího prkna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim ja ted nemuzu posledni noci vubec spat z toho zesilim, si budu muset lupnout prasek na spani :grinning:
25. únor 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sept mě se tyhle spací a nespací období hodně střídaly...teď jsem byla zase dost dlouho spací a teď jsem už zase nespací :grinning:
25. únor 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak holky asi budou chrnět,jestli fandily :slight_smile:
25. únor 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevim ja nefandila ani jsem neposrehla ze hrajem se uplne stydim :wink: ja lezim porad se prevaluji a hraju hry na telefonu ale uz to trva tak tyden me z toho hrabne. Ale rano bych chrapala a to me holky nenechaji :grinning: si asi lupnu diazepam :wink:
25. únor 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nojo to je nejhorší,že když by se mohlo spát nedá se a když bys pak chtěla - tak tě holky nenechají....Jo a lupla by sis prášek a pak spala jak Šípková Růžena :grinning:
25. únor 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky teď blbě spím, furt se převaluju z boku na bok, bolí mě pravý rameno a levá kyčel, tak nevydržím ležet dlouho.
25. únor 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
muzeme jit rovnou do hrobu. Obe to mate ale za par ja si budu muset jeste nejaky casek pockat se z toho pos... :grinning:
25. únor 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj Septim, to uteče jako voda.
25. únor 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Septim, kdy jedeš na kontrolu?
25. únor 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaké máte dneska holky plány?
25. únor 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
I já se připojuji s přáním krásného rána.Sep ty si v tom pěkně chodíš.TAk se vychrupni s holkama alespoň po o.
Leny dala jsem si mirenu.Už docela dobrý,ale nadávala jsem si,že jsem do toho šla.Taková bolest a ještě 6500kč v luftu. :wink:
25. únor 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jedu az 15.3 ale pristi tyden jdu na cukrovku tento tyden jsem se k tomu nedokopala :grinning: pristi ctvrtek mam jeste kontrolu na urologii to mi taky delaji ultrazvuk tak se zas na prcka podivam a pak do kontroly uz to utece. Me by ani nevadilo kdyby ted tehu trvalo treba 3 roky, jen kdyby nebyly ty tehu problemky okolo. Doma mam docela mazec a docela se desim ze za chvilku tu bude malinkata Barunka :grinning:
Ahojda,
jsem ranni ptace i kdyz jsem koukala na hokej,ktery stal za prd,tak uz funguji...vcera jsem byla na nakupu a byla rada,ze jsem dosla dom...nevejdu se do bot jak mam natekle nohy...takze jsem je mela vcera porad nahore a jen jsem lezela.... :frowning2:
sept,prasek na spani to si dej a pak budes spat cely den :grinning: :grinning:
leny,taky mam ten problem,ze me boli boky a porad je stridam....
marhul,vcera jsem zehlila ty pliny hodku,pak jeste nase pradlo a muzu rict hotovo.... :grinning:
za to ted muzes soulozit uplne bez strachu :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě,že to tak letí,to je pravda :wink: :slight_smile:

Já musím dopolko na poštu a pak možná se stavím u kamarádky na kávičku a jinak jen relax...zítra mám kontrolu,tak už se nemůžu dočkat :grinning:
25. únor 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem nevedela ze prijdes na kavu to abych poklidila :grinning:
25. únor 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj coko uz jsem te pozdravila na druhe diskuzi jsem si nevsimla ze jsi se nahlasila i tu :grinning:
25. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek